dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew-Wschód

Widzew-Wschód,Łódź

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz lokalizacji pełnej ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, a równocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Łodzi, wybierz przestronne, nowoczesne, funkcjonalne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

4 000 zł157 m² 25,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Transakcja : wynajem niestandardowego mieszkania w kamienicy międzywojenej po kapitalnym remoncie powierzchnia : 157 m 2 ilość pokoi : 5 lokalizacja : Łódź

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolewska

Polesie,Łódź

2 000 zł52 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, przestronne, rozkładowe, na pierwszym piętrze z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym o pow. 26,7 mkw, z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koziny

Koziny,Łódź

4 500 zł106 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta 6597 wynajem. Czynsz najmu : 4500 zł+ 700zł(media,parking powierzchnia : Lokal o powierzchni :103m2 lokalizacja : Koziny, okol. Macro cash & carry. Umeblowanie: mieszkania umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Smulsko

Smulsko,Łódź

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Transakcja : wynajem 3800zł komfortowego apartamentu W luksusowym segmencie na smulsku powierzchnia : 70 m2 mieszkalna 112 m2 użytkowa ( razem z garażem 42 m2) lokalizacja : Smulsko piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 750 zł99 m² 17,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta nr : suk-ms- 7583 i suk-Ms-7581 transakcja : Wynajem mieszkania w kamienicy międzywojennej z windą, w reprezentacyjnym miejscu gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Transakcja : wynajem mieszkania z garażem 1500zł netto powierzchnia : 55 m2 lokalizacja : górna piętro : I opłaty dla spółdz.: 300zł opłaty dodatkowe: LICZNIKOWE, płatność: miesięczna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 800 zł45 m² 40,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta nr : mw- 7663 transakcja : wynajem mieszkania na Radiostacji, cicho położonego, mile widziana firma , raczej nie studenci (zwłaszcza pierwszych lat) powierzchnia : 44,6 m 2 ilość pokoi : 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 800 zł99 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta nr : suk-mw- 7582 transakcja : Wynajem mieszkania w kamienicy międzywojennej z windą, w reprezentacyjnym miejscu gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 000 zł45 m² 22,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta nr : suk-mw-7690 transakcja : wynajem mieszkania czystego odświeżonego. Powierzchnia : 45,13 m 2 ilość pokoi : 2 lokalizacja : Łódź Dzielnica :

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew

Widzew,Łódź

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta nr : suk-ms- 7521 transakcja : Wynajem mieszkania blisko Centrum, na terenie ogrodzonym, monitorowanym gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 57 m 2 ilość pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turoszowska

Bałuty,Łódź

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry Wynajmę mieszkanie 39 m2 w Łodzi, przy ul. Turoszowskiej 18. Spokojna okolica, dużo zieleni, życzliwi sąsiedzi. Rejon dobrze skomunikowany z Centrum. Blisko sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żeromskiego

Polesie,Łódź

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Numer oferty: g.881.3. . . . Numer telefonu do doradcy:. Lokalizacja nieruchomości - łódź - polesie - osiedle: stare polesie - najbliższe ulice: żeromskiego, zielona, gdańska, więckowskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

950 zł46 m² 20,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne M3 Zarzew! Numer oferty w biurze: mw- 870 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 500 zł128 m² 19,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W eleganckiej kamienicy Z okresu międzywojennego 1938 r. Ścisłe centrum (w sąsiedztwie:central, sąd rejonowy, politechnika łódzka). Mieszkanie idealne dla 2-4 osób. Interesujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

500 zł36 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia tylko W naszym biurze Oferta nr: D.1109.1.w/ M2, Śródmieście NUMER TELEFONU DO DORADCY: Link do oferty na stronie : Lokalizacja: ŁÓDŹ - ŚRÓDMIEŚCIE bliskie ulice: Piotrkowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Widzew,Łódź

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty: g.1050.2. . . . Numer telefonu do doradcy:. W Y N A J Ę T E. . . . . Lokalizacja nieruchomości - łódź - widzew - osiedle: widzew - najbliższe ulice: narutowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Chojny

Chojny,Łódź

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

27m2 Łódź, chojny: do wynajęcia dla firmy lub osoby fizycznej wyremontowane i wyposażone mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, wc i łazienką z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Chojny,Łódź

600 zł12 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

12m2 Łódź, chojny: do wynajęcia dla firmy lub osoby fizycznej wyremontowane i wyposażone mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, wc i łazienką z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 699 zł55 m² 30,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne 2 pokojowe ,świeżo odnowione mieszkanie w Łodzi przy ul. Kopcińskiego. Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, w wysokim standardzie i cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doroszewskiego

Górna,Łódź

1 220 zł44 m² 27,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe, słoneczne kompletnie wyremontowane mieszkanie położone w Łodzi w dzielnicy Górna przy ulicy Doroszewskiego. W skład nieruchomości wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górna

Górna,Łódź

850 zł50 m² 17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Transakcja : wynajem. 1600zł Z garażem brutto (w tym: czynsz najmu: 850zł + czynsz do administracji 630,59zł + 120zł -prad i gaz) powierzchnia : 50m2 lokalizacja :o k. Zarzewskiej piętro : III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polesie

Polesie,Łódź

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

komfortowe przestronne mieszkanie o powierzchni 50 mkw, położone na 1 piętrze kameralnego bloku (po generalnym remoncie w 2009). Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 Żubardź! Numer oferty w biurze: mw - 815 Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na II piętrze w XI-piętrowym wieżowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkania 1-pokojowe o pow. od 18 do 40m2, dla singli lub par studenckich w odrestaurowanej kamienicy z 1907 roku. Modernizacja objęła wymianę okien na 3-szybowe, całkowitą wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty: b.919.2.w. . . . Numer telefonu do doradcy:. Lokalizacja nieruchomości: - łódź - śródmieście - osiedle: śródmieście - najbliższe ulice: pomorska, rewolucji, kamińskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

600 zł35 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Numer oferty: k.1092.1.w. . . . Numer telefonu do doradcy:   . Lokalizacja nieruchomości: - łódź - bauty - osiedle: żabieniec - najbliższe ulice: : limanowskiego, grudziądzka, helska, swojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Normal 0 21 transakcja : wynajem mieszkania po remoncie czynsz 2600zł (zawiera czynsz do spółdzielni, opłatę za internet prąd) Do wynajęcia zostały tylko 2 pokoje Można wynająć poszczególne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Retkinia,Łódź

650 zł42 m² 15,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

MW-6394 transakcja : wynajem mieszkania po odświeżeniu powierzchnia : 42,42m2 lokalizacja : Retkinia piętro : IV opłaty dla spółdz.: 460zł z zaliczkami na wodę opłaty dodatkowe: licznikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

450 zł63 m² 7,14 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój dla studentki (dziewczyny) w mieszkaniu III-pokojowym Widzew! wirtualny spacer! Numer oferty w biurze: mw-812 W I R T U A L N Y S P A C E R P O N.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew

Widzew,Łódź

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta nr : suk-mw-7594 transakcja : wynajem mieszkania na ogrodzonym terenie powierzchnia : 55 m 2 ilość pokoi : 2 lokalizacja : Łódź Dzielnica :

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polesie

Polesie,Łódź

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta nr : Mw-7539 transakcja : wynajem ładnego mieszkania w kamienicy z miejskim ogrzewaniem powierzchnia : 75 m 2 ilość pokoi : 2 lokalizacja : Polesie bliskie Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

2 450 zł87 m² 28,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta nr : suk-mw-7545 gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! transakcja : wynajem apartamentu 87 m2 W nowym apartamentowcu W cichej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Polesie,Łódź

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2223/M Biuro Futuro oferuje do najmu świeżo remontowane, pachnące świeżością M-2 na III piętrze wieżowca na al. Wyszyńskiego 90/94. - czynsz najmu dla właściciela: 700 zł m-c - pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Chojny

Chojny,Łódź

3 000 zł156 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta suk-ms-7147 transakcja : sprzedaż lub wynajem mieszkania dwupoziomowego z antresolą i z garażem cena sprzedaży : 560 000 ppln czynsz najmu: 3000 pln miesięcznie + opłaty ( czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Teofilów

Teofilów,Łódź

450 zł27 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Transakcja : wynajem. Powierzchnia : 27m2 lokalizacja : Teofilów piętro : III opłaty dla spółdz.: 330zł opłaty dodatkowe:licznikowe, płatność: najchętniej z 3 miesiace z góry , kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi. Mieszkanie sklada się z salonu połaczonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki z prysznicem oraz oddzielnej toalety. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu apartament zaprojektowany wg nowoczesnych trendów designu i wykonany przy użyciu materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zdecydowanie odróżnia się od standardowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kongresowa

Chojny,Łódź

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 na iiip od zaraz - Chojny Zatorze Nr oferty w biurze ms-861 Do wynajęcia do zaraz rozkładowe M4 o powierzchni 62m2 w położeniu szczytowym na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wodna

Widzew,Łódź

3 800 zł113 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum Łodzi. Pełne wyposażenie, wysoki standard wykończenia wnętrz. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowany i wyposażony komfortowo 2 pokojowy apartament w nowo wybudowanym bloku (oddane czerwiec 2014 ). Mieszkanie położone na 5 piętrze, z windą,.