dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Sprzedam kawalerkę 28 metrów spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Mieszkanie po remoncie wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna w łazience oraz kuchni meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

490 000 zł60 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rodzinne Gniazdko z Charakterem! Mieszkanie o powierzchni 59,5 m , znajdujące się w przyjaznej okolicy, w czteropiętrowym bloku teren bloku częściowo ogrodzony. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

455 000 zł45 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 m , położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w sercu Łodzi i zieleni- przestronnego 3-pokojowego mieszkania z loggią idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Retkinia,Łódź

425 000 zł51 m² 8 328,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu Opiekun oferty: bistułatel.:   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone jest na zielonej i spokojnej Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulna

Chojen,Łódź

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży duże 3 - pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie cichego i zadbanego osiedla na Chojnach. Cena do negocjacji! Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Retkinia,Łódź

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie dwa światy: francuski szyk i papieski spokój ducha. A wszystko to na 10. piętrze, z widokiem, który potrafi zrobić człowiekowi dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

? na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 48 m - gotowe do zamieszkania, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

225 000 zł37 m² 6 124,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie na dzielnicy Łódź - Górna (dąbrowa) do remontu 3 Pietro w 4 piętrowym bloku. Cena : 225 000 Mieszkanie do Kapitalnego remontu położone w zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

498 000 zł64 m² 7 757,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4 pokojowe, po generalnym remoncie do wprowadzenia, przy ul. Wapiennej, polesie. Polecam przestronne czteropokojowe spółdzielcze-własnościowe z kw mieszkanie zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne 2-pokojowe mieszkanie dla singla lub małej rodziny! 45 m / 2 pokoje / zielona, cicha okolica / świetna komunikacja Z przyjemnością prezentuję przytulne i słoneczne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Radogoszcz,Łódź

420 000 zł42 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 na osiedlu Radogoszcz Zachód. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: -salon (15,5 m2);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

280 000 zł37 m² 7 568 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Dwupokojowe w wieżowcu przy al. Włókniarzy 224. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy na Starym Polesiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

399 000 zł53 m² 7 532,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Marzysz o mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Popiełuszki może stać się Twoim wymarzonym miejscem do życia! Idealna lokalizacja, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

427 000 zł45 m² 9 580,44 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brief: mieszkanie w samym centrum Łodzi I 44,5 m2 I Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w samym sercu Łodzi - przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

300 000 zł38 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m położona w zielonej i spokojnej części Łodzi - przy ul. Morcinka 2 w dzielnicy Widzew. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

379 000 zł43 m² 8 775,18 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi - idealne na start lub pod inwestycję! ul. Narutowicza 131 | 43,19 m | wysoki parter | parking za szlabanem Jeśli szukasz mieszkania, w którym możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

555 000 zł70 m² 7 971,85 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wysokim bloku w centrum Łodzi. Składa się z: salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch mniejszych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

359 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Park podolski | 3 pokoje | balkon | parter Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,85 m 2 , położone na parterze bloku czteropiętrowego przy ul. Grota Roweckiego, zarzew, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełęcz

Stoki,Łódź

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, 37,5 m Łódź, ul. Przełęcz 14 (widzew) Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,5 m , zlokalizowanego na parterze niskiego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hufcowa

Retkinia,Łódź

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Retkini. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

250 000 zł38 m² 6 563,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

- mieszkanie 2 pokoje 38m2 na 1 piętrze w Wieżowcu Do sprzedaży mieszkanie, o powierzchni 38,09m2, z balkonem. Stan własności : spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Telefon jest srebrem, a decyzja złotem. Każda ulica ma swoją legendę. Warszawa ma Złotą, paryż ma Pola Elizejskie, a Łódź ma Rawską. Nie błyszczy marmurem, nie pachnie luksusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Retkini - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż (lub wynajem - w zależności od Twojej potrzeby) oferujemy przestronne i bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

492 000 zł68 m² 7 205,62 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! M5 z widokiem na Las Widzewski - przestrzeń, cisza, wygoda! Marzysz o mieszkaniu z pięknym widokiem, gdzie dzień zaczyna się od kawy na słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 53 m | Retkinia Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

275 000 zł36 m² 7 588,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,24 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Judyma

Bałuty,Łódź

279 000 zł37 m² 7 558,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję lokal mieszkalny o powierzchni 36,9 m2, usytuowany na wysokim parterze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego zlokalizowanego w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | rojna/kaczeńcowa | komunikacja miejska | wsch-zach | dwie komórki | cicha okolica Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Bałuty,Łódź

299 000 zł47 m² 6 423,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Inowrocławska Charakterystyka mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46,55 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Łódź,łódzkie

390 000 zł56 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m , położone na drugim piętrze bloku na Łodzi-Górnej przy ul. Mazurskiej. Nieruchomość wymaga remontu, co daje przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Teofilów,Łódź

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 28m2 usytuowana na 10. piętrze w wieżowcu na Teofilowie. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon, - korytarza, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Florecistów

Retkinia,Łódź

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż na dynamicznie rozwijającej się Retkini. Doskonała komunikacja z centrum miasta oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Bałuty,Łódź

255 000 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,5 m - Łódź, ul. Łanowa Spółdzielcze własnościowe Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

420 000 zł53 m² 7 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia/remontu. Lokal na II piętrze w niskim bloku przy ulicy Przełajowej, na zielonej Retkini. W mieszkaniu był przeprowadzony remont Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

437 000 zł45 m² 9 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cześć To ja Mieszkanie z Sierakowskiego. Nie jestem apartamentem w wieżowcu z portierem. Nie udaję loftu po Berlinie. Ale mam coś lepszego balkon, dwie oddzielne przestrzenie życiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

365 000 zł51 m² 7 209,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Wyobraź sobie: pierwszy poranek w nowym miejscu. Promienie słońca wlewają się przez nowe okna, kawa paruje w świeżo urządzonej kuchni, a Ty stoisz na swoim balkonie i patrzysz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

455 000 zł38 m² 11 951,70 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Czerwona płachta na byka Niektóre mieszkania po prostu są. A inne wchodzą z impetem, jak torreador na arenę. To właśnie jedno z tych drugich. Miejsce, które nie potrzebuje długich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

Górna,Łódź

450 000 zł59 m² 7 640,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy przestronne rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na wysokim parterze bloku z 1996 roku, na Dąbrowie, w rejonie ulic Tatrzańskiej i Dąbrowskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narciarska

Karolew,Łódź

270 000 zł37 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 2 pokojowe 37,20 m2 na poszukiwanym Karolewie ul. Narciarska. Blok jest 4 piętrowy, ocieplony. Przy bloku znajduje się parking tylko dla mieszkańców bloku. Mieszknie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

670 499 zł84 m² 7 977,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Sprzedam magiczne mieszkanie 84 m na Widzewie bez dementorów i Voldemorta! Na pierwszym piętrze ceglastego zamku z roku 1999 (czytaj: mugolski blok), ukrytego sprytnie na Widzewie ,znajduje.