dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 251 zł79,21 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Rodzinny apartament Z widokiem 79m komfortu I 2 balkony na ul. 6 sierpnia! Szukasz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł288,38 m² 10 229,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Łódzkie Nowosolna | Przestronny dom z 5-ma sypialniami! Mam dla Ciebie dom w okolicy, w której cisza i spokój są na porządku dziennym, a lokalizacja jest kompromisem pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przepiękne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ul. Piotrkowskiej 48 w samym sercu Łodzi. To unikatowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44,10 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia Łódź, ul. Limanowskiego 178/180 (teofilów) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 44,1 m2, położone w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 750 000 zł547,26 m² 3 197,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 004 m² 552,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1004 m , zabudowa rezydencjonalna | Łódź - Ruda Popioły Działka budowlana położona w zielonej części Łodzi w sąsiedztwie kompleksu leśnego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł271,30 m² 3 759,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Łodzi przy ulicy Pomorskiej, na której posadowiony jest budynek magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym i chłodniami, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 509 zł61,79 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twoja prywatna enklawa W centrum łodzi 4 pokoje Z ogródkiem przy manufakturze! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł101 m² 7 514,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkaj i zarabiaj dwupak inwestycyjny Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m , zlokalizowana przy ul. Senatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 993 zł48,39 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal usytuowany na 3 piętrze w nowoczesnym - 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł67,17 m² 7 964,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,17 m , usytuowane na 1. piętrze w zadbanym bloku z cegły. Nieruchomość przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł363 m² 12 118,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom z budynkiem usługowym - idealne połączenie życia i biznesu w Łodzi! 233 m domu + 130 m budynku usługowego | duża działka | potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom 68 m | działka 270 m | Łódź Górna Rokicie Możliwość wykończenia według własnych potrzeb | Na sprzedaż nowo powstający dom jednorodzinny o powierzchni 68 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł700 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni ok. 700 m2 przy ul. Kruczej 27 bardzo blisko centrum Łodzi oferta na wyłączność specyfikacja działki: * przybliżone wymiary - 21x35.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł4 255 m² 575,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź ul. Rafowa 42: działka budowlana nr 314/5 o pow. 4.255 m2 (w zdjęciach screeny z Geoportalu). Stan prawny czysty: w działach III i IV kw brak wpisów. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł40,21 m² 9 636,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,12 m2 z balkonem, usytuowane na 5 piętrze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z oddzielną sypialnią o powierzchni 29 m . Znajduje się na 4. piętrze w bloku z lat 70. Budynek wykonany z wielkiej płyty. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 558 m² 224,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pragnę zaprezentować urokliwą działkę o numerze 248/11, położoną w prestiżowej dzielnicy Łodzi, przy ulicy Brylantowej. Ta malownicza nieruchomość gruntowa o powierzchni 1558 m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie na strychu kamienicy | 95 m | Loftowy styl | Po generalnym remoncie Na sprzedaż unikalne mieszkanie o rzeczywistym metrażu 95 m (67,82 m2 w kw), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,60 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

**tylko w Home Park** ___36,6 m ___ Łódź, ul. Słowiańska ___ Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 36,6 m , położona na 3. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga! Serdecznie polecamy! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem o charakterze usługowo-mieszkalnym. Budynek został zbudowany w 1994 r w.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37,46 m² 11 185,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł25,68 m² 7 359,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentuję państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Starym Polesiu przy ulicy Odolanowskiej 8c. Ta kawalerka o powierzchni 26 m2 to idealna propozycja zarówno dla studentów jak.

Szczegóły ogłoszenia

329 500 zł36,67 m² 8 985,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem? M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł31,50 m² 8 885,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka 31,5 m2 + antresola 13 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kawalerka znajduje się w oficynie kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61,50 m² 9 105,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Łodzi Znajduje się w Łodzi na ul. Zamenhofa w budynku z 2003r. na 4 piętrze. Powierzchnia wynosi 61,5m2 składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł104,36 m² 7 186,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na 2. piętro stylowej kamienicy tuż obok gmachu Teatru Wielkiego. To propozycja dla wizjonerów, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Znasz to uczucie, gdy książka sama przewraca strony? Tu jest podobnie. Najpierw wciąga Cię cisza Julianowa, potem cegła z lat 60., a na końcu odkrywasz, że każdy poziom tego domu to osobny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł490 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem komercyjnym, położona w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Łodzi. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym: zaledwie kilka minut drogi do centrum handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,15 m² 12 951,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko tu zasługujesz na ten komfort i poczucie bezpieczeństwa 2 pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem 8m2 w budynku bez barier z systemem przywoławczym w mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,97 m² 7 721,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 952 zł65,63 m² 9 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, bez prowizji! to doskonała oferta zakupu mieszkania na nowo budowanym osiedlu Corso przy ul. Kasprzaka w łodzi. Na terenach pofabrycznych powstaje nowoczesna , doskonale zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł37,73 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,73 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 300 m² 930,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż - działka przemysłowa o p owierzchni 4.300m2. Lokalizacja Łódź Polesie - strefa przemysłowa Nowe Sady Kształt kwadrat, wymiary ok. 60 x 80m , dwa wjazdy , grunt utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 917 zł33,59 m² 9 613,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania oraz miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: patrycja Górska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w samym centrum Łodzi, na osiedlu Manhattan. Nieruchomość: przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,50 m² 6 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze położone przy ul. Kopernika 25 w odrestaurowanej kamienicy. Idealne pod wynajem długoterminowy - bliskość do korporacji, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 552 zł54,18 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: funkcjonalny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł117,73 m² 6 073,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Łodzi znajduje się miejsce, które zaskakuje już od pierwszego kroku. Kamienica, w której historia spotyka się z codziennym komfortem, a centrum miasta nie odbiera spokoju.