Serce 0 Ulubione

Działki Łódź Osiedle Koziny

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 000 zł7 295 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki dla inwestora w top lokalizacji poleca się na sprzedaż! Mam dla Ciebie działki w genialnej lokalizacji przy ul. Włókniarzy nieopodal ul. Drewnowskiej. Gdzie powstaje stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 550 000 zł779 m² 1 989,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: teren inwestycyjny w dzielnicy Bałuty, blisko Centrum Handlowego Manufaktura, w sąsiedztwie ulicy Lutomierskiej Opis działki: powierzchnia: 779 m , nieregularny kształt Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł567 m² 987,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 567 mkw położona w pobliżu skrzyżowania łagiewnicka/kowalska. W sąsiedztwie terenów zielonych takich jak Las Łagiewnicki oraz Park Julianowski, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł516 m² 1 259,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: gotowa inwestycja budowlana Łódź, ul. Warszawska Wyjątkowa oferta dla osób, które chcą ominąć wielomiesięczną biurokrację i rozpocząć budowę od razu. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł330 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie w kilka minut uciekniesz od miejskiego zgiełku i zanurzysz się w zieleni? Ta działka na terenie rod Morwa Lumumbowo to gotowa przestrzeń wypoczynku, którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 000 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona przy ul. Rojnej 139 w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Duża piękna działka z małym stawem idealna pod budowę domu. Działka posiada wymiary ok. 82 m x 36 m.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 066 m² 428,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m , położona w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł1 049 m² 416,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana Łódź Złotno (huta Jagodnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1049m , położona przy ul. Muszkieterów 5 w zielonej i spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

561 344 zł3 136 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku położona.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 114 m² 131,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - rolna położona w Łodzi ul. Wiączyńska o powierzchni 2114 m2 Wymiary: długość frontu ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Koziny

Koziny,Łódź

150 000 zł500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cicha uliczka na uboczu, świetnie skomunikowana, obok główna arteria, droga asfaltowa, regularny kształt działki, teren płaski, blisko supermarket, bardzo blisko teren spacerowy, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, al. Włókniarzy

Koziny,Łódź

1 522 800 zł2 538 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Do sprzedania działka o nieregularnym kształcie położona w bardzo dobrym miejscu, widoczna. Działka ma długość 150 m2, na długości 90 metrów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij