dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Radogoszcz,Łódź

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest luksusowy apartament w Łodzi przy ul. Świtezianki Budynek oddany został do użytku w 2003 roku, apartament ukończono w 2004 roku. Lokal zajmuje łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

4 300 zł135 m² 31,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w wysokim standardzie w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Tymienieckiego 25. Lofty u Scheiblera to miejsce prestiżowe, znane w całej Europie a nawet na świecie. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 000 zł57 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta nr : suk-mw- 7569 transakcja : wynajem mieszkania po przebudowie do wprowadzenia w Centrum, wraz z pełnym umeblowaniem za 2200zł/ miesięcznie (ta kwota zawiera czynsz najmu, czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszka z Asyżu

Górna,Łódź

3 400 zł110 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia niezależny apartament w domu dwurodzinnym o pow. ok. 110 m2, składający się z salonu z częścią jadalnianą, aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 100 zł72 m² 29,37 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Blok jest lekko odsunięty od głównej ulicy przez co nie dociera bezpośredni zgiełk miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hortensji

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

3 200 zł130 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo polecam niepowtarzalną nieruchomość. Apartament znajduje się w jednej z najpiękniejszych i zielonych części Łodzi w willowej dzielnicy Julianów tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

2 850 zł160 m² 17,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do obejrzenia pięknego mieszkania w przemysłowym sercu przedwojennej Łodzi. Mieszkanie znajduje się w secesyjnej kamienicy blisko centrum komunikacyjnego miasta. Ogromną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Łódź, ul. Tylna, barciński Park Mieszkanie usytuowane jest w ścisłym centrum tuż przy Parku, do Galerii Łódzkiej i do ulicy Piotrkowskiej jest około 10 minut spacerem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

3 380 zł68 m² 49,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko Galerii Łódzkiej. Osiedle strzeżone i monitorowane. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Górna,Łódź

2 600 zł115 m² 22,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie w Łodzi w dzielnicy Górna w okolicy ch ikea. Mieszkanie o powierzchni 115 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

1 820 zł91 m² 19,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie mieszkanie o powierzchni 91 mkw, składające się z trzech pokoi w tym jeden z antresolą, dużej otwartej kuchni i łazienki. Mieszkanie w centrum Łodzi - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajdowa

Retkinia,Łódź

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe na pierwszym piętrze z balkonem. Pokoje o powierzchni ok 16, 11 i 9 mkw. Łazienka osobno z wc, kuchnia wyposażona. Dogodna lokalizacja, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

2 000 zł68 m² 29,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, przestronne, na piątym piętrze z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym ok 30 mkw, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu "barciński Park" o powierzchni 55mkw znajdujące się w apartamentowcu zlokalizowanym przy ulicy Tylnej w Łodzi. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Jeśli jesteście znudzenie wystrojem z ikea i macie ochotę zamieszkać w centrum Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej, zaledwie 10 min spacerem od Manufaktury, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opiekuńcza

Łódź,łódzkie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia w pełni wyposażone stylowe mieszkanie na Górnej na ul. Opiekuńczej. Metraż wynosi 56m2. Na lokal składa się: - widny, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w ścisłym centrum Łodzi, tuż przy ul. Gdańskiej, 5 min od Piotrkowskiej. Apartament jest wykończony w wysokim standardzie w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Łódź,łódzkie

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Łodzi z dogodnym wyjazdem w stronę autostrady oraz Widzewa. Teren strzeżony, monitorowany i ogrodzony. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 400 zł85 m² 28,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia w ścisłym centrum Łodzi tuż przy pięknej ul. Piotrkowskiej. Apartament w wysokim standardzie w pełni umeblowany i wyposażony. Powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marii

Łódź,łódzkie

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w ogrodzonym apartamentowcu zlokalizowanym blisko ścisłego centrum Łodzi. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Przytulne mieszkanie po remoncie na spokojnym osiedlu do wynajęcia od zaraz. Dobre połączenie z centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2250/M Biuro Futuro oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku na Teofilowie przy ul. Lnianej. W pobliżu punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z salonu kuchnią w aneksie i jadalną, dużej sypialni, pokoju gościnnego/gabinetu, łazienki z prysznicem i wc. Z salonu można wyjść na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowy, stylowy loft usytuowany blisko ścisłego centrum Łodzi. W pobliżu park. Znakomita propozycja dla klienta biznesowego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolewska

Polesie,Łódź

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowany apartament znajdujący się na ulicy Karolewskiej w Łodzi. Atrakcyjna lokalizacja sprawia bardzo dobre połączenie z centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolewska

Polesie,Łódź

2 000 zł112 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni 112mkw położony w dobrej lokalizacji w Łodzi. Świetne połączenie z Dworzec Łódź Kaliska (5 minut), centrum (10 minut). Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Doły,Łódź

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszkanie w wysokim standardzie, po generalnym remoncie! Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Do dyspozycji Najemcy będzie należała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym na Widzewie. Mieszkanie nie było jeszcze przez nikogo użytkowane. Mieszkanie jest przestronne i słoneczne. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażone, 1-pokojowe przytulne mieszkanie w Łodzi w rejonie ulic Dąbrowskiego - Rydza Śmigłego. Całkowita powierzchnia to 30 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

4 600 zł127 m² 36,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy, przestronny, trzypokojowy apartament zlokalizowany w pobliżu scisłego centrum Łodzi. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 pokoi, 2 łazienek (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

4 600 zł127 m² 36,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

3 800 zł109 m² 34,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe, oryginalne mieszkanie w stylu loftowym z ogrodem oraz miejscami parkingowymi. Wysoki standard wykończenia wnętrz. Pełne wyposażenie w sprzęt agd, drewniane panele,na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi na prestiżowym osiedlu Barciński Park. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na dużą loggie, oddzielną kuchnią, sypialni z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świetnie wykończony apartament w nowym budynku z ochroną. Świetnie skomunikowana lokalizacja szybko do centrum oraz blisko do c.h. Sukcesja W pełni wyposażona łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament usytuowany w centrum Lodzi. Mieszkanie wykończone w wysokim standarcie - podłogi z deski bambusowej, przestronny salon z narożnikem wypoczynowym, tv 50" wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okoniowa

Bałuty,Łódź

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowo zaaranżowany i w pełni wyposażony, dwupokojowy apartament o powierzchni 55m2. Cicha, spokojna i zielona okolica. W budynku znajduje się winda. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górna

Górna,Łódź

400 zł32 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Transakcja : wynajem. Powierzchnia : 32m2 lokalizacja : czerwony rynek piętro : parter opłaty dla spół.:307zł/1osobie opłaty dodatkowe:LICZNIKOWE, płatność:miesięczna kaucja: 1000zł Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obszerna

Górna,Łódź

1 850 zł86 m² 21,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie w dobrym standardzie o powierzchni 86 m2. Budynek znajduje się na bezpiecznym terenie ogrodzonym z bramą wjazdowa na pilota. Układ mieszkania: hall, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowy apartament do pierwszego zamieszkania, mieszczący się w centrum Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej w nowoczesnym budynku wykonanym z materiałów wysokiej jakości. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukowa

Górna,Łódź

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne trzypokojowe okolicy na zamkniętym osiedlu zlokalizowane w dzielnicy Górna. Mieszkanie rozkładowe z 14 metrowym tarasem Mieszkanie składa się z: -salonu połączonego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Transakcja : wynajem wysokim standardzie wykończenia, powierzchnia : 48 m 2 lokalizacja : Manhattan piętro : IX winda : tak opłaty dla

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij