dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 543 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

9 000 000 zł6 418 m² 1 402,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji top lokalizacja-pod inwestycję, zdecyduj jaką :) Oferujemy Państwu działkę budowlaną przy Al. Włókniarzy 206 (oznaczenie Bi- inne tereny zabudowane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hufcowa

Retkinia,Łódź

369 000 zł31 m² 11 903,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,94 m2 zlokalizowane na osiedlu Retkinia w Łodzi, w pobliżu Parku na Zdrowiu. Lokal znajduję się w budynku wielorodzinnym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Polesie,Łódź

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nikt tu wcześniej nie mieszkał! Wyobraź sobie to uczucie przekraczając próg tej kawalerki, wchodzisz do świata zupełnie nowego, świeżego, czekającego na Ciebie jak pusta karta. Czeka tu na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

360 000 zł42 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta sprzedaży: 2 pokoje na Retkini w Łodzi! Opis: zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnym mieszkaniem o powierzchni 42,42 m , usytuowanym na 2. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zielna

Łódź,łódzkie

73 000 zł15 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Witam! Posiadam do sprzedania garaż przy ul. Zielna 2 (przy Wojska Polskiego). Garaż był używany przeze mnie i ze względu na zmianę miejsca zamieszkania wystawiam go do sprzedania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

5 600 000 zł900 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Budynek z wielofunkcyjnym przeznaczeniem np.na salę bankietową, ośrodki żywieniowe ,ośrodki uzależnień, ośrodki spokojnej starości, przychodnie lekarskie. Piękne otoczenie wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

185 000 zł19 m² 9 585,49 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Lublinek,Łódź

649 900 zł65 m² 9 998 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego mieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych na zamkniętym osiedlu oraz z doskonałą infrastrukturą to ta alternatywa spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolumny

Górna,Łódź

870 000 zł280 m² 3 107,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferujemy Państwu nietuzinkową nieruchomość zlokalizowaną w Łodzi w okolicy ulicy Kolumny. Obejmuje ona kształtną, w większości zagospodarowaną działkę o powierzchni 1070 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

1 815 165 zł77 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu do sprzedaży wyjątkowy dwupoziomowy apartament o wielkości 76,53 mkw, w stanie deweloperskim znajdujący się na 1 piętrze w słynnej inwestycji New Iron. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

399 000 zł48 m² 8 262,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz idealnego miejsca na kancelarię notarialną? Lokal M4 w prestiżowej inwestycji Zielona Residence to przestrzeń, która oferuje doskonałe warunki do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

360 000 zł45 m² 7 920,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,45 m 2 mieszczące się na 2 piętrze bloku, w dzielnicy Bałuty - Żubardź w Łodzi. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

489 000 zł57 m² 8 579 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zakupu mieszkania 3 pokojowego na Teofilowie w Łodzi z przepięknym zielonym widokiem za oknami! Ta urocza nieruchomość znajduje się przy ulicy Rydzowej 21 i zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

335 000 zł43 m² 7 756,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,19 m położone na 7 piętrze wieżowca przy ulicy Leczniczej w Łodzi. Jest to dzielnica Łódź - Górna, ale okolicę można zaliczyć do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Bałuty,Łódź

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę do remontu na Bałutach Nieruchomość jest wyczyszczona i gotowa do prac remontowych, stanowi doskonały materiał dla osób chcących przygotować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zdrowie,Łódź

4 200 000 zł265 m² 15 849,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Przedstawiamy unikalną okazję, łączącą w sobie urok przestronnego domu z ogromnym potencjałem dla przedsiębiorców. Ta wyjątkowa posiadłość w Łodzi to idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

401 104 zł45 m² 8 864,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle na Retkini. (Bez prowizji ta pcc) Lokalizacja: łódź-Retkinia, ul. Penista. Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie , stan-deweloperski. rzut mieszkania, wizualizacja na zdjęciach. Cena: 401.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

430 000 zł55 m² 7 866,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, o powierzchni użytkowej 54,66 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Lutomierska 127 w dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

683 000 zł76 m² 8 987 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeżeli poszukują Państwo dużego, wygodnego mieszkania dla rodziny z dziećmi, blisko szkół i przedszkoli, w zielonej okolicy i dobrze skomunikowanego z całym miastem to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Limanowskiego

Bałuty-Centrum,Łódź

1 204 000 zł219 m² 5 497,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Limanowskiego w Łodzi. Lokal składa się z parteru (79 m2)- 2 pomieszczenia +łazienka , Pierwszego piętra (37m2) - pomieszczenie +kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów,Łódź

259 000 zł36 m² 7 154,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie, które umożliwi Ci ujawnienie talentu budowlano - remontowego oraz pobudzi kreatywność. Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian, oto 36 m na Teofilowie do remontu. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

327 000 zł45 m² 7 250,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż pełno rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku z wielkiej płyty przy ul. Traktorowej. Mieszkanie o metrażu 45,10 m2 w sam raz dla pary, małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

333 000 zł52 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania, które daje możliwości to właśnie znalazłeś! Oto 52,2 m na Górnej, w cichej i spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem na Politechnikę. Blok, 3. piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

216 000 zł22 m² 9 872,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż urokliwa kawalerka o powierzchni 28,88m znajdująca się w sercu Łodzi, przy ul. Nawrot 77. Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Wymieniona została instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łódź

Górna,Łódź

344 900 zł49 m² 7 061,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na prezentację mieszkania z widokiem na zadrzewiony skwer. Lokal o powierzchni 49 m składa się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Bałuty,Łódź

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujmy przyjemne urządzone dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które mieści się na pierwszym piętrze w ceglanym bloku na Bałutach, przy ulicy Wawelskiej, 1,5 km od ścisłego centrum (6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje - 53 m 2 | komróka | 4 piętro | pn-płd | dostępne od zaraz | po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż w pełni wyremontowane , umeblowane jak na zdjęciach, mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Andrzejów,Łódź

859 000 zł172 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Więcej informacji: mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz dużego gotowego domu w zabudowie bliźniaczej, z działką, 6 km od Łodzi, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rudzka

Ruda Pabianicka,Łódź

2 400 000 zł198 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą addom Jeśli szukasz luksusowego i przestronnego apartamentu, mam dla Ciebie doskonałą propozycję. Sprzedam nowy, umeblowany apartament, który spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stefanowskiego

Stare Polesie,Łódź

265 000 zł18 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest kawalerka inwestycyjna położona w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie w centrum. Znajduje się ona w nowym apartamentowcu z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m przy ulicy Traktorowej na Teofilowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduję się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 , składające się z 4 pokoi, zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

420 000 zł38 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2 położone przy ul. Sukienniczej w Łodzi. Idealne dla pary lub singla! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Bałuty,Łódź

367 000 zł51 m² 7 227,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nieruchomości Kłosek polecają: - 2 pokoje (z możliwością adaptacji na 3) tuż przy Parku Szarych Szeregów. Opis: mieszkanie usytuowane na 4-tym piętrze w wieżowcu, na jego powierzchni 50,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Bałuty,Łódź

379 000 zł44 m² 8 639,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuje Państwu przestronne i doskonale zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 43,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m w bloku po termomodernizacji w 2022 roku. Lokal znajduje się w spokojnej i zielonej dzielnicy Łodzi Widzew - Zarzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

309 500 zł35 m² 8 757,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Czy wyobrażasz sobie swoje pierwsze mieszkanie, które oferuje spokój i wygodę? Oto oferta idealna dla młodej osoby zaczynającej swoje życie na własnych warunkach lub dla rodziców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj w centrum Łodzi otoczonej zielenią, niedaleko akademii Sztuk Pięknych! Przedstawiamy 33m2 przytulną kawalerkę znajdującą się na ul. Przemysłowej 18/24 w dzielnicy Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Górna,Łódź

410 000 zł51 m² 7 970,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,44m2, zlokalizowane przy ulicy Niemcewicza 5/7 w dzielnicy Górna. Dzięki przemyślanemu rozkładowi nieruchomość ta może być idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górniak,Łódź

349 000 zł44 m² 7 997,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w rejonie Łódź Górna. Nieruchomość o powierzchni 43,64 m 2 znajduje się w bloku 4 piętrowym i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij