dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 130 zł19 m² 59,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka do wynajęcia przy ulicy Legionów 18 w Łodzi *powierzchnia 19 m2 *piętro 2 *pełne wyposażenie agd (pralka, lodówka, kuchenka) *odpowiednie dla singla lub dla pary *budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 400 zł38 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 38 m z logią położone na czwartym piętrze ( z windą)w apartamentowcu z 2008 roku w ścisłym centrum Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić nowe stylowe studio w inwestycji Diasfera. Zamieszkaj w samym sercu miasta. Diasfera to nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Marysin,Łódź

3 300 zł48 m² 68,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Piękny, przestronny apartament na luksusowym osiedlu Awangarda Łagiewniki Park. Lokal o powierzchni 47,97 m2 położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą (2018 rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Złotno,Łódź

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Złotno, łódź Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na kameralnym osiedlu na Złotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Telefoniczna

Radiostacja,Łódź

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z ogródkiem/tarasem | do pierwszego zamieszkania | atal aura | parking Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, do pierwszego zamieszkania o powierzchni 52 m 2 , położone na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, położone na parterze w inwestycji przy ulicy Żwirki 23b. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m 2 położony na 4 piętrze apartamentowca z windą i basenem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

3 400 zł68 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Barciński park | 3 pokoje | taras Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 68 m 2 położone na wysokim parterze apartamentowca z windą z 2009 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 800 zł30 m² 60,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 mkw usytuowane na szóstym piętrze w nowym budynku z windą położonym w centrum Łodzi przy ul. Wróblewskiego 21 (10 min do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Widzew,Łódź

3 250 zł100 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Dobrej 4 w Łodzi, w spokojnej i zielonej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne lokale usługowe, punkty gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

1 999 zł50 m² 39,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 50 m w centrum Łodzi przy placu Dąbrowskiego 1a. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Przędzalnianej 66a, na nowym osiedlu Apartamentowców. Lokalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na bliskość ścisłego centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sucha

Widzew,Łódź

2 200 zł48 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie przy ulicy Suchej w Łodzi! Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz dużego narożnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 190 zł17 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio przy ul. Poznańskiej 29 *lokal znajduję się w kamienicy z własnym podwórzem *przyjazne dla zwierząt! *ogrzewanie miejskie, 17 m2, 4 piętro *piotrkowska - 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysoka

Widzew,Łódź

2 850 zł83 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Wysokiej, blisko ścisłego centrum Łodzi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, a także gastronomiczne. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł44 m² 42,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na spokojnym osiedlu | centrum miasta | osiedle zamknięte Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m 2 położone na piątym piętrze budynku, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Katedralna,Łódź

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania Adres: ul. Srebrzyńska 45, łódź Powierzchnia: 51 m Piętro: 1 Opis mieszkania: oferuję do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić wyjątkowy apartament o powierzchni 47 m w Ilumino. Zamieszkaj w samym sercu miasta. Ilumino jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić całkowicie nowy, urządzony zgodnie z aktualnymi trendami mini apartament. Prezentowane mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Górna,Łódź

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe Dwupokojowe Mieszkanie w Stylu Loftowym Oferujemy na wynajem pięknie urządzone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Powierzchnia: 28m2. *3 piętro. *Centralne ogrzewanie. *Mieszkanie znakomicie zlokalizowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka mieszcząca się czteropiętrowej kamienicy w odrestaurowanym budynku przy ulicy Pabianickiej 34 *powierzchnia 15m2, 1 piętro *mieszkanie mieści się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 150 zł13 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio przy ul. Poznańskiej 29. *Lokal znajduję się w wyremontowanej kamienicy z własnym podwórzem. *Ogrzewanie miejskie, 13 m2, 4 piętro. *Piotrkowska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Legionów 80, polesie. *Powierzchnia 22 m2. *Miejskie ogrzewanie bez podzielników. *Parter zrewitalizowanej kamienicy. *Ogrodzona, zamykana i monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

1 500 zł20 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Młynarskiej na łódzkich Bałutach. Mieszkanie o powierzchni 20 mkw. znajduje się na 2 piętrze ( z trzech).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu "ilumino" przy ul. Kilińskiego 121 (na przeciwko Galerii Łódzkiej). *Lokal w wysokim standardzie. *Mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyrmanda

Widzew,Łódź

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, umeblowane dwupokojowe mieszkanie w okolicy Grota Roweckiego przy ul Tyrmanda (dawniej Wandurskiego). Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 320 zł24 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne i stylowe studio o podwyższonym standardzie - Legionów 130/140. *24m2, IV piętro, blok. *Bardzo dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Tymienieckiego 25C, w zabytkowym kompleksie Loftów Scheiblera. Lokalizacja zapewnia wszelką niezbędna infrastrukturę jak: sklepy, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 300 zł50 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokoje 49,57m2 , klimatyczne mieszkanie w kamienicy w Centrum Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w sąsiedztwie Parku Edwarda Abramowskiego. W mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Bałuty,Łódź

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na zacisznym osiedlu przy ul. Matmy Gandhiego w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku (bez windy) przy ulicy Jaracza 48 ścisłe centrum Łodzi. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie *powierzchnia 27m2, parter *ogrzewanie miejskie *mieszkanie znajduje się niedaleko Placu Barlickiego i Zielonego Rynku - 2 minut pieszo (140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

1 260 zł35 m² 36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze w bloku z centralnym ogrzewaniem miejskim. *Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. *Odpowiednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 350 zł20 m² 67,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, (21mkw)umeblowane jednopokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul Kilińskiego 33 Mieszkanie mieści się w odnowionym budynku z zamykanym podwórkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna, zadbana kawalerka, ul. Legionów 75 *kompletne wyposażenie i umeblowanie *powierzchnia 21 m2, 3 piętro *balkon *w pobliżu Manufaktura *blisko Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe - Legionów 40 *powierzchnia 40 m2 *2 piętro *ogrzewanie gazowe *dogodna lokalizacja - Centrum Łodzi Wyposażenie: *pokój 1: szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 290 zł26 m² 49,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie w kamienicy przy ul. Targowa 55. *Kamienica jest usytuowana w spokojnej okolicy w centrum miasta, blisko parku Źródliska oraz Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Zdrowie,Łódź

1 400 zł26 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz kawalerki z osobną sypialnią i marzysz o garderobie oraz z lokalizacją w centrum miasta to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź okolice ul.