dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 033 ogłoszenia

395 000 zł43,21 m² 9 141,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji Murapol Agosto. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł95,91 m² 10 103,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61,50 m² 9 105,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Łodzi Znajduje się w Łodzi na ul. Zamenhofa w budynku z 2003r. na 4 piętrze. Powierzchnia wynosi 61,5m2 składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł44,31 m² 6 973,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: dogodna, centralna lokalizacja w Łodzi, która oferuje wyjątkową równowagę między bliskością centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 898 zł32,62 m² 10 481,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. i jest to mieszkanie. 32,68 m czystej przyjemności, gdzie każdy centymetr ma sens. Ogródek - 12,1 m prywatnej zieleni, idealny na poranną kawę i popołudniowe grilla.

Szczegóły ogłoszenia

317 750 zł45,40 m² 6 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45.4 m , usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 823 zł28,65 m² 14 025,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Tarasy luksusowe mieszkania w industrialnym sercu Łodzi. Loft me by Mr House prezentuje wyjątkową kawalerkę z rynku pierwotnego o powierzchni 28,65 m , usytuowaną na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 045 zł43,36 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W centrum miasta, w okolicy politechniki łódzkiej, tuż przy centrum handlowym sukcesja indywidualne miejsce postojowe - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo).

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dotyczy sprzedaży klimatycznego mieszkania które znajduje się Łódź - Górna , na 4 piętrze bloku w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł104 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Łodzi tuż przy Manufaktura Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m - położone na 3 piętrze z 3 dostępnych,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł72 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w centrum Łodzi Powierzchnia 72m2, znajduje się w Łodzi na ul. Kopernika na 3 piętrze. Stan deweloperski składa się z pokoju z anekesem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł43,50 m² 13 080,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, to nie jest zwykłe ogłoszenie. To jest moment, w którym przeglądasz mieszkania i nagle myślisz: "czemu to jedyne wygląda jakby miało osobowość? Świat teraz: paliwo kosztuje.

Szczegóły ogłoszenia

463 580 zł35,66 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż cesji praw do lokalu na ekskluzywnej inwestycji 'corso' przy ul. Kasprzaka niedaleko m.in. Parku Zdrowie czy Manufaktury. To mieszkanie jest w budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł28,85 m² 11 750,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie położone na 1 - piętrze w budynku z windą Łódź, ul. Legionów 66 (stare Polesie). Komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,85 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

406 830 zł38,20 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury. Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.:   Mieszkanie znajduje się w luksusowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44,70 m² 8 165,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Teofilowa. Lokal jest w stanie do zamieszkania / do odświeżenia. Pełna własność z kw! Na 45 m składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł61,83 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,83 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kmicica na łódzkim Janowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł29,24 m² 13 509 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o pow. ok. 29,24 mkw., położona na nowym osiedlu Art Modern przy ul. Wróblewskiego w Łodzi. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 2,01 mkw. na tym.

Szczegóły ogłoszenia

299 995 zł36,94 m² 8 121,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Łodzi na Widzewie przy ul. Zbiorczej. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską, szczególnie przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,15 m² 8 118,01 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej, zielonej części Retkini, ale z szybkim dostępem do całej infrastruktury miasta - to oferta odpowiednia dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł63,73 m² 4 079,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie po swojemu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w rozwijającej się części Łodzi? To mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73,90 m² 9 336,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum Łodzi. Lokal ma 73,86m2 , znajduję się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 289 zł62,65 m² 9 007,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Przestronne mieszkanie z loggią - widok na panoramę Łodzi Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38,12 m² 13 641,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Widzewie w Łodzi, idealne dla singla ceniącego wygodę i bezpieczeństwo. Lokal o powierzchni 38,12 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 999 zł57,76 m² 8 898,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Charakterystyka lokalu Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 57,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji Drewnowska Park w Łodzi. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37,91 m² 11 342,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Agosto | 2 pokoje | Balkon | Południe | Centrum Łodzi Nowoczesność, światło i świetna lokalizacja to mieszkanie łączy wszystko, czego dziś szukają zarówno klienci indywidualni, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 944 zł121,13 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 121,13 m2 z dużymi balkonami. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w nowym apartamentowcu inwestycji pryncypalna 66. Stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 914 zł40,96 m² 8 860,21 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Przytulne mieszkanie z ogrodem - nowoczesny design i świetna lokalizacja w Łodzi Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł120,10 m² 5 653,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł52,97 m² 7 929,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/ks/53/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, idealne dla pary bądź rodziny z dziećmi zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,22 m² 10 428,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 w budynku z 2015 roku do zamieszkania po remoncie na osiedlu Teofilów przy ulicy Kaczeńcowej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł77,78 m² 7 714,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji. Witam zainteresowanych super ofertą-)) Dzisiaj proponuję Państwu apartament w promocyjnej cenie wraz z miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,71 m² 7 159,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,70 m² 7 559,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,03 m² 8 416,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone na wysokim parterze w solidnym, zadbanym bloku przy ul. Kosmonautów. Do lokalu przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

676 445 zł69,40 m² 9 747,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 69,40 m | Złotno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m , położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,31 m² 7 638,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Twoja słoneczna baza na 1. Piętrze zero kompromisów! Szukasz mieszkania, ale masz dość oglądania wnętrz, które wyglądają jak muzeum lat 90. albo szybki lifting pod sprzedaż? Chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 765 zł42,45 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 42.45 m . Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz ekspozycją zachodnią. Dodatkowym atutem jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł75,68 m² 6 567,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,00 m2, położone na pierwszym piętrze, czteropiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanego w Łodzi na ul. Senatorskiej. Idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij