dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Społeczna

Górna,Łódź

319 000 zł36 m² 8 757 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja 2 pokoje Z balkonem | piękny widok nocą Gotowe do wprowadzenia, pięknie urządzone. Ciche i dyskretne. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Polesie,Łódź

328 000 zł30 m² 11 028,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży! Nowoczesna kawalerka w sercu Łodzi! opis: oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni 29.74 m , usytuowaną na 3. piętrze w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

425 000 zł53 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,21 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Świtezianki 54a w dzielnicy, łódź Bałuty - Radogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

260 000 zł36 m² 7 198,23 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Chodź, chodź, bliżej mam dla Ciebie szanse, której nie możesz przegapić! Wyobraź sobie mieszkanie, które mimo dobrego stanu (tak, nie jest to perełka z pałacu ale hej, liczy się lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

569 000 zł52 m² 10 978,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Chciałbyś mieszkać w kameralnym bloku, dzielić przestrzeń wspólną tylko z kilkoma rodzinami? Doskonała oferta dla osób ceniących komfort, ciszę i bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Górna,Łódź

215 000 zł27 m² 8 097,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 1 pokój z łazienką w Łodzi, przy ul. Krakusa 31, blisko Szpitala Kopernika! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 26.55 m , które znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

350 000 zł47 m² 7 473,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,83 m , położone w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od centrum Łodzi. W pobliżu znajdują się Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

510 000 zł64 m² 8 023,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56 metrów kwadratowych (wiele możliwości aranżacyjnych), zlokalizowane przy ul. Struga 9 w samym sercu Łodzi! Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Widzew,Łódź

329 000 zł47 m² 6 967,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Jana Brzechwy w dzielnicy Łódź Widzew. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł37 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie przystosowane dla 2 osób o powierzchni 37 m2 z balkonem o pow. 8 m2. Mieszkanie położone na 4 piętrze apartamentowca z windą na zamkniętym osiedlu. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

414 266 zł52 m² 7 992,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które idealnie sprawdzi się jako wysokoopłacalna inwestycja? Apartament M47 w prestiżowej inwestycji Zielona Residence oferuje nie tylko 3 pokoje, ale także możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

395 000 zł45 m² 8 836,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie. na Teofilowie. Komfort i wygodę gwarantuje dobry rozkład pomieszczeń. Zakres remontu : - w mieszkaniu wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszka Białego

Widzew,Łódź

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50m2 w doskonałej lokalizacji - Olechów, łódź Przejdź się po tym mieszkaniu bez wychodzenia z domu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

295 000 zł36 m² 8 097,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwa razy więcej w sercu Łodzi ul. Jaracza (blisko Piotrkowskiej) opis: mieszkanie o powierzchni 36.43 m , a dzięki antresoli posiada aż 60.50 m powierzchni użytkowej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Janów,Łódź

830 000 zł73 m² 11 374,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Domowy Azyl z wieloma zaskakującymi szczegółami na Widzewie Janowie | 72,97 m | 830 000 zł Cena za m : 11 374 zł/m czyli luksus warty każdej złotówki! Proszę mi wierzyć na słowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w wyjątkowym miejscu? Biuro Sulma Real Estate ma do zaoferowania apartament w inwestycji Drewnowska 43, położonej tuż obok Manufaktury i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1973

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Łódź

468 000 zł75 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker regulamin sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Tamka. dla którego Sąd Rejonowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Śmigłego-Rydza

Widzew,Łódź

275 000 zł32 m² 8 487,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu gotowej do zamieszkania, przestronnej i ustawnej kawalerki z balkonem przy zbiegu ulic Al. Marszałka Rydza Śmigłego i Stanisława Przybyszewskiego Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ketlinga

Olechów,Łódź

735 000 zł71 m² 10 352,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m na osiedlu Szlacheckim Ul. Ketlinga w stanie bardzo dobrym do wprowadzenia bez uciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solna

Bałuty,Łódź

259 000 zł33 m² 7 916 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! piękna kawalerka | po generalnym remoncie | bardzo niski czynsz Opis lokalizacji: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej części Bałut pomiędzy Parkiem Staromiejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 44,5m2 na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie pełen rozkład Salon z balkonem, sypialnią, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-940 53 m.kw. / balkon / IV piętro rozkładowe / do wprowadzenia po remoncie: dwa pokoje, łazienka, wc do remontu: duży pokój, przedpokój, kuchnia Oferta dla: pary, rodziny, inwestora (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

745 000 zł66 m² 11 288 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 66 m2 z miejscem parkingowym w hali garażowej w Loftach u Scheiblera. Teren posesji strzeżony i monitorowany z bramą wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Widzew,Łódź

415 000 zł44 m² 9 325,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na parterze w bloku na łódzkim Widzewie. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, funkcjonalność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 650 zł77 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania: - 77 m2, 3 pokoje (z możliwością wynajęcia 2 pokoi), 3 piętro, balkon z widokiem na podwórze - świetna lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

399 000 zł36 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękny 2-pokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany w południowej części Łodzi - Górna. Lokal z balkonem znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

299 000 zł27 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż piękny 2-pokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany w południowej części Łodzi - Górna. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku mieszkalnym z "wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Telefoniczna

Śródmieście-Wschód,Łódź

679 000 zł76 m² 8 934,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Osiedle aura - atal | 4 pokoje | garaż podziemny | komórka | garderoba | zachodnia ekspozycja | ostatnie piętro | duży balkon Do sprzedania apartament przy ul Telefonicznej w inwestycji Aura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Bałuty,Łódź

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na trzecim piętrze w solidnym, ceglanym bloku. To słoneczne mieszkanie zachwyca wysokimi oknami, które wpuszczają mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Listopadowa

Stoki,Łódź

803 376 zł96 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 95,64 m z 2 balkonami. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

541 000 zł77 m² 7 016,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

500 metrów do nowego metra w Łodzi to doskonała okazja dla rodziny z dziećmi lub inwestora. Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Jesteś firmą która potrzebuje biura? Chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Widzew,Łódź

552 086 zł63 m² 8 779,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,88 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

400 000 zł43 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, które nie tylko wygląda jak z Pinterest, ale też pachnie nowością i nie wymaga absolutnie żadnych nakładów właśnie je znalazłeś! Generalny remont? Zrobiony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

369 000 zł47 m² 7 814,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 47,22m2: - salon (17,08m2) - sypialnia 1 (9,11m2) - sypialnia 2 (8,01m2) z balkonem - kuchnia (4,36m2) - łazienka (2,95m2) - przedpokój (5,62m2) - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 129,89 m , usytuowane na drugim piętrze elegancko odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Łodzi. To przestrzeń dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

265 000 zł40 m² 6 600,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Prezentujemy, przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w oficynie 3-piętrowej kameralnej kamienicy, zlokalizowanej przy ul. Kilińskiego 156. Oferta idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

605 000 zł62 m² 9 707,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,32 m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pryncypalna

Górna,Łódź

277 000 zł40 m² 6 949,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,86 m , zlokalizowane przy ul. Pryncypalnej 61 w Łodzi. Mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

209 000 zł21 m² 9 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Więcej informacji: doskonała alternatywa dla osób poszukujących kawalerki po generalnym remoncie gotowej do zamieszkania! świetna pod wynajem - 8% zwrotu rocznie! lokalizacja: łódź, okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Chojny,Łódź

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Ekspozycja okien południe Blok po termomodernizacji, wymianie pionów i ociepleniu dachów. Mieszkanie posiada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij