dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

189 000 zł24,78 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 25 m świetna lokalizacja, bałuty, al. Pasjonistów. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, który wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 174 zł39,14 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

39,14 m | Centrum Łodzi | Balkon | Wydzielona sypialnia | Idealne pod inwestycję Powierzchnia: 39,14 m Piętro: i Balkon: 3,77 m Stan: gotowe koniec grudnia 2026r. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 575 zł55,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji, idealne dla rodziny! Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł71,41 m² 8 388,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. Karolewskiej Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m , zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 472 zł61,82 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy ul. Pogonowskiego - 1000m od deptakowej części ul. Piotrkowska / 6 Sierpnia oraz w podobnej odległości od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego minimetra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 595 zł48,87 m² 9 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo mamy dla Państwa niezwykłą ofertę sprzedaży apartamentu na Osiedlu Nowe Złotno przy ul. Traktorowej. Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł72,80 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokojowe mieszkanie na rozchwytywanym Janowie - Olechowie! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 945 zł63,90 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiż I wygoda: 4 pokoje, 2 łazienki I duży balkon przy targowej Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz mieszkania, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42,01 m² 13 925,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament z hotelowym sznytem w samym centrum Łodzi, gdzie życie smakuje lepiej niż domowy rosół Wyobraź sobie: otwierasz oczy, przeciągasz się leniwie, wychodzisz na balkon i łapiesz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,60 m , położone na 9. piętrze 10-piętrowego bloku przy ulicy Rysowniczej. Lokal składa się z: -3 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,02 m² 11 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,02 m2 przy ulicy Podchorążych na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja Złotno to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,76 m² 8 798,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł56 m² 9 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38,50 m² 14 026 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w inwestycji 'Fuzja' przy ulicy Milionowej. Posiada powierzchnię 38,5m2 i położone jest na drugim piętrze w apartamentowcu. Całość do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł30,94 m² 8 371,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej Retkini. W okolicy znajdują się parki, restauracje, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 000 zł27,97 m² 10 189,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wszyscy jesteśmy tylko aktorami na scenie własnych ambicji, ale to Ty decydujesz, czy zagrasz rolę życia w luksusowym anturażu. Ten nowoczesny apartamentowiec to nie jest zwykła sypialnia, to Twój.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł32,52 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wykończone I wyposażone mieszkanie W nowym budynku | nowe osiedle fuzja | idealne pod inwestycję gotowe do zamieszkania Już dziś umów się na oglądanie, zadzwoń:   lub   .

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,86 m² 8 087,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,86m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowej kamienicy na Starym Polesiu. Okna pcv z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

258 870 zł26,54 m² 9 753,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sulma real estate prezentuje na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim, która daje więcej niż sugeruje metraż. Dzięki wysokości 3 metrów, dużym przeszkleniom i południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 296 zł47,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

witam, proponuję Państwu fajne trzy pokojowe mieszkanko znjdujące się na zamkniętym osiedlu w pobliżu parku i stawów Stefańskiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł82,07 m² 9 686,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 82 m | 1 piętro | Garaż | Stoki / Widzew | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 82 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duża kawalerka w samym centrum Łodzi! Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 38,85 m , usytuowaną w doskonałej lokalizacji na 2 piętrze w samym.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł61,60 m² 7 548,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł93,06 m² 16 763,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Łódzka Fuzja aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje! Lokal jest gotowy do własnej aranżacji. Lokal jest w stanie do remontu. Na 69 m składa się: * salon * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkanie w Łodzi Mieszkanie na Retkini o powierzchni 49m2, składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł77,73 m² 6 779,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w cichej i zielonej okolicy Łodzi , przy ul. Urzędniczej 39, na Bałutach. Mieszkanie o powierzchni 77,73 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł88,72 m² 7 100,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł57,60 m² 7 725,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokalizowane jest na 3. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 249 zł58,17 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami idealne dla rodziny Maratońska 49. Przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,17 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

535 887 zł54,13 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,38 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m , usytuowane na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, osobnej sypialni oraz.