dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 542 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Górna,Łódź

3 400 000 zł5 398 m² 629,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Działka 5398 m w Łodzi - Pozwolenie na budowę, projekt gotowy, idealna na apartamentowce!" Na sprzedaż działka o powierzchni 5398 m w Łodzi z pełnym dostępem do mediów: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

635 000 zł107 m² 5 934,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum Łodzi u zbiegu ulic Piłsudskiego i Targowej. Centrum w odległości 250m., do Piotrkowskiej 5 min piechotą. Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Polesie,Łódź

285 000 zł33 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż. Mieszkanie jest widne, świeżo po remoncie. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, łazienka, przytulny pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedry

Polesie,Łódź

579 999 zł49 m² 11 807,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

279 000 zł61 m² 4 573,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z miejscem parkingowym! Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, w kamienicy o powierzchni 61 m , zlokalizowanego w samym centrum Łodzi, na ulicy Jaracza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

925 000 zł99 m² 9 353,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem w sercu Łodzi! Świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Nawrot - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Śródmieścia. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

505 000 zł52 m² 10 013,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania gotowego do własnej aranżacji, na spokojnym osiedlu, z miejscem parkingowym i dobrą komunikacją? Sprawdź tę ofertę przy ul. Widzewskiej 73 w Łodzi dzielnica Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Zarzew,Łódź

335 000 zł49 m² 6 781,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy Księżym Młynie - Widzew, zarzew Lokalizacja: rawska, 10 minut spacerem od Księżego Młyna i Pałacu Herbsta Z przyjemnością prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

139 000 zł23 m² 5 945,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie w rejonie Łódź Górna-Nowe Rokicie. Nieruchomość o łącznym metrażu 23,34 m 2 znajduje się na 4 piętrze w Kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

429 000 zł45 m² 9 505,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Ostatnie wezwanie do zamieszkania w tym arcydziele!" Pewnego dnia, w czteropiętrowym królestwie zwanym Blokolandią, na pierwszym piętrze zamieszkało Mieszkanie Idealne. Nie byle jakie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

409 848 zł34 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 33,90 mkw w Białej Kamienicy- wyjątkowym projekcie Firmy Yuniversal Development zlokalizowanym w samym sercu Łodzi przy zbiegu ulic Więckowskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

619 000 zł68 m² 9 170,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy wykończone mieszkanie pod klucz w inwestycji oddanej w 2020 roku 67,5 m2parter z ogródkiem Ogródek 5 m23 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, dodatkowe pomieszczenie ( spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwnika Ponurego

Widzew,Łódź

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 3 pokoje 62m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Mieszkanie jest bardzo ustawne w pełni rozkładowe. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Hufcowa,Łódź

383 400 zł38 m² 10 089,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na 3. piętrze wieżowca z windą, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Górna,Łódź

890 000 zł350 m² 2 542,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie polecamy! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem o charakterze usługowo-mieszkalnym. Budynek został zbudowany w 1994 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

423 894 zł45 m² 9 403,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja: tniemy ceny W czerwcu! Rabat 30 tys. zł na wszystkie mieszkania. * promocja przy podpisaniu umowy deweloperskiej do 30.06.2025. Obligatoryjny zakup komórki lokatorskiej. Podana cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Mileszki,Łódź

193 620 zł1 383 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana - 1383 m - media W drodze - warunki zabudowy - mileszki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1383 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do 15.07.2025 REZERWACJA! Oferuję do sprzedaży bardzo fajne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,24 m2, mieszczące się na 1 pietrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w roku 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sanocka

Górna,Łódź

315 000 zł22 m² 14 390,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul.Sanocka Idealna na start! Stylowa i kompaktowa kawalerka po generalnym remoncie w kameralnym budynku Czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łódź

Chojny,Łódź

4 946 040 zł22 482 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja. Działka z wz dla inwestora/dewelopera. Łódź Górna Tylko w naszym biurze. Powierzchnia: ok 22 482m2 (2ha 2482m2) Wyodrębnione klasy gruntu/teren działki: lsiv 5352m2 psiv 1353m2 rivb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czechosłowacka

Widzew,Łódź

399 000 zł51 m² 7 854,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralny Apartament położony w cichej części dzielnicy Widzew, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, z widokiem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Lokalizacja: łódź Polesie ul. Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi - ul. Traktorowa! Marzysz o własnym kącie w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy jednopokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dedeciusa

Zarzew,Łódź

320 000 zł37 m² 8 709,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koplowicza

Widzew,Łódź

575 000 zł50 m² 11 477 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Agenci z Biur Nieruchomości proszeni są o nie kontaktowanie się z właścicielem. Zapraszam do kupna mieszkania w spokojnej, zielonej dzielnicy Łodzi - Widzew. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Inflancka

Julianów,Łódź

1 150 000 zł172 m² 6 686,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta przywrócona do sprzedaży. Biuro pobiera prowizję od zakupu tej nieruchomości. Dom to powierzchnia z garażem 171,75 m2 | działka 466 m2 | cena 1150 000 pln Tylko 6600 zł/m2 na gotowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dworcowa

Widzew,Łódź

305 000 zł1 220 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1220 m przy ulicy Dworcowej. Podpisana umowa z Zakładem Energetycznym. Wydane warunki na przyłączenie wody. Wydane warunki techniczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

475 000 zł63 m² 7 503,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego rozkładowego mieszkania w spokojnej i zielonej lokalizacji przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Nieruchomość dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży rozkładowe,słoneczne m-4,przerobione na m-3 z dużą oddzielną kuchnią,która może służyć za salon z otwarta kuchnią. Dzielnica Polesie,osiedle Retkinia. Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Jasne, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla Ciebie! Szukasz miejsca, które możesz nazwać domem? Mam coś dla Ciebie! Przytulne, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Widzew,Łódź

366 933 zł43 m² 8 617,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Karolew,Łódź

509 000 zł48 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferujemy do sprzedania umeblowane , rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe , z aneksem kuchennym , przedpokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z klimatem w zadbanej kamienicy - ul. Wierzbowa, łódź Śródmieście Szukasz wyjątkowego mieszkania w centrum, ale z klimatem i spokojem, jakiego nie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Katedralna,Łódź

365 000 zł42 m² 8 690,48 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Panoramiczny Widok, serce Łodzi i Potencjał Inwestycyjny - Manhattan czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy i widokiem na tętniące życiem miasto, a wieczorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Górna,Łódź

279 000 zł37 m² 7 593,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , usytuowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Nieruchomość ta stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

241 000 zł25 m² 9 540,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni ok. 25m2 znajdująca się w ścisłym centrum Łodzi- przy ul. Piotrkowskiej, nieopodal katedry. Na powierzchni ok. 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

230 500 zł26 m² 8 714,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 26,44 na 1 piętrze w Wieżowcu Pełna własność Cena do negocjacji Stan mieszkania: pokój i przedpokój ok, kuchnia łazienka stare kafle prl Okna pcv w pokoju i kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna chojny/kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

238 000 zł27 m² 8 821,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni około 28 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji- łódź Dąbrowa. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

380 000 zł37 m² 10 382,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, przedstawiam pełen możliwości lokal w metrażu 36,6 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze nowopowstałego budynku na osiedlu Neo Teo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Bałuty,Łódź

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam na prezentację na żywo. Bezpośrednio od właściciela. Gotowe do zamieszkania. W pełni wyposażone. Doskonale nadaje się jako nieruchomość.