dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Osiedle Teofilów

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

22 zł/m²150 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci wynajmujący! do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o pow. 150m2 Teofilów Przemysłowy, okolice Traktorowej położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,26 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis lokalizacji: dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł4 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedaż - kompleks hal położonych na terenie przemysłowym. Lokalizacja - Łódź Bałuty, strefa Teofilów Przemysłowy 2 hale magazynowo /produkcyjne o powierzchni 3.500m2 + biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł320 m² 5 093,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w północno-zachodniej części Łodzi, w dzielnicy Bałuty, w obrębie osiedla Teofilów-Przemysłowy. Teren ten charakteryzuje się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł37,48 m² 8 244,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Teofilowie, w osiedlowej części.

Szczegóły ogłoszenia

21 600 zł1 080 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia (bez prowizji od najmującego) Wynajem hali w dobrym stanie technicznym o pow.1080mkw , Teofilów Przemysłowy. Hala wolna od 01 października 2026r. Cena ofertowa: 20 zł/mkw.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,24 m² 8 554,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,24 m , położone na 4 piętrze w bloku z 1970 roku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,86 m² 7 802 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Łódź, ul. Traktorowa 74a Na sprzedaż komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 44,86 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 10. piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami na łódzkim Teofilowie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,67 m² 10 386,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Największe atuty nieruchomości to funkcjonalny, duży metraż oraz osobna, widna kuchnia - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis lokalizacji: mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi. W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, parki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,86 m² 7 579,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy na prezentację 2-pokojowego, rozkładowego mieszkania na Teofilowie, przy ul. Traktorowej. Powierzchnia 45 m2, 4 piętro. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Łodzi, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem | rojna | dobra komunikacja Homfi ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Rojnej.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł45 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu słonecznego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 1- szym piętrze, w 4 piętrowym bloku z cegły, na wyjątkowo zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, które zachwyca na żywo i żadne zdjęcia nie są w stanie oddać tego kunsztu. Zadzwoń, umów się i daj się zachwycić tym niepowtarzalnym i pełnym harmonii wnętrzem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W "home park nieruchomości" Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania na Bałutach - Teofilów. Przedstawiam Państwu, mieszkanie o pow. 38 m2, na 4 p. w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

262 360 zł37,60 m² 6 977,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,60 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wici 58 w Łodzi, w spokojnej części Teofilowa. Lokal ma funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł37 m² 6 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja na Teofilowie! 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem! Wygoda i bezpieczeństwo w cichej i zielonej okolicy. Główne atuty: - bardzo dobra lokalizacja: ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 000 zł2 600 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedaż - hala produkcyjna z suwnicą, położona na terenie przemysłowym. Lokalizacja - Łódź Bałuty, strefa Teofilów Przemysłowy Hala produkcyjna o p owierzchni użytkowej 2.593 m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze w 10-piętrowym bloku na Teofilowie w Łódź. Rozkład pomieszczeń: -salon z wyjściem na balkon -2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m2 przy al. Pasjonistów w idealnej lokalizacji na łódzkim Teofilowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

291 999 zł45 m² 6 488,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Rojnej w Łodzi (teofilów). Układ pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł27 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowana kawalerka na łódzkim Teofilowie, przy ulicy Lnianej! Lokal znajduje się na trzecim piętrze w bloku, jego powierzchnia to 27 m2. Mieszkanie idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²10 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowe lokale biurowe znajdujące się na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze w świeżo wyremontowanym budynku biurowym przy ulicy Duńskiej 1 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 000 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona przy ul. Rojnej 139 w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Duża piękna działka z małym stawem idealna pod budowę domu. Działka posiada wymiary ok. 82 m x 36 m.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł46,55 m² 6 358,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra propozycja sprzedaży rozkładowego mieszkania dwupokojowego z balkonem, znajdującego się na spokojnym, zielonym osiedlu - Teofilowie. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

294 900 zł44,41 m² 6 640,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł14 749 m² 474,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łódź - Aleksandrowska | 2 działki inwestycyjne łącznie 14 749 m | wz na halę, stację paliw, wniosek na pawilon handlowy Wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwie sąsiadujące działki.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł36,24 m² 9 575,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teofilów | kaczeńcowa | nowe osiedle | art teo | pierwszy najem Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem stylowe 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na nowopowstcałym osiedlu Art Teo, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe do wynajęcia - nowy budynek komercyjny, łódź, ul. Brukowa 5 termin oddania: koniec roku 2026, parking Nowoczesna przestrzeń handlowo-usługowa na wynajem Nowa inwestycja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 595 zł48,87 m² 9 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo mamy dla Państwa niezwykłą ofertę sprzedaży apartamentu na Osiedlu Nowe Złotno przy ul. Traktorowej. Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44,70 m² 8 165,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Teofilowa. Lokal jest w stanie do zamieszkania / do odświeżenia. Pełna własność z kw! Na 45 m składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38,30 m² 7 702,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: na sprzedaż dwupokojowe mieszanie z balkonem po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 39m2. Położone na piątym piętrze w bloku przy ulicy Rojnej, osiedle Teofilów.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²59 m² 826 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 20 m 3. piętro, jasna i funkcjonalna przestrzeń Do wynajęcia kompaktowy i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 20 m , usytuowany na 3. piętrze budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²18 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jasne biuro 18 m na wynajem Łódź, teofilów Przemysłowy Szukasz funkcjonalnej i doskonale skomunikowanej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy na wynajem kameralny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

4,50 €/m²3 600 m² 16 200 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny do wynajęcia moduł obejmujący halę magazynowo-produkcyjną wraz z towarzyszącą przestrzenią biurową. Obiekt jest zlokalizowany w przemysłowej strefie Łodzi, na Teofilowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł670 m² 2 238,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam warsztat samochodowy znajdujący się w Łodzi na Teofilowie. Powierzchnia hali 450 m2, powierzchnia użytkowa 670 m2. Wysokość hali 5,3 m. Długość stanowisk : 14 m (1 szt); 17,5.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie, idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję. Dwa pokoje na Teofilowie ul. Rojna 4 Lokal składa się z: * przedpokoju z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Łódź

Teofilów,Łódź

2 750 000 zł5 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży (własność gruntu) teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych.