dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 446 ogłoszeń

Rynek pierwotny

569 000 zł38,51 m² 14 775 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz w wysokim standardzie mieszkanie 38,51 m2 z efektownym ogrodem w prestiżowej inwestycji Fuzja, przy ul. Tymienieckiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

65,52 zł/m²29 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- super oferta nowoczesny lokal - usługowo - handlowo - biurowy, na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym centrum miasta, w rejonie ul. Sienkiewicza, własne wejście do lokalu od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

15 200 €4 000 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny magazyn o powierzchni 3 934 m2 zlokalizowany na Teofilowie, w północnej części Łodzi. Obiekt jest dostępny od zaraz. Parametry nieruchomości: - powierzchnia magazynowa:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,17 m² 9 746,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w zadbanym wieżowcu - świetna lokalizacja, bałuty, ul. Zgierska 75/81 Mieszkanie składa się z: -salonu -dwóch niezależnych pokoi -kuchni -meble w zabudowie i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł55,90 m² 7 155,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/aw357/2015 Mamy do zaoferowania Państwu bardzo ciekawe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią oraz antresolą, łazienką z wc. Mieszkanie środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł58,19 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupak inwestycyjny apartament i kawalerka wykończone w wysokim standardzie Opis lokalizacji: śródmieście, blisko Manufaktury Apartament i kawalerka - gotowce inwestycyjne Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27,47 m² 8 336,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji na łódzkiej Górnej, przy ul. Łącznej 28a. To idealna propozycja dla osób prowadzących.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł37 m² 11 348,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 769 m² 190,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka inwestycyjna z wydanym pozwoleniem na budowę, która dotyczy projektu przedszkola. Można wystąpić o projekt zamienny na inne nieuciążliwe usługi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 900 zł93,41 m² 9 259,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Firma homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 93,41 m przy ul. Wojska Polskiego blisko Starego, nieopodal Manufaktury, placu Wolności i ul.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duża kawalerka w samym centrum Łodzi! Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 38,85 m , usytuowaną w doskonałej lokalizacji na 2 piętrze w samym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 114 m² 131,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - rolna położona w Łodzi ul. Wiączyńska o powierzchni 2114 m2 Wymiary: długość frontu ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,46 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego (54,46m2) mieszkania na prestiżowym osiedlu Barciński Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł6 066 m² 304,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży niezabudowany teren inwestycyjny o powierzchni 6000 m2 położony we zachodniej części Łodzi bezpośrednio przy ul. Aleksandrowskiej. Nieruchomość posiada bezpośredni wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

32 400 zł1 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 1800 m2. Lokalizacja Łódź Bałuty. Obiekt magazynowo produkcyjny w Łodzi, 18 km od trasy A1. Teren przemysłowy, przeznaczenie obiektu: magazynowanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,42 m² 8 490,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Kamińskiego 20 w Łodzi, zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z cegły z 1929 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł128,50 m² 8 863,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jest to ostatni dostępny dom W tej kameralnej inwestycji. Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości w stanie deweloperskim premium, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł39 m² 1 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 39 m z przeznaczeniem prowadzenia kwiaciarni, usytuowanego przy Pl. Barlickiego w Łodzi. Jest to idealne miejsce do otwarcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Znasz to uczucie, gdy książka sama przewraca strony? Tu jest podobnie. Najpierw wciąga Cię cisza Julianowa, potem cegła z lat 60., a na końcu odkrywasz, że każdy poziom tego domu to osobny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54,22 m² 6 916,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły nieopodal Piotrkowskiej oraz kampusu Politechniki Łódzkiej. Składa się z: salonu, sypialni z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przytulne, przyjemne i ciepłe M-5 na Janowie! Oferujemy rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2p. 4-piętrowego bloku z płyty po termomodernizacji z 1994roku, na Widzewie-Os. Janów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 579 zł30,13 m² 10 706,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie z balkonem - gotowe na nowy rozdział Twojego życia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Olsztyńskiej 1/5. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjny o pow. 271m2 , usytuowany w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania ulic : Wielkopolska/ Lutomierska/ Włókniarzy. W skład wchodzą : - 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109,59 m² 8 203,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Rynek: pierwotny | Własność: pełna, kw | Stan: deweloperski Nowoczesne domy w kameralnym osiedlu. Na sprzedaż cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej po odbiorach budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł65 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny zlokalizowany w samym centrum Łodzi - w prestiżowej okolicy tzw. łódzkiego Manhattanu, przy ul. Piotrkowskiej. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²330 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow 330 m2 + magazyn 80 m2 Lokalizacja Łódź, ul.Kopcińskiego Ogrzewanie gazowe Prywaty parking Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²140 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowo - Handlowo - Biurowy o pow. 140mkw. Cena najmu 45zł./mkw. + vat. Opłaty dodatkowe: ogrzewanie miejskie w cenie ok. 5,00zł/mkw. + licznik prądu. PO generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł246 m² 5 894,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 245 mkw. Jest to budynek dwukondygnacyjny (parter oraz piętro), usytuowany na działce o powierzchni 1047 mkw. co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł177,40 m² 8 393,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 177m2 w modernistycznym budynku w centrum Łodzi, ostatnio użytkowane jako pracownia architektoniczna. Idealne zarówno do zamieszkania jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2 pokoje po generalnym remoncie | Dąbrowa | inwestycja | 28 m Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł75 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Premium w Łodzi 75 m absolutnej perfekcji w Loftach Scheiblera, księży Młyn. Dwupoziomowe. Trzy tarasy. Garaż. Jedyne takie. Aranżacja wielokrotnie wyróżniana.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²88 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajmu lokal usługowy o pow. 88 m2 usutuowany przy głównej ulicy handlowej w Łodzi w części deptakowej ul. Piotrkowskiej. Pomieszczenia: lokal składa się z 5 pomieszczeń na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł130 m² 13,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiot najmu opis ogólny Przedmiotem najmu jest 2 kondygnacyjny lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowym lub magazynowy zajmującym łączną powierzchnię ok.: 140 mkw. (78 mkw. + ok 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł79,65 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 mkw, położony na prestiżowym osiedlu Barciński Park, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

9 700 000 zł2 687 m² 3 609,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 065 m²

Oferyjemy Państwu do sprzedaży, położoną w zachodniej części aglomeracji łódzkiej, parterową halę magazynową o powierzchni 2687 m2 posadowioną na działce o powierzchni 8000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,64 m² 6 865,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie z widokiem na wszystko co najlepsze północ i południe w jednym miejscu! Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie przy ul. Ogniskowej 9 w Łodzi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowy dom z dodatkowym budynkiem usługowym - idealny dla rodziny i biznesu. Szukasz miejsca, które połączy komfort rodzinnego życia z możliwościami prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,15 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie koło Manufaktury Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56,93 m² 5 445,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz przestronnego mieszkania w Łodzi w Śródmieściu? Nieruchomość o powierzchni 56,93 m , położona na drugim piętrze w kamienicy z 1900 roku to idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²114,36 m² 6 862 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Są miejsca, które nie tylko spełniają funkcję one realnie wspierają rozwój biznesu od pierwszego dnia. Lokal przy ul. Długosza 7/9 w Łodzi to przestrzeń, która łączy widoczność,.