dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

370 000 zł38 m² 9 762,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Komfortowa przestrzeń, doskonała komunikacja i pełna infrastruktura wokół idealna propozycja zarówno na start, jak i pod wynajem. Świetna lokalizacja wszędzie blisko! 1 minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Chojen,Łódź

795 000 zł95 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Chojen. Lokal jest w stanie do zamieszkania. Istnieje możliwość zrobienia 5 pokoju! Na 95m składa się: * salon * jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Koziny,Łódź

255 000 zł37 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*rezerwacja* 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Polesie, koziny | 1 piętro | do remontu i własnej aranżacji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biedronkowa

Radogoszcz,Łódź

360 000 zł42 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

! tylko sprzedaż bezpośrednia! pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , zlokalizowane w Łodzi, przy ulicy Biedronkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zmienna

Bałuty,Łódź

374 900 zł50 m² 7 498 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

dla Biura! Atrakcyjna cena w tej lokalizacji - 7 500zł za m Na sprzedaż klimatyczne, duże, wysokie mieszkanie, zlokalizowane na terenie kameralnego, zielonego i zadbanego osiedla ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zmienna

Doły,Łódź

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w bloku z cegły przy ul. Zmiennej w Łodzi, w dzielnicy Doły. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

269 000 zł36 m² 7 422,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,24 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

415 000 zł47 m² 8 913,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perełka na Julianowie | 46,56 m | pełen rozkład | balkon | po kapitalnym remoncie | ul. Zgierska 93/105 możliwość skorzystania Z rodzinnego kredytu mieszkaniowgo! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Doły,Łódź

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, doły Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Dołach - ul. Bracka. Bezpośrednio przy Parku im. Szarych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karolew,Łódź

399 000 zł55 m² 7 299,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje - 55 m 2 | komróka | 7 piętro | zach-wsch | dostępne od zaraz | winda Z poziomu "0" Przestronne 3 pokoje na Karolewie - Dwustronne, jasne, widne! Na sprzedaż jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

380 000 zł40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie świeżo po remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, nowe podłogi, nowa łazienka. Meble widoczne na zdjęciach mogą zostać wyniesione na życzenie klienta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokicie,Łódź

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedażny w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu przy ul. Marysińskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Odnowiciela

Olechów,Łódź

330 000 zł34 m² 9 706 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Marzysz o mieszkaniu, które od pierwszej chwili robi wrażenie i daje poczucie, że to właśnie Twoje miejsce? Ta wyjątkowa propozycja to doskonała alternatywa zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Julianów,Łódź

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przestronne 2 pokoje z widokiem na Julianów potencjał, który urzeka! Ta oferta na łódzkim Julianowie to rzadka okazja 53 m czystego potencjału, ogromny salon i widok, który każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zmienna

Doły,Łódź

299 000 zł36 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja. Fantastyczne mieszkanie położone w bloku z cegły na cichym i zielonym osiedlu Doły przy ul. Zmiennej. Nieruchomość składa się z niezwykle przestronnego ( 21,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

358 000 zł42 m² 8 439,42 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje 42,42 m | Retkinia Botanik | loggia | winda Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 1. piętrze w wieżowcu z windą. W tym roku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrenki

Radogoszcz,Łódź

415 000 zł44 m² 9 325,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 mkw, położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Syrenki. Lokal jest w stanie do wprowadzenia, po częściowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

495 000 zł59 m² 8 343,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Niektóre mieszkania są jak kromka chleba zwyczajne, przewidywalne. To jest jak kremówka. Złocista, lekka, z delikatną warstwą waniliowego kremu i chrupiącą górą z cukrem pudrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** Rezerwacja do 10 kwietnia 2026 roku *** Przestronne mieszkanie z potencjałem | 69,75 m | 8. piętro | ul. Zgierska, łódź $$$ Cena: 499 000 zł Na sprzedaż oferuję funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granitowa

Górna,Łódź

365 000 zł51 m² 7 137,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni około 51 m2, położonego na 4. piętrze, w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

339 000 zł42 m² 8 027,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na łódzkiej Retkini! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Stare Polesie,Łódź

485 000 zł59 m² 8 280,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Położone przy ul. Gandhiego na 2 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia wynosi 58,57 m2. Mieszkanie jest czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Bałutach w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia. Na 47 m składa się: * salon * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

339 000 zł53 m² 6 399,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

279 000 zł35 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Widzewie Układ pomieszczeń: przestronny pokój dzienny odzielna kuchnia z oknem łazienka przedpokój. Mieszkanie funkcjonalne, idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

440 000 zł45 m² 9 749,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Cuda się zdarzają! To mieszkanie jest właśnie takim cudem, bo metamorfoza jaką przeszło, jest nie do uwierzenia! Nie wierzymy w bajki, ale to mieszkanie to prawdziwe ideał z katalogu marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Teofilów,Łódź

210 000 zł27 m² 7 841,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam kawalerkę zlokalizowaną w zaciszu Teofilowa. Lokal jest w stanie do remontu i jest przygotowany do własnej aranżacji. Na 27 m składa się: * salon * sypialnia * kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Socjalna

Stare Chojny,Łódź

444 000 zł50 m² 8 867,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy, na osiedlu Stare Chojny (dzielnica Górna). Otoczenie nieruchomości: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

439 000 zł50 m² 8 854,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Maryla, wsiadaj! Czyli Twój przystanek marzeń pt. Wsiąść do pociągu byle jakiego. po co, skoro ten najlepszy właśnie zatrzymał się tutaj? Zapomnij o biletach i wiecznej podróży. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

399 900 zł47 m² 8 590,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, w których czuje się coś jeszcze zanim przekroczy się próg. Nie dlatego, że ściany są ładne tylko dlatego, że ktoś przez lata odkładał tu swoje życie po kawałku. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

229 000 zł36 m² 6 318,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

427 000 zł63 m² 6 797,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,82 m , położone na 6. piętrze w budynku mieszkalnym na Bałutach przy ul. Urzędniczej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służbowa

Widzew,Łódź

510 000 zł62 m² 8 186,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62,3 m , położonego w dobrze skomunikowanej części Łodzi przy ul. Służbowej 35,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

280 000 zł37 m² 7 470,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, na sprzedaż dwupokojowe, przytulne M3 do remontu na dobrze skomunikowanym osiedlu. Główne zalety nieruchomości: -Dwa ustawne pokoje o podobnej powierzchni. -Balkon z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liściasta

Radogoszcz,Łódź

399 000 zł53 m² 7 514,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie znajduje się w bloku z 1993 na wysokim parterze przy ulicy Liściastej 10. Posiada oddzielną kuchnie i balkon a także komórkę. Blok otoczony zielenią, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Rokicie,Łódź

245 000 zł34 m² 7 115,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 mkw. na Rokiciu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Górna,Łódź

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,00m2, położone na osiedlu Dąbrowa, przy ul. Felińskiego. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Julianów,Łódź

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tak, ten Kochanowski. Renesans. Fraszki. Treny. Talent. Gdyby żył dziś, nie pisałby Na zdrowie. Pisałby: na Julianów. Bo serio. 43 m pełnego rozkładu. Pełnego. Jak epopeja. Nikt nie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zbocze

Stoki,Łódź

433 920 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj tam, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej - z widokiem na zieleń i w ciszy z dala od miejskiego zgiełku. Nowe, przestronne mieszkanie, położone na 2. piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

381 000 zł45 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m na 1- szym piętrze, położonego w samym sercu Teofilowa przy ul. Plantowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowo.