dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

W dzisiejszych czasach naszym najczęstszym problemem jest brak spokoju w miejscu zamieszkania. Chcesz z tym skończyć? Oto rozwiązanie! Ta nieruchomość cechuje się nie dość że spokojnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najwyżej cenionych przez Łodzian osiedli - Retkini. Na nieruchomość (w łącznym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radka

Teofilów,Łódź

225 000 zł37 m² 6 006,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na łódzkim Teofilowie położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Andrzeja Radka. Opis mieszkania Mieszkanie posiada układ bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

300 000 zł45 m² 6 637,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m2 położone na Bałutach. W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i korytarz. Dostępny jest również balkon. Obecne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w niskim budynku na Teofilowie w okolicy Ul. Rojnej oraz Wiernej Rzeki. W mieszkaniu znajduje się: sypialnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 zlokalizowane na Retkini w wieżowcu na 2 piętrze Blok po termomodernizacji, obecnie odnawiane klatki Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Górna,Łódź

289 000 zł43 m² 6 691,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z imponującym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a jednoczenie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

423 000 zł50 m² 8 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam piękne, wygodne, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Radogoszcz - Wschód. Mieszkanie po generalnym remoncie z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

265 000 zł32 m² 8 173,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do odkrycia idealnej kawalerki dla Twojego przyszłego studenta! Przedstawiamy wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie o powierzchni 32,42 m2, położone zaledwie 10 minut od kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 31m1 na 1 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe Media miejskie Brak balkonu ,kratka balkonowa Czynsz 600zł Blok ocieplony, wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Łódź,łódzkie

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcemy sprzedać Państwu ładne, w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się na parterze spokojnego, cichego wieżowca. Mieszkanie jest wyposażone w meble i sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

289 000 zł43 m² 6 691,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,19 m2 położone w Łodzi Górnej. Lokal znajduje się na 10 piętrze wieżowca. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, salon, zamknięta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zarzew

Zarzew,Łódź

305 000 zł52 m² 5 922,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,5 m 2 znajdującego się w Łodzi w dzielnicy Widzew Zarzew. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku, niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (32 mkw) przy ul. Padarewskiego. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduje się na pierwszym piętrzę. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależna komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wieżowca w rejonie ulic Lutomierskiej oraz Czarnkowskiej. W mieszkaniu znajdują się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone na 10 piętrze w wieżowcu na Łódzkim Manhattanie. Samo centrum miasta, tuż przy ul. Piotrkowskiej, centrum przesiadkowym czy Galerii Łódzkiej to niewątpliwy atut dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurczyńskiego

Widzew,Łódź

350 000 zł62 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Widzew | 3 pokoje rozkładowe | do remontu Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,30 m 2 , położone na 4 piętrze bloku przy ul. Jurczyńskiego na Widzewie. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

339 000 zł38 m² 8 851,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2 zlokalizowane przy ul. Marysińskiej. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania kawalerkę znajdująca się na pierwszym piętrze w wieżowcu w okolicy ul. Retkińskiej oraz Przełajowej. W mieszkaniu znajduje się salon, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Bałuty

Bałuty,Łódź

229 420 zł25 m² 9 140,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż Kawalerka na łódzkich Bałutach, w cichej i zadbanej okolicy. Mieszkanie znajduje się w otoczeniu bloków o niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Bliska odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

279 000 zł42 m² 6 577,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchnie 42,42 położone na 1 piętrze na Radogoszcze. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależna komórka lokatorska. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Górna,Łódź

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zakup za gotówkę! Do sprzedania mieszkanie w okazyjnej cenie! Atutem nieruchomości jest przede wszystkim ciche i spokojne otoczenie przy jednoczesnym zapewnieniu bliskości niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta obejmuje sprzedaż mieszkania o pow. 54mkw na 4 piętrzę w niskim bloku na Radogoszczu Wschodzie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. W chwili obecnej mieszkanie jest 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta obejmuje sprzedaż 2 pokojowego mieszkania o pow. 54mkw na 4 pietrzę w niskim bloku na Radogoszczu Wschodzie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Do nieruchomości przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

478 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie pachnące nowością na prestiżowym, wygodnym Manhattanie. Jednym z głównych atutów nieruchomości, poza lokalizacją w samym centrum Łodzi, jest układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

275 000 zł42 m² 6 482,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone na Retkini przy ul. Wyszyńskiego w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość o powierzchni 42,42 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Julianów,Łódź

602 000 zł78 m² 7 717,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji, doskonale skomunikowanego z resztą miasta. Na 78m2 znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w Lodzi przy ul. Paderewskiego 43/45, na ósmym piętrze w wieżowcu, w dzielnicy Łódź-Górna. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Marysin

Marysin,Łódź

379 000 zł50 m² 7 527,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35m2 zlokalizowane przy ul. Organizacji win. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sczanieckiej

Górna,Łódź

305 000 zł43 m² 7 093,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym w bloku cegły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

269 000 zł37 m² 7 177,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Limanowskiego. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia, choć nie jest urządzone wg dzisiejszych standardów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karolew

Karolew,Łódź

269 000 zł33 m² 8 271,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M-2 o powierzchni 32,52m2 na Karolewie. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do Atlas Areny, blisko Łódź Kaliska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Teofilów,Łódź

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu m-3 o powierzchni 45m2, na 3 piętrze w niskim bloku. Okolice ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie na Żabieńcu blisko komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

262 000 zł45 m² 5 861,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni rozkładowe mieszkanie typu M-3 na os. Teofilów z balkonem. Mieszkanie środkowe rozkładowe mieszczące się na trzecim piętrze w niskim bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marysin

Marysin,Łódź

257 000 zł36 m² 7 138,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w wieżowcu na Marysinie. Nieruchomość położona między Lidlem i Leclerkiem, w bliskiej odległości asp, uczelni Uniwersytetu Łódzkiego, licznych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Julianów,Łódź

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne M5 położone na 9 piętrze w wieżowcu na osiedlu Jagiełły. Mieszkanie o powierzchni 59 mkw powiększone o 11 mkw dzierżawione od spółdzielni. W chwili obecnej lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne, widne mieszkanie na I piętrze z widokiem na zielony skwer na Teofilowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowo lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego budynku znajdującego się w okolicy ul. Olsztyńskiej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe oraz posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

497 000 zł70 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,37 m znajdujące się na drugim piętrze 3-piętrowego bloku na łódzkim Julianowie. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Na osiedlu znajdziemy liczne lokale handlowe, usługowe i gastronomiczne. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest Park im. S.