dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

244 000 zł38 m² 6 370,75 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 38,40m2 składa się: - salon (15,81m2) + balkon - sypialnia (8,07m2) - kuchnia (4,50m2) - łazienka (2,72m2) - przedpokój (7,30m2) - piwnica Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Żubardź,Łódź

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W piosence Ania Iwanek, riya Sokół i Piotr Cugowski "miasto" słyszymy."Był kiedyś inny świat Który znałeś ty który znałam ja Odmierzałam czas w rytm Twoich kroków Razem biegliśmy za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komfortowa

Rokicie,Łódź

214 000 zł36 m² 5 890,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Komfortowej w pobliżu Parku Sielanka w Łodzi. Mieszkanie w stanie do generalnego remontu znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

329 000 zł60 m² 5 483 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Więcej informacji: e-mail: doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gogola

Widzew,Łódź

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 33m2 na 3 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe Ekspozycja okien: południowa (widok na zieleń) winda: nowa - Blok odnowiony ,klatki po remoncie Media miejskie Czynsz 400zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Śródmieście,Łódź

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz zamieszkać: 1. Na śródmieściu w pobliżu: uczelni, dworca Fabrycznego, placu Dąbrowskiego; 2. W dwupokojowym mieszkaniu z bardzo ładnym zamkniętym tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

259 000 zł36 m² 7 131,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dobrze utrzymane i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku. Dzięki atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48 m2, znajdujące się w kamienicy przy ulicy Drewnowskiej. Nieruchomości składa się z: - 2 osobnych pokoi - Kuchni - Łazienki wraz z toaletą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Widzew,Łódź

472 000 zł72 m² 6 592,18 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis Największym atutem proponowanej nieruchomości niewątpliwie jest bliskość do nowego centrum hanlowego monopolis oraz bliskość do wyjazdu na autostrady a1 i a2. Trzypokojowe przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Śródmieście,Łódź

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w znakomitej lokalizacji na 3 piętrze w 11. piętrowym bloku. Blok zlokalizowany jest wśród zieleni, blisko centrum Łodzi, przy ul. Zelwerowicza - vis-a-vis Radia Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

269 000 zł32 m² 8 276,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 32,5m2 zlokalizowaną przy ul. Klonowej. Bez prowizji! Doskonała pod inwestycję. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

315 000 zł82 m² 3 836,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Widzew,Łódź

293 000 zł43 m² 6 798,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanie na Starym Widzewie, przy ulicy Zbiorczej w Łodzi. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z: - salonu; - sypialni/pokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

278 000 zł51 m² 5 450,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 51m2 na 4 piętrze w kamienicy 4 piętrowej Własność Mieszkanie własnościowe świeżo po remoncie o powierzchni 51 m2, na czwartym piętrze (poddasze). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

570 000 zł54 m² 10 614,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż przestrony 2-pokojowe mieszkanie (53,7 mkw) przy ul. Wróblewskiego. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wacława

Widzew,Łódź

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opis Zamieszkaj w wyjątkowo klimatycznym apartamencie urządzonym pod klucz w wysokim standardzie! Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrzę na spokojnej ul. Wacława 9 w otoczeniu wielu sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotnicza

Bałuty,Łódź

304 000 zł47 m² 6 499,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,77 m znajdujące się na drugim piętrze 3-piętrowego bloku z cegły na łódzkich Bałutach. Opis mieszkania: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

790 000 zł62 m² 12 650,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż przestrony przestrony 3-pokojowy apartament (62,45 mkw) przy ul. Srebrzyńska na Łódzkim Polesiu. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

369 900 zł59 m² 6 322 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 58,51 m2 położonego w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Wierzbowej w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łyżwiarska

Łódź,łódzkie

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

mieszkanie 75 m2, salon z kuchnią, 2 sypialnie 2 balkony słoneczne, w spokojnej okolicy w pobliżu parku. W cenie mieszkania jest zawarty wysoki garaż z zabudową ( 2 antresole)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińskiego

Łódź,łódzkie

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Oferta sprzedaży pięknego mieszkania o wysokim standardzie znajdującego się w Łodzi przy ul. Rembielińskiego.Nieruchomość jest po generalnym remoncie, położone gładzie, zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Górna,Łódź

277 000 zł36 m² 7 800,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na wysokim parterze, po generalnym remoncie, do pierwszego zamieszkania. Dwa pokoje , nowoczesna i widna kuchnia, łazienka w nowoczesnym i ergonomicznym stylu. Wejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

279 000 zł42 m² 6 641,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opis Do sprzedaży dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku o świetnej lokalizacji. Nieruchomość wyróżnia bardzo dobre położenie, zaraz obok znajdują się liczne Uniwersytety, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

164 000 zł34 m² 4 822,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Kawalerka W kamienicy W centrum ul. Wschodnia (blisko ul. Rewolucji 1905 r.) cena: 169.000 zł DLA KOGO?: - dla inwestora pod wynajem, dla pary, dla studenta, dla osób starszych ZALETY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowskiego

Śródmieście,Łódź

309 999 zł47 m² 6 604,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 46.94m2 na 4 piętrze w Wieżowcu Pełna własność Przedstawiam Państwu przestronną MIESZKANIE zlokalizowaną niedaleko skrzyżowania Śmigłego Rydza - Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ejsmonda

Górna,Łódź

384 900 zł45 m² 8 553,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 45m2 na 2 piętrze Mieszkanie w odnowionym, zadbanym bloku. Klatki schodowe po remoncie. Zamieszczone zdjęcia stanowią ukończoną już i sprzedaną poprzednią realizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

307 000 zł32 m² 9 699,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia mieszkania dwupokojowego o powierzchni ok. 31,65 m2 z tarasem 5,62m2 w bardzo dobrej lokalizacji Łodzi - ul Wólczanka 188. Lokalizacja mieszkania gwarantuje łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berlińskiego

Bałuty,Łódź

219 000 zł34 m² 6 439,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyremontowane i w pełni wyposażone zgrabne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Berlińskiego - w niewielkiej odległości od Manufaktury, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polesie

Polesie,Łódź

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie świeżo po remoncie.2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, w rewelacyjnej lokalizacji blisko Manufaktury i Parku na Zdrowiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowieckiego

Janów,Łódź

510 000 zł50 m² 10 263,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,69 mkw z dużym tarasem i oknami wychodzącymi na południowy wschód. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sporna

Bałuty,Łódź

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne 2 pokojowe mieszkanie dla studentów lub młodej pary. 2 pokoje / 45 mkw / ul. Sporna / parter Z radością prezentuję mieszkanie na Dołach w idealnej lokalizacji. Stąd na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

240 000 zł26 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej i funkcjonalnej kawalerki o pow. 26 m2 położonej w Łodzi przy ul. Kopcińskiego w IV-kondygnacyjnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

395 000 zł46 m² 8 560,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek Arboretum znajduje się pomiędzy dwoma parkami: parkiem im. Dąbrowskiego i Parkiem przy ul. Leczniczej. Wysoka zabudowa budynku o złożonej bryle przypomina górujące drzewa, których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Bałuty,Łódź

284 000 zł34 m² 8 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy al. Chryzantem na Bałutach. Mieszkanie o powierzchni 34 mkw. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Górna,Łódź

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (44,4 mkw) przy ul. Gersona na Łódzkim Górniaku. Mieszkanie rozkładowe usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysoka

Widzew,Łódź

329 000 zł26 m² 12 902 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Luksus I wygoda W dobrej lokalizacji fabryczna Zalety nieruchomości: - lokalizacja - do wprowadzenia - całe wyposażenie w cenie - media miejskie Podstawowe informacje: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widzew,Łódź

379 000 zł34 m² 11 313,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksus I wygoda W centrum miasta - idealna inwestycja pod wynajem ul. Wysoka - cena: 379.000 zł Do sprzedaży także inne mieszkania w tym samym budynku Kupujący nie płaci PCC! Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wysoka

Widzew,Łódź

336 000 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

"gotowa inwestycja pod wynajem W centrum miasta" ul. Wysoka 336.000 zł Dostępne także inne mieszkania w tym samym budynku. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zalety nieruchomości: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Włókniarzy

Karolew,Łódź

340 000 zł48 m² 7 048,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w idealnej lokalizacji z dwoma balkonami do wprowadzenia. ul. Włókniarzy na przeciwko Dworca Kaliskiego - Spółdzielcze-własnościowe z Księgo wieczystą - 48,24 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

270 000 zł32 m² 8 408,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje| Górna| 32m2| dla ciebie 2 pokoje na osiedlu Górna blisko terenów zielonych. Mieszkanie urządzone ze smakiem i dbałością o komfort i wygodę. Lokal jest czysty i zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

257 000 zł38 m² 6 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij