dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Bałuty

678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

678 ogłoszeń

405 000 zł44,56 m² 9 088,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,56 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1977 roku, na Bałutach przy ul. Lutomierskiej 81.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 375 000 zł114,70 m² 11 987,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z jadalnią, kuchni, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł114,70 m² 12 074,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 445 000 zł110 m² 13 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z jadalnią, kuchni, trzech sypialni, garderoby, łazienki, wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

515 000 zł57 m² 9 035,09 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokal przeszedł gruntowny remont i od jego zakończenia był praktycznie nieużytkowany. Dzięki temu mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł507 m² 1 142,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę. Lokalizacja: łódź Bałuty / Marysin, ul. Porzeczkowa Działka w cichej, zielonej okolicy, ale znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł242 m² 6 818 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal biurowo - usługowy zlokalizowany w budynku wielopiętrowym na ul. Traktorowej w Łodzi. Cena sprzedaży: 1 650 000 zł netto Lokal o powierzchni użytkowej 242 m2.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł3 400 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 100 m od ul. Strykowskiej, atrakcyjna częściowo ogrodzona działka budowlano-rolna o powierzchni 3400,00 m2 w kształcie prostokąta (25m X136 m). Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament, w pięknej zielonej i spokojnej dzielnicy Bałuty przy ul. Sierakowskiego. Apartament w wysokim standardzie o powierzchni 52 m2 widny, przestronny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 1 piętrze w bloku w centrum miasta, tuż obok Manufaktury. Duża przestronna kawalerka o pow. 41,00 m2 mieści się przy ul Wróbla. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie | 62 m | Łódź - ul. Liściasta - nad rzeką i przy parku Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł298,03 m² 9 395,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl20/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł46,55 m² 7 561,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł44,44 m² 9 270,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym, jasnym stylu. Lokal jest całkowicie odnowiony - wszystkie prace zostały wykonane od podstaw, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

12 250 zł550 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Magazynowo-usługowo-produkcyjna przestrzeń na wynajem - Łódź Bałuty, rumuńska 1 530 m2 - cena 12.500 zł + VAT + media Odkryj wyjątkową ofertę w dynamicznej dzielnicy Łódź Bałuty -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł779 m² 1 989,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: teren inwestycyjny w dzielnicy Bałuty, blisko Centrum Handlowego Manufaktura, w sąsiedztwie ulicy Lutomierskiej Opis działki: powierzchnia: 779 m , nieregularny kształt Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł33 m² 9 996,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Gotowa do wprowadzenia | kawalerka 32,6 m | balkon | świetna lokalizacja Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 32,60 m , położona na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł81,87 m² 7 927,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Duże 82 metrowe - 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, spiżarnią, łazienka i wc osobno, duży hol, w zadbanym bloku z cegły z lat 60-tych, mieszkanie na I piętrze, do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu przy ul. Olsztyńskiej w dzielnicy Bałuty. Lokal posiada pełen rozkład, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

304 640 zł44,80 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w zielonej części dzielnicy, przy ul. Mokrej (okolice ul. Lutomierskiej). Kluczowe informacje: układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,92 m² 8 503,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe, w pełni rozkładowe, widne mieszkanie w samym sercu Bałut przy ul. Zgierskiej 75/81. Prezentowane mieszkanie położone na 7 piętrze 11 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł24 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przejęcia najmu | 24 m | ul. Staszica | Łódź Szukasz mieszkania, które możesz kupić zarówno na własne potrzeby, jak i jako gotową inwestycję? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50,36 m² 7 148,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem łódź, ul. Bracka | idealne pod inwestycję lub własną aranżację Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz i potrzebujesz - ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł5 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 5000 m2. Lokalizacja Łódź Bałuty. Obiekt magazynowo produkcyjny w Łodzi, 18 km od trasy A1. Teren przemysłowy, przeznaczenie obiektu: magazynowanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł44,81 m² 7 989,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 761 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/60/2015 Do sprzedaży działka leśna o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 55m2 znajdujący się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego apartamentowca usytuowanego przy ul. Biegańskiego. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł70 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł46,55 m² 6 358,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra propozycja sprzedaży rozkładowego mieszkania dwupokojowego z balkonem, znajdującego się na spokojnym, zielonym osiedlu - Teofilowie. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł30,01 m² 7 730,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka 30 mkw ul. Limanowskiego Łódź Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,72 m , położona na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Limanowskiego 199 w Łodzi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w atrakcyjnej części Łódź, przy ul. Emilii Plater. Lokalizacja łączy w sobie wygodę życia w mieście z dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom dwu piętrowy z podpiwniczeniem i strychem w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bałuty w okolicy ulic Pojezierska /rumuńska. Dom o pow. całkowitej 320.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Niezwykle urokliwe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku z lat 80 tych na osiedlu Doły. W przeciągu ostatnich lat nieruchomość została gruntownie wyremontowana. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,90 m² 7 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2 4-pokoje, działka 260m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł504 m² 685 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższej okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

39,96 zł/m²28,78 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28,78 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Zbąszyńskiej 3C w Łodzi. Lokalizacja: nieruchomość położona w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wici

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal użytkowy w bardzo dobrym punkcie handlowym przy ulicy Wici 6 na łódzkim Teofilowie. Lokal po sklepie Jamir. Obok fryzjer, kosmetyka, sklep spożywczy, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

497 875 zł2 845 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane o pow.2865m2 i pow. 2845m2, cena za m2- 175zł. Możliwość zakupu jednej działki. Działki zlokalizowane w prestiżowej okolicy domów jednorodzinnych (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł112,15 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 300 zł76,70 m² 8 921,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje i aż 3 balkony | Nowe | Spokojna okolica na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 76,7 m z 3 balkonami w nowym budownictwie (2023 r.), położone na 1. Piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²269,86 m² 5 397 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal magazynowy z częścią biurową o powierzchni 269,86 m , zlokalizowany na 1 piętrze budynku magazynowego przy ul. Zbąszyńskiej 3M w Łodzi. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38,30 m² 9 634,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane M3 przy parku szarych szeregów: gotowe 2 Pokoje, które Pokochasz od Progu! Masz dość surowych, "pachnących chemią" mieszkań deweloperskich, gdzie przez rok słychać tylko wiertarki sąsiadów?.