dowolna

Działki budowlane Łódź - Ogłoszenia sprzedaży działek

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

495 000 zł1 607 m² 308,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę nr 195/25 położona w Łodzi przy ulicy Ziarnistej. Nieruchomość o powierzchni 1607m ma charakter budowlany i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

438 360 zł549 m² 798,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 549 m , położona w Łodzi przy ul. Zamorskiej 26a, w dzielnicy Łódź - Górna. Działka składa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł5 726 m² 155,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla działki została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy - oferta pod inwestycję deweloperską. Na sprzedaż działka w Łodzi przy ul. Kosodrzewiny 54a (widzew). Zlokalizowana we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 410 m² 489,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych. Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

282 000 zł744 m² 379,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek na ul. Kolumny Cena działek 380zł/mkw - działka 1 - 764 mkw - działka 2 - 744 mkw - działka 3 - 1491 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) gaz (w drodze) - droga utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 123 m² 230,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje Lokalizacja: łódź, ul. Feliksińskapowierzchnia: 1123 m Nr działki: 258/3dojazd: droga utwardzonaotoczenie: las bezpośrednio za działką Jeśli szukasz miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł1 002 m² 321,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na prywatnym osiedlu przy Lesie Łagiewnickim homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę budowlaną w otoczeniu pól, lasu i zabudowy jednorodzinnej. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł772 m² 906,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 772 m , zlokalizowana w Łodzi przy ul. Romana 2a. Na działce znajduje się budynek o powierzchni ok. 90 m do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł744 m² 1 747,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w Łodzi, dzielnica Górna w okolicy skrzyżowania Rzgowskiej i Paderewskiego. Teren ma powierzchnię 744 m2.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł1 769 m² 847,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| 0% Bez prowizji od kupującego - działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych - Łódź Rogi, ul. Ametystowa Do sprzedania działka o pow. 1769 m 2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m z potencjałem Łódź, ul. Gminna. Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej części Łodzi? Mamy do zaoferowania wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

137 430 zł509 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K I Obawiasz się nadchodzącej reformy w planowaniu przestrzennym? Boisz się kupić działkę, na której za chwilę nie będziesz mógł niczego wybudować? Zapraszam Cię do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 260 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w obrębie STARE ZŁOTNO - ŁÓDŹ. Według mpzp na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

715 507 zł2 393 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w Łodzi (łódź- górna). Dla działki wydane pnb budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Powierzchnia zabudowy od 10-22 %. Wysokość od 6-9m. Wydana zgoda przez zwik.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 367 m² 430,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Łódź, ul. Rafowa 40 - działka inwestycyjna z potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 3.367 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 501 m² 339,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, dostępna w Łodzi, obręb P-40, działka o numerze 178/29. Powierzchnia: 1501mkw Łódź, ul. Kirasjerów- złotno Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

233 500 zł707 m² 330,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Łodzi o powierzchniach od 563 m2 do 1065 m2, w cichej i spokojnej okolicy położone na widzewskim osiedlu Andrzejów. Blisko stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 066 m² 428,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m , położona w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 122 m² 3 556,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi okolice rynku bałuckiego Działka o powierzchni 1140m2 w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł5 781 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** W malowniczym otoczeniu jezior i lasów znajduje się wyjątkowe miejsce na Twój wymarzony dom! osa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 338 m² 473,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla dewelopera przy ul. Pomorskiej Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę budowlaną o powierzchni 6.338 m2 położoną przy ulicy Pomorskiej w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł3 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potrzebujesz działki na budowę domu w bliskiej odległości od centrum Łodzi? Nieruchomość na ul. Budy jest oddalona tylko o 6 km! Działka (numer ewidencyjny 66/3, obręb W-4) ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł860 m² 825,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w dzielnicy Górna: - wśród zabudowy mieszkaniowej, - ok. 7 km od ścisłego centrum miasta, - idealna pod wielofukcyjną inwestycję. Na sprzedaż jest prawo własności działki.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł3 332 m² 155,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli marzysz o miejscu, w którym poranna kawa smakuje inaczej - w ciszy, z widokiem na zieleń i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł12 792 m² 145,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. To właśnie jedno z nich - przestronny teren w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 838 m² 258,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4838 m z ogromnym potencjałem deweloperskim, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi (okolice ulic Kolumny.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł690 m² 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka z naturalnym stawem, w spokojnej okolicy z luźną zabudową, w sąsiedztwie doliny rzeki Ner, przy drodze asfaltowej. Łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł583 m² 943,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka o powierzchni 583 m2 z murowanym budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 67m2. Nr 372/1 obręb B-23 .Media na działce prąd ( 17kW.

Szczegóły ogłoszenia

1 406 000 zł7 400 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1.Lokalizacja nieruchomości Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi, nieopodal Alei Jana Pawła II. Dostęp do drogi publicznej zostanie zapewniony bezpośrednio z ul. Błońskiej (dz.19/6).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 550 m² 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1550 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Łukaszewskiej 12b w Łodzi, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sianokosy

Radogoszcz,Łódź

650 000 zł1 885 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1885 m2 | Łódź-Radogoszcz | mpzp | Media w drodze Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej urokliwych części Łodzi na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

705 000 zł1 410 m² 500 zł/m²

 

 

 

Bałuty,Łódź

260 000 zł560 m² 464,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 560 m2, położonej w malowniczej okolicy w Łodzi w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona i nie zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łódź

Łódź,łódzkie

800 000 zł7 110 m² 112,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Łodzi, pomiędzy ul. Wrzecionową, kolumny i Zygmunta - nr ewidencyjny 158/8, obręb G54. Jest to obszar bardzo dobrze skomunikowany z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Zygmunta

Górna,Łódź

500 000 zł4 455 m² 112,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż działka Łódź, ul. Zygmunta | 4 455 m Oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o numerze ewidencyjnym 158/7, obręb G-54, położoną w południowej części Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Biwakowa

Górna,Łódź

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15 arów, położoną w malowniczej zielonej okolicy doliny Neru na ulicy Biwakowej w Łodzi. Diałka posiada warunki zabudowy dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Ruda Pabianicka,Łódź

575 000 zł896 m² 641,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***rezerwacja***rezerwacja*** Inwestycyjna nieruchomość - Łódź Górna Na sprzedaż działka o powierzchni 895,8 m zabudowana wielorodzinnym budynkiem, w którym jest wyodrębnionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sianokosy

Radogoszcz,Łódź

650 000 zł1 885 m² 344,83 zł/m²