dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 543 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Bałuty,Łódź

162 000 zł28 m² 5 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym ,łazienką z wc o pow. 28,5 m2 na Bałutach przy ul. Mackiewicza. Pełna własność W pełni rozwinięta infrastruktura usługowo handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Marysin,Łódź

600 000 zł48 m² 12 507,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż Piękny, przestronny apartament na luksusowym osiedlu Awangarda Łagiewniki Park. Lokal o powierzchni 47,97 m2 położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku (2018 rok). Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Widzew,Łódź

1 000 000 zł110 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksus w pełnym wybierze - oto apartament, który zaspokoi zarówno potrzeby przestrzeni, jak i stylu życia. Na pierwszym piętrze eleganckiego szeregowca z 2019 roku mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

577 000 zł64 m² 9 026,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czteropokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu Łódź Górna Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, zlokalizowanego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Julianów,Łódź

305 000 zł47 m² 6 552,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Masz w sobie ducha budowniczego, nie boisz się wyzwań i chcesz stworzyć coś własnego? To idealne mieszkanie na Julianowie czeka właśnie na Ciebie! Zanurz się w atmosferze twórczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Stare Polesie,Łódź

399 000 zł38 m² 10 369 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Łódź Stare Polesie. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Stare Polesie,Łódź

430 000 zł38 m² 11 271,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

Stare Polesie,Łódź

424 000 zł42 m² 10 163 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Podgórze,Łódź

468 000 zł58 m² 8 108 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,72 m2 w cenie 468 000zł. okolice ul. Małachowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Widzew,Łódź

361 170 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu najnowszą inwestycję która mieści się na styku osiedla Widzew, a Stoki, bardzo blisko ul. Listopadowej, skalnej, kasprowy Wierch. Inwestycja i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

Stare Polesie,Łódź

361 000 zł36 m² 10 163,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Widzew,Łódź

334 990 zł46 m² 7 357,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnych upodobań, w dobrze skomunikowanej części Łodzi? Mamy coś dla Ciebie! To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widna

Chojen,Łódź

700 000 zł73 m² 9 548,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta M5 na Chojnach, 73,31 mkw z tarasem 8 mkw. Skład mieszkania: - 3 rozkładowe pokoje (11,87 mkw, 12,89 mkw, 10,13 mkw) - salon z aneksem kuchennym - łazienka - toaleta - taras 8 mkw - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Widzew,Łódź

550 000 zł59 m² 9 292,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 59,19m2 na parterze w Kamienicy Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Czynsz 760zł Wspólnota Mieszkaniowa Ogrzewanie miejskie, wysokość mieszkania 3.60m Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolborska

Bałuty,Łódź

349 000 zł42 m² 8 355,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 2-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,77 metrów kwadratowych, zlokalizowane w wyjątkowej, zielonej okolicy przy ul. Wolborska 5 w dzielnicy, łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Widzew,Łódź

452 000 zł39 m² 11 524,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Łódź Stare Widzew. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

430 000 zł36 m² 11 921,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Łódź Śródmieście. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Widzew,Łódź

299 000 zł37 m² 8 164,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Uwaga! Posiadam dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż. - lokalizacja: łódź, ul. Rawska 6 - Metraż: 36,62 m2 - Piętro: 2 - Budynek po gruntownej rewitalizacji w 2014 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

239 000 zł52 m² 4 617,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ul. Żwirki w pobliżu skrzyżowania z ul. Wólczańską - ścisłe centrum, 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

695 000 zł64 m² 10 944,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestrzeń, komfort i lokalizacja na najwyższym poziomie Masz przed sobą mieszkanie które stanowi definicję komfortu i funkcjonalności w sercu Łodzi. Na 63,46 m masz do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Widzew,Łódź

385 000 zł44 m² 8 850,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 43,50m2 na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, posiada wymienioną instalację elektryczną oraz wodną, w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Zarzew,Łódź

587 000 zł58 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania, które jest przestronne, funkcjonalne i w doskonałej lokalizacji? To wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,81 m spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Stoki,Łódź

650 000 zł88 m² 7 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Stoki. Bliźniak z lat 60-tych w klimatycznym miejscu. Dom do remontu i własnej aranżacji, także rozbudowy Pierwotnie były to dwa mieszkania: jedno na parterze drugie na piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Osiedle Wielkopolska Przytulne, zadbane M-3 do zamieszkania budynek: niski blok z wielkiej płyty z 1969 roku, po termomodernizacji rozkład: częściowa amfilada: przejście z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Katedralna,Łódź

589 900 zł95 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1830

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz inwestycji w centrum miasta, która przynosi stały dochód to ta alternatywa jest dla Ciebie, oczywiście jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Górna,Łódź

415 000 zł50 m² 8 230,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,42 m położone na pierwszym piętrze, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej 16a W niedalekiej odległości znajdziemy punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin,Łódź

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 57m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Górna,Łódź

454 000 zł61 m² 7 442,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuję do sprzedaży przestronne i bardzo ustawne, 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 61 m2, z dużym potencjałem w fajnej lokalizacji. Znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

290 000 zł45 m² 6 415,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania do remontu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

357 000 zł53 m² 6 700,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,28 m , zlokalizowane w sercu Łodzi, przy ul. Wólczańskiej (przy ul. Czerwonej), w samym Śródmieściu! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kto pierwszy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym na 10. piętrze (z 11) w sercu Widzewa. Dlaczego to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty-Centrum,Łódź

430 000 zł58 m² 7 465,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Top lokalizacja! Osiedle Żubardź na Bałutach. Zielone osiedle blisko centrum miasta. Do Manufaktury spacerkiem dojdzie się w 15min. W bloku z lat 60 na trzecim piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronisin

Wiskitno,Łódź

1 150 000 zł167 m² 6 886,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż przestronna połowa bliźniaka o powierzchni 167 m z garażem i pomieszczeniem gospodarczym/kotłownią, zlokalizowana w spokojnej okolicy Łodzi, wiskitno, przy ul. Bronisin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Stare Polesie,Łódź

619 000 zł100 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Gotowy produkt inwestycyjny. 5 pokoi Łódź ul. Stefana Żeromskiego lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się w Łodzi przy ul. Żeromskiego w sąsiedztwie komunikacja miejska , Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sołecka

Widzew,Łódź

1 590 000 zł255 m² 6 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na działce o powierzchni 1500 m2 znajdują się dwa budynki jeden mieszkalny z dwustanowiskowym garażem 255m2 powierzchni użytkowej i 350 pow.całkowitej i jeden budynek dodatkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łódź

Górna,Łódź

750 000 zł105 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy Państwu jedyny taki dom na osiedlu Zastawna, usytuowany bezpośrednio od strony zbiornika wodnego. Nieruchomość ta jest pierwszym 3 kondygnacyjnym budynkiem od strony południowej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Julianów,Łódź

1 499 000 zł340 m² 4 408,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w pożądanej lokalizacji Julianów, przy ul. Czereśniowej w Łodzi. Dom o powierzchni 340 m2 plus 40 m2 strychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

480 000 zł82 m² 5 848,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! **oferta sprzedaży mieszkania w centrum Łodzi, kamienica przy ul. Pomorskiej** **opis:** - Lokalizacja: centrum Łodzi, ul. Pomorska - Piętro: 3 (bez windy) - Liczba pokoi: 3 - Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

255 000 zł41 m² 6 239,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na mieszkanie o powierzchni 40,87m2 składa się: - pokój (16,29m2) - sypialnia(14,71m2) - kuchnia (4,40m2) - łazienka (2,40m2) - przedpokój (3,07m2) - balkon - piwnica Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wigilijna

Chojny,Łódź

792 000 zł128 m² 6 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowo przestrzenny apartament położony na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku zbudowanym w 1998 r., mieszczącym się w dzielnicy Łódź Górna, ul. Wigilijna. Apartament mierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam świetne mieszkanie na łódzkim Teofilowie - idealne dla rodziny lub dla inwestora! W mieszkaniu od 3 lat mieszkają bardzo solidni Najemcy, którzy.