dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Stare Polesie,Łódź

430 000 zł50 m² 8 662,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wprowadzenie Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m , zlokalizowane w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w samym sercu Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź

490 691 zł42 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Zapomnij o kompromisach. Wybierasz 6. piętro w samym sercu Łodzi. To mieszkanie to idealna "dwójka" - zarówno jako Twoja pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

530 894 zł66 m² 7 995,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Narożne 3 pokoje z oknem w kuchni | Balkon | Odbiór listopad 2026| Możliwe spotkanie w sobotę Mieszkanie narożne z dodatkowym oknem w kuchni to rzadkość na rynku! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

179 000 zł25 m² 7 300,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Niezależna kawalerka w sercu Łodzi | 24,5 m | legionów/gdańska | Idealna inwestycja Mieszkaj lub zarabiaj w centrum miasta! Na sprzedaż nietuzinkowa kawalerka o powierzchni 24,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

235 000 zł37 m² 6 290,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy, w doskonałej lokalizacji! Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na Bałutach, w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czackiego

Górna,Łódź

579 000 zł69 m² 8 359,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Czackiego. Lokal jest zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

360 000 zł54 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz miejsca, które nie narzuca Ci wszystkiego z góry, ale daje solidną bazę na najwyższym poziomie? To mieszkanie to rzadka kombinacja ,absolutny komfort w strefie odpoczynku i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Górna,Łódź

578 500 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w Jakość i Przyszłość! Szukasz idealnego mieszkania pod klucz lub pewnej inwestycji kapitału w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi? Oto wyjątkowa oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

479 000 zł48 m² 9 937,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta mieszkania! Zdjęcia przykładowe z wcześniejszych realizacji. Mieszkanie będzie dostępne od 30.04.2026 Lokalizacja okolice Ronda Lotników Lwowskich Układ mieszkania : - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

495 000 zł55 m² 8 995,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Szukasz mieszkania, które nie idzie na kompromisy? Rezygnacja z lokalu to utrata jednej z najciekawszych propozycji w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bałuty,Łódź

1 050 000 zł287 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w spokojnej dzielnicy, z sześcioma pokojami. Zdjęcia przykładowe jak może dom wyglądać po odświeżeniu. Dom składa się z 4 poziomów. Poziom 0 Garaż o powierzchni 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

973 500 zł75 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na ul. Piotrkowskiej. Absolutnie wyjątkowe w stylu boutique,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

380 064 zł40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! Oferta promocyjna / ograniczona czasowo! Na wstępie rozmowy proszę o uzyskanie potwierdzenia aktualności promocji! Nowoczesne - 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Widzew,Łódź

396 000 zł54 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie, które mieści się na parterze w bloku z lat 90 tych przy ul. Lodowej. Nieruchomość o powierzchni 54 m2, uregulowana w księdze wieczystej jako 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe piękne mieszkanie 52 m2 w Centrum Łodzi w kompleksie Illumino. Mieszkanie - 2 sypialnie, pokój dzienny , kuchnia, łazienka i miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

435 000 zł45 m² 9 640,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2.piętrze blisko dworca. Lokal po generalnym remoncie, wykończony pod klucz - w zadbanym bloku. Układ pomieszczeń: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stoki,Łódź

255 000 zł29 m² 8 796,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect , która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Górna,Łódź

578 500 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Zapomnij o ciasnych mieszkaniach w blokowiskach. To jest propozycja dla tych, którzy potrzebują oddechu, dodatkowego pokoju na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Widzew,Łódź

735 000 zł63 m² 11 629,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO zakochania jeden krok (czyli mieszkanie, które nie tylko wygląda jak marzenie ono już jest spełnione!) Są takie miejsca, do których wchodzisz i od razu wiesz: to jest to. Właśnie takie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

218 000 zł28 m² 7 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o funkcjonalnym układzie, zlokalizowana w samym sercu Teofilowa w okolicy zbiegu ulic Aleksandrowskiej i Traktorowej, w zadbanym wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Górna,Łódź

343 776 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Szukasz mieszkania, które nie jest klatką , a przemyślanym projektem? Na łódzkiej Górnej, czeka na Ciebie 2-pokojowy lokal, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rawska

Widzew,Łódź

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam Posiadam do wynajęcia kawalerkę, znajduje się ona w Łodzi ul. Rawska 6. Kawalerka znajduje się w kamienicy na parterze. Metraż - 26m2 Na wyposażeniu znajduje się aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

603 421 zł66 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Czy można połączyć dynamiczne tempo życia w centrum miasta z kojącą ciszą pobliskiego parku? W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kawalerkę znajdującą się na 4 piętrze kamienicy przy ul. Targowej 47 (róg Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

429 990 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

TO nie pomyłka! Mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji w centrum miasta, dostępne w cenie niewiele ponad czterysta tysięcy złotych! Twój Nowy Adres w Sercu Łodzi ? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

535 788 zł65 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

683 951 zł40 m² 17 215 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Super prestiżowa inwestycja w samym sercu Łodzi! obok Placu Wolności. i tylko 5 minut pieszo od Łódzkiej Manufaktury Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ruda Pabianicka,Łódź

449 999 zł40 m² 11 221,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m , położone na nowym, kameralnym osiedlu w dzielnicy Łódź Górna Rokicie. Inwestycja z 2023 roku świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Górniak,Łódź

284 000 zł36 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w południowej części miasta. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Górna,Łódź

694 743 zł70 m² 9 946,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To osiedle wyróżnia się kameralnym charakterem i architekturą, która bardziej przypomina nowoczesną zabudowę szeregową niż klasyczne blokowisko. Niska zabudowa, uporządkowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

385 000 zł47 m² 8 217,72 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Bałuty, na osiedlu Teofilów A. Mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,85m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Karolew,Łódź

382 884 zł43 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowoczesnym budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

690 000 zł50 m² 13 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić niezwykłe mieszkanie w samym centrum Łodzi, na ul. Nawrot. Całe wyposażenie w cenie! Luksusowe mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku! Samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Stoki,Łódź

1 090 000 zł270 m² 4 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedstawiam piętrowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w zaciszu Stoków. Dom z cegły jest z 2017 roku i jest w stanie do zamieszkania. Pełna własność z kw!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widzewska

Widzew-Wschód,Łódź

526 574 zł66 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

To mieszkanie powstało z myślą o rodzinach, które chcą żyć wygodnie, blisko zieleni i jednocześnie nie rezygnować z miejskich udogodnień. Przemyślany układ, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Farna

Ruda Pabianicka,Łódź

329 452 zł36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia i stabilnym wynajmie. Przemyślany układ bez strat powierzchni sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

505 000 zł41 m² 12 317,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mówią, że milczenie jest złotem. Ale w Łodzi poszli o krok dalej i zrobili Złotno, gdzie złoto jest wręcz stanem skupienia. A na dokładkę ulicę Traktorową, która przewrotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Górna,Łódź

310 410 zł34 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Idealne mieszkanie 30 mkw | nowoczesna inwestycja | balkon | 309.000 ZŁ Kluczowe informacje: Powierzchnia: 30 mkw Cena: 309 000 zł Stan: Deweloperski Przeznaczenie: Inwestycja pod wynajem lub pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

919 000 zł76 m² 12 092,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe na prestiżowym osiedlu Fuzja, w samym sercu Łodzi Sprzedam w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

499 000 zł67 m² 7 470,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 66,80 m na 1. piętrze kamienicy przy ul. Gdańskiej 64 w Łodzi (stare Polesie, ścisłe centrum). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci.