dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

866 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

866 ogłoszeń

3 000 zł53,33 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w Łodzi, na nowoczesnym osiedlu "fuzja" przy ul. Tymienieckiego 13b, w nowopowstałej inwestycji o wysokim standardzie. Usytuowane jest na piątym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł97,83 m² 10 732,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,83 m z dużym tarasem 23,94 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowe Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

759 999 zł73,92 m² 10 281,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia, dostępna od zaraz Doskonale zlokalizowany apartament wraz z aneksem kuchennym, idealny na wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy (booking oraz Airbnb) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

526 574 zł65,83 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy energię miasta z komfortową przestrzenią do życia? Ta propozycja to idealne połączenie nowoczesności, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 944 zł121,13 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 121,13 m2 z dużymi balkonami. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w nowym apartamentowcu inwestycji pryncypalna 66. Stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł124 m² 13 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wspaniały (to nie jest wybujałe określenie) apartament na zamkniętym osiedlu niskich budynków o nietuzinkowej, nowoczesnej architekturze. Apartament nie jest tani, bo nic w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł40 m² 10 872,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku z 2025 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz posiada balkon. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3-pokojowy apartament przy al. Mickiewicza 4 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 63 m2 i mieści się na 3 piętrze w nowym bloku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 818 zł47,62 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe promocje Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w nowym budownictwie z dużym balkonem. Nieruchomość składa się z: - osobny pokój 13.58 mkw - pokój z aneksem kuchennym 23,26 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł65 m² 7 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie, położone na malowniczym i zielonym Romanowie, w kameralnej zabudowie, która zapewnia ciszę i prywatność. To miejsce, gdzie codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł36,49 m² 10 386,41 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem - idealne na start lub pod inwestycję! Mieszkanie nr 17 to funkcjonalna i nowocześnie zaprojektowana przestrzeń, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł41,24 m² 10 790,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie miejsce, w którym wczorajsi "my" zostają za drzwiami, a Ty wchodzisz w przestrzeń, która od progu szepcze: i Ciebie też bardzo. To nie jest zwykłe ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł45,90 m² 10 348,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł48,63 m² 10 569,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo oddanej inwestycji w Łodzi. w pobliżu parków im.Jana Matejki i Roberta Baden- Powella Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

584 080 zł59,60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| szczegóły dotyczące lokalu: lokal o powierzchni 59,60 mkw. składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 pokoi, 2 łazienek, 2 przedpokoi pełne wyposażenie w cenie loggia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,36 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,36 m, położone na parterze w nowej inwestycji przy ul. Srebrzyńskiej 12 w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80,87 m² 99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 4 pokojowy apartament o powierzchni 80,87 m2 znajdujący się na XI piętrze w inwestycji Neopolis przy ul. Kopcińskiego 15. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 765 zł42,45 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 42.45 m . Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz ekspozycją zachodnią. Dodatkowym atutem jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł49,47 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,47 m2 znajdujące się na II piętrze w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia we wrześniu 2025.

Szczegóły ogłoszenia

469 009 zł33,60 m² 13 958,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy loft w wysokim standardzie, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie. Wnętrze wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 636 zł42,82 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,82 m , położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z windą, na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 31 m2 w inwestycji Fuzja przy ul. Milionowej 6. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, półotwartej sypialni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł26 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

456 365 zł38,35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowej inwestycji przy ul. Pogonowskiego 73 w Łodzi. Lokal znajduje się na 6., najwyższym piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z miejscem parkingowym przy Galerii Sukcesja, obok Politechniki - ul. Wołowa w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, znajduje się na 8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-976 Poszukujesz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w historycznym centrum Łodzi? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnej i umeblowanej kawalerki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym centrum Łodzi, przy ulicy Tramwajowej (osiedle Primo). Lokal dostępny od 1 czerwca 2026. Prezentowany lokal mieście się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł71 m² 11 267,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie całkowitą ucieczkę od codziennego chaosu. Twój poranek zaczyna się na prywatnej trawie. To nie jest po prostu kolejne nudne mieszkanie. To starannie zaprojektowana, dwustrefowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy loft na wynajem w prestiżowej inwestycji Lofty na Tymienieckiego 13b! Mieszkanie o powierzchni 31 m znajduje się na parterze i posiada prywatny ogród o powierzchni 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 017 zł32,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prawie gotowa inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72,83 m² 11 808,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

418 500 zł41,86 m² 9 997,61 zł/m²