dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Ruda Pabianicka,Łódź

2 000 zł45 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: brand new flat for rent! Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji na osiedlu Ruda Park! Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia stylowo wykończone mieszkanie w samym sercu miasta! Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi - przestronnego salonu, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia kawalerka wykończona w wysokim standardzie w okolicy ulicy Pomorskiej! Świeżo wyremontowana kawalerka na ogrodzonym terenie z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 900 zł66 m² 43,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie właśnie oddane do użytku do pierwszego zamieszkania, składa sie z trzech pokoi - salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutny Nr 1 w Łodzi. Lepszego apartamentu nie znajdziesz. Ekskluzywne mieszkanie w ekskluzywnej lokalizacji. Przedstawiamy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 500 zł34 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz mieszkanie do pierwszego zamieszkania zlokalizowanie na drugim piętrze całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. 6 sierpnia! Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 900 zł46 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania zlokalizowanie na drugim piętrze apartamentowca przy ul. 6 sierpnia! Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Tylnej, osiedle sgi Barciński! Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi tj. salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:parter/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia ładne( jeszcze nie wynajmowane) dwupokojowe mieszkanie na osiedlu w Łodzi Barciński Park II na ul. Tylnej. Mieszkanie znajduje się na parterze. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Kurak,Łódź

1 300 zł32 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 kurak do wynajęcia! Numer oferty w biurze - mw- 1078 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia ładne( jeszcze nie wynajmowane) dwupokojowe mieszkanie na osiedlu w Łodzi Barciński Park II na ul. Tylnej. Mieszkanie znajduje się na parterze w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie i funkcjonalnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu "nowe Złotno". Mieszkanie jest nowym bloku pomiędzy osiedlem Teofilów a Złotno. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie wynajmu bardzo przestronne i jasne mieszkanie, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w spokojnej i cichej okolicy tuż obok Parku im. Stanisława Staszica. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia piękny apartament na poddaszu wyremontowanej kamienicy w samym centrum miasta! Lokal niedawno wyremontowany, bardzo gustownie urządzony, w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Zdrowie,Łódź

2 000 zł78 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu Mieszkania: 2000 zł. ( odstępne dla właściciela) + 300 zł. ( czynsz) + prąd+ gaz Kaucja do ustalenia. Wolne od zaraz. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Śródmieście,Łódź

1 000 zł18 m² 55,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa, nowoczesna, pachnąca nowością kawalerka w Centrum miasta. Położona na pierwszym piętrze w całkowicie wyremontowanym budynku. Salon z aneksem kuchennym z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorkiego

Widzew,Łódź

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne, przestronne mieszkanie-apartament po generalnym remoncie, z dużą loggią i pięknym widokiem na okolicę. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania na ostatnim piętrze apartamentowca, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Park Jana Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamienicy pod ochroną konserwatora zabytków, mieszkanie z miejscem parkingowym na zamykanym terenie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Łódź

Śródmieście,Łódź

850 zł15 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa, nowoczesna, pachnąca nowością kawalerka w Centrum miasta. Położona w całkowicie wyremontowanym budynku. Salon z aneksem kuchennym z nowoczesnymi meblami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podbipięty

Olechów,Łódź

2 500 zł83 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze w budynku apartamentowym z windą. Apartament przestronny składający się z: salonu z aneksem kuchennym i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 900 zł47 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Tylnej! Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska w cenie! Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Śródmieście,Łódź

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednia we can speak english Do wynajęcia 3 przestronne, w pełni umeblowane pokoje w mieszkaniu 3-pokojowym (41mkw), z łóżkiem na wysokiej, przestronnej antresoli. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł62 m² 32,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, pachnący nowością apartament ( loft ) położony w Centrum miasta. Bardzo blisko dworca Fabrycznego i niedaleko ulicy Piotrkowskiej. W budynku pofabrycznym po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy świeżo wyremontowane mieszkanie W odnowionej kamienicy Z parkingiem Zapraszamy do obejrzenia pięknego, niebanalnego mieszkania, które zaprojektowano i wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Łódzkie, łódź, górna, chojny, rolnicza, apartamentowiec, wynajem, mieszkanie, 133 m kw, 5 pokoi, 2 tarasy, garderoba, 2 łazienki, sauna, IV piętro, winda, garaż podziemny. Wynajem 3500 zł. plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Śródmieście,Łódź

1 200 zł22 m² 54,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa, nowoczesna, pachnąca nowością kawalerka ( loft ) w Centrum miasta. Położona w całkowicie zrewitalizowanej i wyremontowanej kamienicy. Salon w stylu industrialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Śródmieście,Łódź

1 200 zł22 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Śródmieście,Łódź

850 zł16 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 800 zł31 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super kawalerka do wynajęcia. Wykończona w wysokim standardzie. W mieszkaniu: -telewizor, -piekarnik, -plyta indukcyjna, -kuchenka mikrofalowa, -ekspres do kawy, -zmywarka, -pralka -lodówka Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Tylnej, osiedle sgi Barciński! Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Julianów

Julianów,Łódź

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie - 54 m2, położone na 1 piętrze w bloku na osiedlu Jagiełły. Doskonała lokalizacja - teren świetnie skomunikowany z centrum, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na 12stym piętrze na Manhattanie! Mieszkanie o powierzchni około 83m2 składa sie z czterech niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł75 m² 25,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w zadbanej, zabytkowej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, wysoki standard! Internet wifi w cenie najmu! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem ładne w pełni rozkładowe mieszkanie na Polesiu, przy ulicy Cmentarnej u zbiegu z ulicą Legionów. Spokojna okolica.Blisko do Makro,Netto,Manufaktury. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu do wynajęcia elegancki, 2 - pokojowy apartament o pow. ok 43 m kw położony przy ulicy Tylnej na osiedlu z całodobową ochroną, w budynku z windą z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia stylowo wykończone, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na piątym piętrze apartamentowca Illumino, w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

2 400 zł53 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do pierwszego zamieszkania, stylowo urządzony i bardzo przytulny! Oferuję Państwu do wynajęcia piękne, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum miasta! Oferujemy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m 2 , znajdujące się na IV piętrze odnowionej kamienicy z windą , w centrum miasta,.