dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

345 000 zł42 m² 8 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: : e-mail: jeśli poszukują Państwo umeblowanego mieszkanie z szerokim dostępem do bogatej infrastruktury- to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

314 500 zł42 m² 7 413,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokoje 42.42m2 na parterze w bloku Spółdzielcze własnościowe z kw Mieszkanie w pełni rozkładowe M3. Łazienka i wc osobno. Czynsz 500 zł. na 3 osoby, wliczony jest gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, wygodne mieszkanie typu M-4, pow. 57 m2, bałuty, ul. Lniana. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku z lat 70., po termoizolacji. Zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

204 999 zł31 m² 6 612,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 31m2 na 6 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe bez kw Mieszkanie bardzo komfortowe i funkcjonalne oraz widne z możliwością przebudowy na dwa pokoje. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Górna,Łódź

158 000 zł24 m² 6 488,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferta wyłącznie dla klienta gotówkowego. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Górna,Łódź

219 000 zł32 m² 6 738,46 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na osiedlu Chełmońskiego. Mieszkanie posiada powierzchnię 32,5m2 i składa się z: * przedpokoju * dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

239 000 zł39 m² 6 153,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie łódź Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 38,84 m2 położone w dogodnej lokaliacji Łodzi. Mieszkanie rozkładowe z balkonem ustuawanie na III piętrze bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Górna,Łódź

165 000 zł24 m² 6 776,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chryzantem

Doły,Łódź

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż do remontu w atrakcyjnej lokalizacji. Polecam również jako inwestycję najmu. Cena: 210.000,- Ul. Chryzantem 38,1000 M2 Piętro: 2 Pokój: 1 kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Górna,Łódź

353 000 zł45 m² 7 844,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe z dużą kuchnią w pełni wyposażoną.Mieszkanie wyremontowane pod klucz, tylko się wprowadzić, jeszcze pachnie nowością. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

389 000 zł47 m² 8 238,03 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zarzew | 3 pokoje | Rozkładowe | 47,22 m2 | Balkon | Dwie komórki Do sprzedania rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 47,22 m2 położone na wysokim parterze wieżowca usytuowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Florecistów

Polesie,Łódź

262 999 zł42 m² 6 199,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokoje usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku o powierzchni 42,42 m2. Okna wymienione, pełen rozkład Elektryka wymieniona w kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marysin

Marysin,Łódź

320 000 zł47 m² 6 866,95 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: - powierzchnia: 46,6 m2; - 2 pokoje, rozkładowe, z balkonem, osobna kuchnia, łazienka z wc; - mieszkanie do wprowadzenia; - 6 piętro (odnowiony i ocieplony wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Górna,Łódź

299 000 zł52 m² 5 711,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Łódzka giełda nieruchomości. Oferta dostępna tylko W naszym biurze.ATRAKCYJNA CENA. Mieszkanie o powierzchni 52,35 m. kw., Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Doły,Łódź

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuje mieszkanie o powierzchni 47 mkw w świetnej lokalizacji przy ulicy Łagiewnickiej. Spokojna okolica, pełna zielni. W okolicy znajdują się liczne sklepy, placówki usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Marysin,Łódź

329 000 zł52 m² 6 303 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Umowa przedwstępna Oferuję rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w bardzo urokliwej części miasta Łodzi na Bałutach przy ul. Młynarskiej 45. Znajduje się ono w bardzo dobrej i dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

282 000 zł54 m² 5 193,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w bloku na Osiedlu Czerwony Rynek, niski czynsz dla Spółdzielni, dużo zieleni, cisza i spokój, doskonała lokalizacja, blisko do Centrum Łodzi, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

282 000 zł55 m² 5 127,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję rozkładowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55 m2, które mieści się na czwartym piętrze w bloku na Górnej przy ulicy Leczniczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

170 000 zł26 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 26,01 na ostatnim piętrze w Wieżowcu Spółdzilecze własnościowe Mieszkanie do całkowitego remontu Okna pcv Media miejskie Piękna panorama z okna Dużo terenów zielonych, placów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

249 000 zł36 m² 6 821,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Widzew,Łódź

275 000 zł51 m² 5 360,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,3 mkw zlokalizowane przy ul. Zagłoby, w pobliżu ul. Hetmańskiej w dzielnicy Łódź-Widzew. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Cena dla klienta gotówkowego ważna do 20 października Cena dla klienta kredytowego- 650.000 Sprzedamy piękne, ciepłe i klimatyczne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze bloku z 1993 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

599 000 zł85 m² 7 031 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie dla dużej rodziny ul. Maratońska (polesie - Retkinia) cena: 599.000 zł Prezentacje po wcześniejszym umówieniu telefonicznym Zalety nieruchomości: - rozkładowe (dwustronne) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucyjna

Radiostacja,Łódź

350 000 zł48 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompaktowe mieszkanie w zielonej części Łodzi lecz w bliskiej odległości Centrum miasta. Teren osiedla zamykany na szlabany, dla mieszkańców liczne miejsca parkingowe. W bloku dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Widzew,Łódź

299 000 zł49 m² 6 120,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48,85m2 zlokalizowane przy ulicy Józefa Elsnera w pobliżu Górki Widzewskiej w Łodzi. Mieszkanie częściowo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

390 000 zł66 m² 5 954,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w centrum miasta na Łódzkim Manhattanie ul. Piotrkowska 204/210 65,46 m2 6 piętro Dwie windy Parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 45mkw na 4 pietrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe rozkładowe - nowe okna - balkon - ogrzewanie i ciepła z sieci miejskiej, gaz miejski, wodomierze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

229 000 zł37 m² 6 108,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

295 000 zł43 m² 6 839,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie w średnim standardzie, położone na drugim piętrze bloku przy ulicy Tatrzańskiej, tuż przy Parku Podolskim. Po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

359 000 zł61 m² 5 920,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Jasne mieszkanie z potencjałem przy Ogródku Jordanowskim Idealne dla rodziny! Blisko stacji Żabieniec 3 pokoje / 61 mkw / do remontu / balkon Prezentuje Wam wyjątkowe mieszkanie, które pojawia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

249 000 zł40 m² 6 220,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferuję Państwu 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40.03m2 w Łodzi na Dąbrowie. Lokal położony jest na 1 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym i odnowionym bloku. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylowa

Radogoszcz,Łódź

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferujemy widne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,56 m2 w bardzo atrakcyjnej, zielonej i urokliwej okolicy. Nieruchomość ze spółdzielczym własnościowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górna

Górna,Łódź

590 000 zł93 m² 6 350,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo funkcjonalnego mieszkanie położonego na Dąbrowie. Lokal znajduje się w budynku z 1992r, położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Górna,Łódź

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Górniak |trzy pokoje | 55 m2 | 8 piętro | Górna Mieszkanie trzypokojowe o metrażu 55 m , zlokalizowane na osiedlu Górna - idealnie nadające się dla rodziny z dziećmi i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

175 000 zł27 m² 6 438,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż kawalerkę inwestycyjną (przewidywana stopa zwrotu z najmu powyżej 8-9% po dokonaniu remontu) do generalnego remontu, o powierzchni 27,18 mkw, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

289 000 zł42 m² 6 812,82 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

222 000 zł38 m² 5 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jedynie 15 minut do stacji pkp! Idealne 2 pokojowe mieszkanie dla młodej pary! 2 pokoje / 38 mkw / ul. Traktorowa / parter Z radością prezentuję Wam kompaktowe mieszkanie w cichej okolicy. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Idealne 2 pokojowe mieszkanie dla małżeństwa z dzieckiem! 2 pokoje / 42 mkw / z balkonem / po generalnym remoncie Z radością prezentuję dwupokojową nieruchomość, wyremontowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Idealne 2 pokojowe mieszkanie dla młodej pary. 2 pokoje / 45 mkw / ul. Sierakowskiego / parter Z radością prezentuję mieszkanie w cichej okolicy. Cisza i spokój a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

404 000 zł72 m² 5 611,11 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

kupujący nie płaci prowizji, prowizja 0% nowa cena! Tylko 5600/m2 Proponuję Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie do własnej aranżacji w ogrodzonym wieżowcu w bardzo dobrej lokalizacji.