dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Górna,Łódź

379 000 zł50 m² 7 641,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Oferujemy przestronne wygodne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na trzecim piętrze bloku przy ulicy Smoczej w dzielnicy Górna. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rodzinne Gniazdko z Charakterem! Mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się w przyjaznej okolicy, w czteropiętrowym bloku teren bloku ogrodzony. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

450 000 zł56 m² 7 968,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

"O rybaku i złotej rybce Dawno, dawno temu, w urokliwym osiedlu Radogoszcz, mieszkał sobie rybak, który pewnego dnia złowił Złotą Rybkę. Ryba podarowała mu trzy życzenia. Nasz rybak, miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

430 000 zł64 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w bezpośredniej bliskości Parku Staromiejskiego oraz Manufaktury. Mieszkanie położone jest na II piętrze kamienicy położonej przy ul. Zgierskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

430 000 zł61 m² 7 007,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie w pełni odnowione, przeznaczone do wprowadzenia. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy z początków XX-go wieku, odświeżona w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość

Doły,Łódź

298 000 zł47 m² 6 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Twoje nowe mieszkanie w samym sercu Łodzi! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych , zlokalizowane przy ulicy Organizacji "wolność i Niezawisłość" 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

485 000 zł50 m² 9 605,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Eleganckie i komfortowe mieszkanie 50,5 m2 z balkonem, widokiem na park, w pięknej części Bałut. Trzecie piętro z windą, w zadbanym bloku z cegły, blisko centrum Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

187 000 zł47 m² 3 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy - Centrum, ul. Kilińskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

413 500 zł41 m² 9 987,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Julianów,Łódź

556 500 zł43 m² 12 801,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam do zakupu wyjątkowy Apartament w znakomitym miejscu na Julianowie, w sąsiedztwie parku Adama Mickiewicza. Apartament znajduje się w inwestycji casamia, w eleganckiej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Górniak,Łódź

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeżeli znasz odpowiedz na to pytanie i chciałbyś być jego naśladowcą. Zacznij od mieszkania na 10 piętrze sprawdź czy nie masz lęku wysokości i ruszaj po marzenia! Powierzchnia: 27,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

436 000 zł42 m² 10 490,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Bałuty-Centrum,Łódź

345 000 zł52 m² 6 635 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jeśli poszukujecie Państwo przestronnego mieszkania, do własnej aranżacji to ta alternatywa spełni Wasze oczekiwania. Lokalizacja: łódź Bałuty, osiedle Julianów Zapraszamy do zakupu trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27,51m2 na parterze w Wieżowcu Media miejskie Czynsz 320zł Komórka lokatorska Okolica : spokojna, dobrze zorganizowana. Park Sielanka, borek Lissnera, szkoła Podstawowa Nr.7, Przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

850 000 zł111 m² 7 653,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania typu loft w dawnej Fabryce Szcheiblera. Nieruchomość: - składa się z dwóch poziomów, na każdym po 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

481 000 zł64 m² 7 499,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Pięknie zrewitalizowana zabytkowa kamienica i odświeżone podwórko to tylko kilka atrakcji jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

299 000 zł43 m² 6 977,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedaż 2 pokojowego w pełni rozkładowego mieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum miasta oraz dworca pkp Łódź -żabieniec. Lokalizacja: łódź - Bałuty, osiedle Żabieniec okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, gen. Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Łódź

529 000 zł61 m² 8 665,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Do "pierwszego zamieszkania", fabrycznie nowe. W sercu kulturalnej Łodzi. Gotowe do wprowadzenia Jeżeli marzysz o urokliwym mieszkaniu, w kamienicy z historią, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

435 000 zł55 m² 7 937,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie na Widzewie 54,80 m czystej wygody! Marzysz o miejscu, gdzie cisza i spokój spotykają się z idealną lokalizacją? Oto oferta, która skradnie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

350 000 zł43 m² 8 137,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji przy ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

599 000 zł56 m² 10 685 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyobraź sobie Gdy tylko przekraczasz próg, czujesz, że to miejsce opowiada swoją historię. Historia o perfekcji, o detalach, które sprawiają, że nie chcesz już wracać tam, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemojewskiego

Bałuty,Łódź

560 000 zł62 m² 9 038,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z dużym potencjałem, w bardzo przyjemnej lokalizacji przy ulicy Niemojewskiego. Szczegóły nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

375 000 zł49 m² 7 727,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu na osiedlu Retkinia, łódź** **lokalizacja:** Osiedle Retkinia, łódź **opis:** Przedstawiamy Państwu komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

520 000 zł64 m² 8 182,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia spotkania, podczas którego będziecie mogli na własne oczy przekonać się o wszystkich atutach tej wyjątkowej nieruchomości. Nie przegap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

399 000 zł47 m² 8 480,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania typu studio zlokalizowanego w samym sercu Łodzi przy ulicy Wólczańskiej. Idealna propozycja dla singla lub pary ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

310 000 zł43 m² 7 212,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Śmigłego-Rydza 40 , znajdujące się w doskonałym punkcie komunikacyjnym i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

460 000 zł54 m² 8 569,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z kuchnią o dużym potencjale, położonego na osiedlu Retkinia w Łodzi, dzielnicy Polesie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Łódź

520 000 zł36 m² 14 356,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nie przegap okazji, aby zamieszkać w samym Łodzi z niepowtarzalnym widokiem na piękny Pałac Poznańskiego, zrewitalizowany Pak Staromiejski, w odległości zaledwie kilkuset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

599 000 zł100 m² 5 992,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1947

Do sprzedanie gotowe mieszkanie, które obecnie jest przygotowane jako mieszkanie inwestycyjne pod wynajem. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2017r Mieszkanie: - pow. 100m2, - 5 pokoi w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

749 000 zł136 m² 5 493,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

To piękne mieszkanie czeka na nowego właściciela. Na 136 m2 znajdują się: - 4 pokoje - przestronne, jasne, z pięknym parkietem - 2 kuchnie - łazienki - garderobę - wygodny hall - balkon - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

245 000 zł38 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-930 37,5 m.kw. / II piętro / amfilada 2 pokoje / niski blok / piwnica mieszkanie do remontu wraz z instalacją elektryczną piony wymienione, okna pcv Wolne od: do uzgodnienia, klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Widzew,Łódź

560 000 zł63 m² 8 901,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokojowe mieszkanie, znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły. Apartament charakteryzuje się rozkładowymi, słonecznymi pomieszczeniami, posiada garderobę w sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Łódź

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

***rezerwacja***rezerwacja*** Loftowe Mieszkanie w Ścisłym Centrum Łodzi! Czy marzysz o idealnym połączeniu nowoczesności, loftowej przestrzeni, wygody i świetnej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

625 000 zł53 m² 11 750,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Wysoki standard wykończenia W cenie apartamentu pełne kompletne wyposażenie mieszkania Do sprzedania mieszkanie w bloku na Osiedlu Nowe Miasto Polesie.