dowolna

Mieszkania Łódź ul. Aleksandrowska

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,64 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo atrakcyjne, nowocześnie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na osiedlu Teofilów, rejon ulicy Jagny, mieszkanie w spokojnej lokalizacji, zieleń, parkingi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

205 000 zł26 m² 7 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe(powierzchnia 26 mkw) mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie mieści się na ulicy Aleksandrowskiej przy ul. Łanowej. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 6 992,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!rezerwacja! Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, teofilów Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Teofilowie. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

218 000 zł28 m² 7 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o funkcjonalnym układzie, zlokalizowana w samym sercu Teofilowa w okolicy zbiegu ulic Aleksandrowskiej i Traktorowej, w zadbanym wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

379 000 zł45 m² 8 412,87 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja - mieszkanie do wprowadzenia, wyposażone, z pięknym widokiem i cudnymi zachodami słońca w bardzo dobrej lokalizacji! [podstawy] -45m2 -2 pokoje, rozkładowe! -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

235 000 zł27 m² 8 824,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,63 m , położone przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi (bałuty). Lokal znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1965 roku (wielka płyta). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

218 000 zł28 m² 7 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 36m2 na parterze w bloku 4 piętrowym Pełna własność M3 ul. Aleksandrowska parter 36,7 m2. Blok na Teofilowie ul. Aleksandrowska. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

257 000 zł37 m² 6 930,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Aleksandrowskiej. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

479 000 zł45 m² 10 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w cenie 479 000zł. Zdjęcia przedstawiają standard wykończenia i wyposażenia, mieszkanie na końcówce remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

1 400 zł45 m² 30,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Aleksandrowska 10. Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie świetną lokalizację, piękne widoki i dobrą aurę. Lokal jest obszerny (63 m2) co stanowi alternatywę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

502 320 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż - 3-pokojowy apartament W nowej inwestycji na teofilowie lokal gotowy do odbioru - Powierzchnia: 62,79 m - Piętro: 1 - Cena: 502 320 zł (8000 zł/m ) - Przestronny taras - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

359 000 zł38 m² 9 560,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane przy ul. Aleksandrowskiej w pobliżu dworca Łódź Żabieniec Mieszkanie aktualnie jest remontowane a jego zakończenie planowane jest na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

452 360 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wykończenie pod klucz od 1100zł/m2 - 8 tygodni! zadzwoń po więcej szczegółów Możliwość wydzielenia 3 pokoi ( salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie) Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone pod klucz, o powierzchni 45 mkw, przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

475 000 zł63 m² 7 503,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego rozkładowego mieszkania w spokojnej i zielonej lokalizacji przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Nieruchomość dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

2 500 zł65 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English- feel free to get in touch Trzypokojowe mieszkanie na Teofilowie z widokiem na las Lokalizacja: niewątpliwym atutem tej oferty jest jej położenie. Widoczny za oknami Park Piastowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

209 000 zł28 m² 7 385,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Tylko W happy home Na sprzedaż rozkładowa kawalerka o funkcjonalnym układzie, zlokalizowana w Łodzi przy ul. Aleksandrowskiej 10a. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

413 950 zł47 m² 8 799,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Grabieniec,Łódź

539 440 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na dni otwarte: najniższa cena na rynku za 3 pokoje + dodatkowo 2 łazienki oraz 2 balkony Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

404 372 zł47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena na rynku za 2 pokoje + oddzielna kuchnia ( możliwe wydzielenie 3 pokoi ). Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Promocja obowiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

285 000 zł45 m² 6 305,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zamieszkaj w spokojnej okolicy z dobrze rozwiniętą komunikacją miejską! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m zlokalizowane przy ul. Aleksandrowska 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

514 878 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż - 3-pokojowy apartament W nowej inwestycji na teofilowie lokal gotowy do odbioru Powierzchnia: 62,79 m Piętro: 3 Cena: 514 878 zł (8200 zł/m ) Przestronny taras brak możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

359 000 zł45 m² 7 960,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - łódź, aleksandrowska 12 Powierzchnia: 45,1 m Lokalizacja: parter Cena: 359 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

1 350 zł56 m² 24,11 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Aleksandrowskiej 120 *powierzchnia 76 m2 *11 piętro *ogrzewanie miejskie *składa się z dużego salonu, sypialni, pokoju, dwóch balkonów *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

222 000 zł27 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 26,68m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Pokój, kuchnia, łazienka z wc, z balkonem. Balkon zadaszony. Okna plastikowe. Mieszkanie do remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Aleksandrowskiej 118. *Ogrzewanie miejskie. *O powierzchni 45 m2, 8 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: stół z krzesłami, szafa, komoda. *Pokój 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu do sprzedaży ciekawą kawalerkę na Teofilowie przy ulicy Aleksandrowskiej ( blok schowany od głównej ulicy - cisza i spokój). - okna pcv - parter -mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

563 000 zł71 m² 7 944,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o telefon codziennie w godzinach 8-20 Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najniższa cena: 7950zł/m2 rabaty na miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

359 000 zł45 m² 7 960,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania łódź, aleksandrowska 12 Powierzchnia: 45,1 m Lokalizacja: parter Cena: 359 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (45 mkw) przy ul. Aleksandowskiej na Łódzkim Teofilowie. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze bloku mieszkalnego z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

241 600 zł45 m² 5 345,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/448/2024 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż spółdzielczego własnościowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

514 878 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jest do idealna propozycja dla osób szukających mieszkania na osiedlu w którym wszystko jest w zasięgu ręki. Doskonała komunikacja z centrum miasta: tramwaj, autobus, pociąg,S14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

329 000 zł35 m² 9 448,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | wsch-zach | komórka | W pełni umeblowane | aneks kuchenny | blok Z cegły Na sprzedaż w pełni rozkładowe, w pełni umeblowane jak na zdjęciach, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

1 080 zł27 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka w doskonale skomunikowanym punkcie przy ulicy Aleksandrowskiej 18a *powierzchnia 27m2, piętro 4 *ogrzewanie miejskie *mieszkanie z balkonem *niedaleko.