dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

404 000 zł72 m² 5 611,11 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

kupujący nie płaci prowizji, prowizja 0% nowa cena! Tylko 5600/m2 Proponuję Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie do własnej aranżacji w ogrodzonym wieżowcu w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kmicica

Janów,Łódź

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

320 000 zł56 m² 5 673,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 56,40 m2, z balkonem, w wieżowcu na 4 piętrze, przy ul. Lnianej w Łodzi (teofilów). Mieszkanie jest rozkładowe, w bardzo dobrym stanie. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Bałutach. Lokal mieści się przy ul. Marysińskiej, na 7-mym piętrze. W bloku znajduje się winda. Mieszkanie ma 38 mkw. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiarna

Chojen,Łódź

306 600 zł51 m² 6 011,76 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, 2 pokoje do remontu o powierzchni 51, 10 m2. Cena: 306.600,- 6 piętro w 11 piętrowym bloku z płyty po termomodernizacji. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

204 000 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 34m2 na parterze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Bardzo dobra lokalizacja. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej 3 minuty, do Manufufaktury (10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z miejscem na garderobę, z balkonem na 1 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zbaraskiej na Dąbrowie w dwu klatkowym bloku. Wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołowa

Górna,Łódź

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 47 mkw. zlokalizowane przy ulicy Kołowej na osiedlu Łódź Górna. 4 i ostatnie piętro w bloku. Posiada balkon oraz piwnicę. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m położone na osiedlu Teofilów w Łodzi. Mieszkanie: mieszkanie składa się z korytarza z dużą szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Chojny,Łódź

299 000 zł50 m² 5 920,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze. Mieszkanie nasłonecznione, z widokiem na zieleń. Mieszkanie o powierzchni 50,5 mkw składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie komfortowe i funkcjonalne oraz widne z możliwością przebudowy na dwa pokoje. Okna w mieszkaniu plastikowe (z żaluzjami) z ekspozycją na zieleń. Drzwi wejściowe podwójne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wioślarska

Polesie,Łódź

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam obszerne mieszkanie (54 m2) przygotowane do remontu (opróżnione z mebli i zabudowy) idealne dla rodziny. Lokal składa się z 3 pokoi i balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

305 000 zł43 m² 7 093,02 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 43mkw (salon z aneksem + duży pokój) na łódzkim Manhattanie(obok Galerii Łódzkiej), z wystawą okien na osiedle. W mieszkaniu lodówka, pralka, piekarnik. Dwie szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiarna

Chojen,Łódź

440 000 zł62 m² 7 072,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne, atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie na Chojnach przy ul. Ofiarnej. - pierwsze piętro - powierzchnia 62,21 m2 - 3 ustawne pokoje - mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości Kłosek polecają: - 2 przytulne pokoje do zamieszkania. Opis: mieszkanie usytuowane na 2-gim w bloku, na jego powierzchni 37,88m2 znajdują się: - sypialnia (podwójne łóżko + szafa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tramwajem spod bloku dojedziesz na Politechnikę Łódzką! Mieszkanie po generalnym remoncie! Prezentuję Wam wyjątkową kawalerkę , która pojawia się pierwszy raz na rynku. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marysin,Łódź

239 000 zł32 m² 7 371,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferuję rozkładowe mieszkanie w bardzo urokliwej części miasta Łodzi przy ul. Franciszkańskiej 147/149 na Marysinie na Bałutach. Znajduje się ono w bardzo dobrej i dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne mieszkanie z potencjałem przy ul. Rajskiej (pojezierska) Idealne dla młodej pary! Jasne mieszkanie z potencjałem przy ul. Rajskiej (pojezierska) Idealne dla młodej pary! 2,5 kilometra do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

388 000 zł46 m² 8 434,78 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie 46 mkw zlokalizowane w samym centrum Łodzi, na słynnym osiedlu Manhattan. Lokal znajduje się na 5. piętrze wieżowca z 1980 roku. Ekspozycja okien jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Uwaga rezerwacja 3.10 2022. Prezentuję Państwu mieszkanie znajdujące się na ulicy zgierskiej. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze. Mieszkanie posiada zabudowaną loggie. Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

253 000 zł45 m² 5 622,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Idealne mieszkanie pod inwestycję! 2 pokoje / 45 mkw / ul. Lniana / 4. piętro Dwupokojowe mieszkanie w cenie kawalerki, z pięknym widokiem z balkonu. Mieszkanie z każdej strony otacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

306 000 zł42 m² 7 213,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie M3 42,42 m, retkinia, maratońska/ks. J. Popiełuszki, po remoncie, umeblowane, blok 4-piętrowy. Do sprzedania ciche, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obornicka

Bałuty,Łódź

365 000 zł65 m² 5 591,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję rozkładowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,28 m położone na przedostatnim, 9. piętrze wieżowca przy ul. Obornickiej na łódzkich Bałutach. Opis mieszkania: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, gen. Henryka Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

269 900 zł47 m² 5 715,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio swoje mieszkanie, świetna lokalizacja przy ul. Dąbrowskiego w Łodzi. Rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 47,22 m2. Mieszkanie posiada balkon oraz komórkę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

298 000 zł37 m² 7 989,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy piękne mieszkanie 2 - pokojowe w cichej, spokojnej okolicy na ulicy Lutomierskiej, kilka minut od Manufaktury! Mieszkanie zlokalizowane jest na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w centrum Bałut. Dobra lokalizacja z punktami usługowymi i bardzo dobrą komunikacją miejską. Wieżowiec ocieplony i z nową windą. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Teofilowie, przy ul. Rydzowej! Idealne na start lub do wynajęcia! Mieszkanie o powierzchni 30 m2, znajduje się na 10 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Bałuty,Łódź

345 000 zł54 m² 6 353,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasne trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze bloku przy ul. Wspólnej na Bałutach. Pełen rozkład, osobna wygodna kuchnia, spory balkon i piękny widok na zielony skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Bałuty,Łódź

359 000 zł57 m² 6 276,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferujemy wygodne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze bloku przy ul. Inowrocławskiej, zacisznie, z dala od linii ulicy. Spory balkon i piękny widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hufcowa

Retkinia,Łódź

249 000 zł42 m² 5 869,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

345 000 zł53 m² 6 514,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu bloku znajduje się dużo zieleni w tym Las Okręglik, liczne sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

329 000 zł38 m² 8 601,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 38,25 m2 położonego w Łodzi przy ul. Marysińskiej, w wieżowcu na viip., w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Bałuty,Łódź

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Sprzedam dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 mkw,. zlokalizowane przy ul. Żurawiej. Mieszkanie usytuowane jest na 10. piętrze w bloku z 1993. Lokal idealnie nadaje się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

359 000 zł62 m² 5 807,18 zł/m²

 

Piętro:8/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja w sercu Łodzi, mieszkanie świetne pod inwestycje a także do zamieszkania. Mieszkanie 3 pokojowe 61,82m2 w pełnym rozkładzie z balkonem na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

265 000 zł45 m² 5 875,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Łódzka giełda nieruchomości. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Opis dodatkowy: do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,10m2 usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

629 000 zł85 m² 7 383,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie dla dużej rodziny ul. Maratońska (polesie - Retkinia) cena: 629.000 zł Prezentacje po wcześniejszym umówieniu telefonicznym Zalety nieruchomości: - rozkładowe (dwustronne) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazowskiego

Chojen,Łódź

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw znajdujące się w Łodzi na Chojnach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze, składa się z salonu, widnej kuchni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

589 000 zł74 m² 7 959,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o pow. 74m2, znajdujące się przy ulicy Nastrojowej 57. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont obejmujący wymianę instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Bałuty,Łódź

262 000 zł45 m² 5 822,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Bałutach na przecięciu ulic Rojnej, oraz Traktorowej. Nieruchomość o powierzchni 45 mkw składająca się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe rozkladowe mieszkanie 49 metrowe w bloku z winda na sprzedaz w samym Centrum Lodzi. Do mieszkania przynalezy komorka, parking. Doskonala lokalizacja przy Teatrze Wielkim, sadzie,.