dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem na ul. Włókniarzy 226 Oferuje na wynajem przytulną kawalerkę znajdującą się w super lokalizacji. Idealna dla singla bądź pary Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Doły,Łódź

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-927 2 pokoje / 45 m.kw. / rozkładowe Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Warunki najmu / oczekiwania właściciela mieszkania: umowa najmu w trybie najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Zarzew,Łódź

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Częstochowskiej 64 *lokal po generalnym remoncie *mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu *ogrzewanie miejskie, 49 m2, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, położone na parterze inwestycji central park przy ulicy Żwirki 23b. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w bloku - Wojska Polskiego 60. *23 m2, 2 piętro, ogrzewanie miejskie. *W niedalekim sąsiedztwie Akademia Sztuk Pięknych. *Bardzo dobra dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszkowskiego

Górna,Łódź

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Cieszkowskiego 4. *Kawalerka w niskim bloku w dzielnicy Łódź- górna. *Minimalistyczny wystrój z elementami vintage. *Powierzchnia 36 m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum miasta, a dokładnie przy ulicy Żwirki, na spokojnym osiedlu Apartamentowców. Największym atutem lokalizacji jest bliskość najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

2 200 zł44 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego do wynajęcia od 01.01.2025 R. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rąbieńskiej 49C na osiedlu zamkniętym Poleskie Ogrody. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Służbowa

Łódź,łódzkie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie dostępne z początkiem lutego ,do zamieszkania ,standard średni, mili wynajmujący, dobra komunikacja ,łatwy dojazd samochodem, cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Hetmańska

Widzew,Łódź

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duży Apartament w cichej i zielonej okolicy na Widzewie, przy ul. Hetmańskiej 16. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze oraz składa się z salonu, otwartej kuchni, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Przędzalnianej 66a, na nowym osiedlu Apartamentowców. Lokalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na bliskość ścisłego centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Snycerska

Bałuty,Łódź

2 280 zł42 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Snycerskiej na cichym osiedlu. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdej z dzielnic Łodzi, a w szczególności do Śródmieścia. Ponadto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Telefoniczna

Łódź,łódzkie

2 400 zł42 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Wynajmę piękne nowoczesne mieszkanie w świeżo wybudowanym apartamentowcu. Mieszkanie do pierwszego zamieszkania. Dokładny adres to ul. Telefoniczna 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służbowa

Łódź,łódzkie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesna kawalerka w wysokim standardzie przy ul. Abramowskiego 35 *powierzchnia 23 m2, parter *zamykane podwórko *miejskie ogrzewanie *zaraz przy Pasażu Abramowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

990 zł19 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne i przytulne studio w kamienicy z własnym podwórzem. *Przyjazne dla zwierząt! *19 m2, parter *w samym sercu Łodzi - w 10 minut możemy dostać się do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł31 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Kilińskiego 138. Budynek monitorowany z windą z 2023 roku. Mieszkanie nowe do pierwszego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 790 zł53 m² 33,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Retkini przy ul. Wyszyńskiego 16 *miejskie ogrzewanie, 3 piętro, 52m2 *aquapark Fala 3700m, park Zdrowie 2300m, 3500m Orientarium zoo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ogrodowa

Bałuty,Łódź

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywne Studio w samym centrum miasta w Manu Park przy ul. Ogrodowej 4. Studio posiada ok. 30 m2 oraz składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 350 zł31 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w gruntownie odnowionej kamienicy, legionów 40 *kompletne wyposażenie i umeblowanie *31 m2,II piętro *w pobliżu Manufaktura *blisko Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

900 zł13 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pabianickiej 34. *Mieszkanie znakomicie zlokalizowane - bardzo blisko Górniaka i Ronda Lotników Lwowskich. *Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Snycerska

Bałuty,Łódź

1 900 zł45 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Bałutach! Oferujemy rozkładowe, słoneczne mieszkanie z balkonem, idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bauma

Widzew,Łódź

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy Apartament w cichej i zielonej okolicy na Widzewie, przy ul. Bauma 3. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze oraz składa się z salonu, otwartej kuchni, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. 1 maja 84/86 *1 Km od Uniwersytetu Medycznego *2500 m do Manufaktury i ul. Piotrkowskiej *miejskie ogrzewanie, 44 m2, 3 piętro *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Widzew,Łódź

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Tylnej 3h, na zielonym i spokojnym osiedlu Apartamentowców. Największym atutem lokalizacji jest doskonała infrastruktura (sklepy, restauracje, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Olechów,Łódź

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duże widne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu przy ul. Cynarskiego na Olechowie. *64 m2, 1 piętro, miejskie ogrzewanie. *Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Widzew,Łódź

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na trzecim piętrze w bloku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

2 150 zł42 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje| centrum miasta| gdańska 141| miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesny, 2-pokojowy apartament o pow. ok. 41,51 m 2 , położony w apartamentowcu przy ul. Gdańskiej 141. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spacerowa

Bałuty,Łódź

1 300 zł40 m² 32,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Najemca nie płaci prowizji, ani nie podpisuje umowy z biurem nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia przestronne jednopokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Prez. Gabriela Narutowicza 140, na nowoczesnym osiedlu apartamentowców Narutowicza Residence. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdej z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 150 zł13 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio przy ul. Poznańskiej 29. *Lokal znajduję się w wyremontowanej kamienicy z własnym podwórzem. *Ogrzewanie miejskie, 13 m2, 4 piętro. *Piotrkowska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krzemieniecka

Retkinia,Łódź

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ulicy Krzemienieckiej 26 w Łodzi *powierzchnia 24 m2 *2 piętro *ogrzewanie miejskie *doskonała lokalizacja, w pobliżu Łódzki Ogród Botaniczny, zoo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowska

Bałuty Zachodnie,Łódź

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, słoneczne ,umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 mkw na czwartym piętrze w bloku ,w zielonej, cichej okolicy przy ulicy Romanowskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Górna,Łódź

1 390 zł37 m² 37,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Sanockiej 22. *Bardzo dobra lokalizacja niedaleko centrum Łodzi. *Miejskie ogrzewanie, 37 m2, 1 piętro. *Blok z cegły, plastikowe okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Drewnowskiej 43a, w prestiżowej inwestycji, naprzeciwko Łódzkiej Manufaktury. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdej z dzielnic Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kolumny

Górna,Łódź

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Kolumny 217, w dzielnicy Łódź Górna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i lokale usługowe. Dodatkowo lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Górna,Łódź

1 300 zł36 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie usytuowane na parterze. Do dyspozycji najemcy dodatkowo balkon. Mieszkanie po całkowitym remoncie. Kuchnia wyposażona w potrzebne meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+750 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla biura 1000 zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia