Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Łódź Osiedle Łagiewniki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

7 000 000 zł631 m² 11 093,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 609 m²

Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w Arturówku To nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

11 750 zł500 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Retkinia - magazyn do najmu od 500 m2 do 1000 m2 cena 23,50 zł/m2 + vat + media Oferujemy do wynajmu nowoczesne hale magazynowe w doskonałej lokalizacji w Łodzi - w sąsiedztwie zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

16 100 zł460 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronne małe unity magazynu o powierzchni ok 460 m2 na granicy z Łodzią. Unit idealnie nadaje się na działalność magazynową, logistyczną lub lekką produkcję. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł5 611 m² 1 602,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Nieruchomość w centrum Łodzi: - w otoczeniu zabudowy śródmiejskiej, - zaledwie 300 m od ulicy Piotrkowskiej, - pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł8 720 m² 1 146,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 444 m²

Sprzedaż - budynek pofabryczny o powierzchni 8.720 m2 - Łódź Polesie Budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 8.720 m2 z 3 szybami.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Łódź

Nowe sady,Łódź

8 500 000 zł1 200 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Sprzedaż przemysłowej działki o powierzchni 9.000 m2, zabudowanej halą o powierzchni 1.200m2 + budynek biurowy o powierzchni 300m2. Hala blaszana , ocieplona wysokości 7m w kalenicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł271,30 m² 3 759,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Łodzi przy ulicy Pomorskiej, na której posadowiony jest budynek magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym i chłodniami, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 877 €2 300 m² 2,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejski magazyn do wysokiego składowania o powierzchni magazynowej ok. 2300 m2 oraz przynależna część biurowo-socjalna ok. 200 m2 położony w przemysłowej dzielnicy - Łódź Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł4 440 m² 1 002,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

60 km od Łodzi. Do sprzedaży obiekt przemysłowy, produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną, położony w miejscowości Niechcice, powiat piotrkowski, woj. Łódzkie. Około 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł635,89 m² 6 133,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:902 m²

Są nieruchomości, , które już dziś pracują na wynik a jednocześnie dają przestrzeń na więcej. Ta oferta należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł580 m² 4 396,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować obiekt komercyjny na sprzedaż o powierzchni 580 m2. Jest to samodzielny, wolnostojący budynek zlokalizowany na obrzeżach osiedla Radogoszcz w Łodzi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

8 000 000 zł631 m² 12 678,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 609 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży obiekt mieszkalno pensjonatowy. Budynek główny powstał 1896r, po zniszczeniach.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Łódź, Bałuty, Łagiewniki