dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

381 000 zł45 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m na 1- szym piętrze, położonego w samym sercu Teofilowa przy ul. Plantowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

565 000 zł70 m² 8 115,48 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wysokim bloku w centrum Łodzi. Składa się z: salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch mniejszych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

430 000 zł59 m² 7 286,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Łodzi, w dzielnicy Bałuty, w rejonie ulicy Pojezierskiej. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu i jest objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Górna,Łódź

499 000 zł54 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 54,3 m , położonego w doskonałej lokalizacji w okolicy Czerwonego Rynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

599 000 zł65 m² 9 184,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania i zależy Ci na świetnej lokalizacji, dużej przestrzeni i wygodzie? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowej 52 w Łodzi może być właśnie tym, czego szukasz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Bałuty,Łódź

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane na Osiedlu Pojezierska w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. A. Struga. Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

500 000 zł60 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie do odświeżenia - Łódź, ul. Sczanieckiej 5 (górna) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

539 000 zł72 m² 7 515,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | łagiewnicka | komunikacja miejska | 1 piętro | wsch-zach | komórka | 2 balkony | cicha okolica Łódź, ul. Łagiewnicka - 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami + dużo powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Julianów,Łódź

330 000 zł45 m² 7 361,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m - Łódź Bałuty (julianów), ul. Jana 16. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 57 m | Balkon | Zielona okolica | Blisko Parku Julianowskiego | Do remontu | Wolne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

387 000 zł45 m² 8 580,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Całość została wyremontowana sześć lat temu. Nieruchomość składa się z dwóch rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

675 000 zł68 m² 9 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

260 000 zł29 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,2 m , zlokalizowane przy ul. Marysińskiej 69 w Łodzi - Bałuty. To idealna propozycja dla osób ceniących wielkomiejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Znajduje się na 10 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu na Karolewie. Składa się z: przestronnego salonu 2 pokoi, które mogą służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

289 000 zł45 m² 6 407,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 45,1 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Plantowa 19 w dzielnicy Łódź Bałuty - Teofilów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elsnera

Widzew,Łódź

280 000 zł36 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży w pełni rozkładowe, jednopokojowe mieszkanie mieszczące się na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Elsnera. Nieruchomość o powierzchni 35,34 m2, z dużą (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealny układ, zachodnia ekspozycja i możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju gotowe pod wynajem lub dla rodziny. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł48 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja *** Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu | 47,22 m | balkon | 4 piętro w niskim bloku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wieżowcu przy ul. Wierzbowej. Nieruchomość składa się z salonu ( 16 m2), dwóch oddzielnych sypialni ( 13 i 11 m2), kuchni ( 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

490 000 zł64 m² 7 709,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rodzinne mieszkanie w zielonej części Łodzi Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestrzeń i świetną lokalizację? To właśnie tutaj na zielonym Radogoszczu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecznicza

Chojny,Łódź

350 000 zł43 m² 8 103,73 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,19 m , zlokalizowane przy ul. Leczniczej 1/7 w Łódź. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze wieżowca, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

377 000 zł47 m² 7 983,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , usytuowane na parterze niskiego bloku z 1970 roku, położone w spokojnej i zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olechów,Łódź

480 000 zł48 m² 9 993,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na Olechowie wszyscy mówią, że każde mieszkanie wygląda tak samo. No prawie każde. Bo to przy Księżnej Kingi gra w zupełnie innej lidze. Trzecie piętro czyli idealny balans: jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

309 000 zł37 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możesz skorzystać Z rodzinnego kredytu mieszkaniowego! Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze przy ul. Dąbrowskiego 97, łódź (górna / Dąbrowa) Powierzchnia: 37,20 m Piętro: 1 Rodzaj prawa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Julianów,Łódź

495 000 zł59 m² 8 343,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,33 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu z lat 70. z windą, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polesie,Łódź

350 000 zł57 m² 6 187,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Wileńska 22 ma własny parking i nowoczesną windę. Na 4 piętrze znajduje się jasne trzypokojowe mieszkanie z kuchnią która może być w pełni oddzielna (ponad 7m2) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

249 000 zł37 m² 6 777,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

***zakup tylko za gotówkę*** Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 36,74 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Podhalańskiej 23, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strycharska

Górna,Łódź

425 000 zł43 m² 9 840,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Opis Oferujemy na sprzedaż jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,19 m , usytuowane na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na spokojnym i zielonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Górna,Łódź