dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

850 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

515 000 zł40,10 m² 12 842,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o ekipę remontową, rosnące ceny materiałów i dodatkowe opłaty u notariusza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł49,87 m² 11 590,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 248b wykończone w wysokim standardzie Do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87m oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł134 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Marina-Twój rejs do wymarzonego miejsca na ziemi Tu jest tak jakby luksusowo! Kiedy patrzy się na tę nieruchomość to jedyna myśl w głowie to właśnie to słynne hasło z polskiego filmu! Bo.

Szczegóły ogłoszenia

312 892 zł34,01 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronna kawalerka z miejscem garażowym w parterze budynku. Idealna inwestycja. Osiedle zamknięte. W sąsiedztwie Lidl i inne sklepy. Blisko komunikacja miejska i doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł77 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at   Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł45,70 m² 12 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie z dużym ogródkiem Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m w inwestycji Zenit Archicom Łódź. Lokal znajduje się na parterze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

763 000 zł66,38 m² 11 494,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,38 m w inwestycji Neo Teo przy ul. Grabieniec w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją okien na zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 418 zł67,51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowo rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,51 m , stworzone z myślą o komforcie rodziny i codziennym wygodnym życiu. To przestrzeń, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 900 zł49,01 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku na Zdrowiu. To tutaj na kultowym Osiedlu Retkinia, spotykają się elegancja, wyjątkowy design i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł28,95 m² 10 704,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, klucze na już do odbioru nowa kawalerka przy ul. Maczka | top deweloper | oddana 2025 Na sprzedaż nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,95 m , zlokalizowana w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 40 m do wynajęcia na Smulsku, łódź - ul. Gimnastyczna, nowy blok z 2020 r. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,43 m² 62,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort i bezpieczeństwo w nowoczesnym mieszkaniu z garażem od zaraz. Mieszkanie smart - telefonem można sterować oświetleniem, gniazdami elektrycznymi, zaworami wody i centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

838 000 zł65,48 m² 12 797,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezpieczne gniazdko dla aktywnych! I nie tylko. Tym razem mamy dla Was przytulne M3 na zielonym Polesiu, w budynku wielorodzinnym, na zamkniętym i wyjątkowo bezpiecznym osiedlu, na które.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł27,45 m² 11 256,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament 27,45 m | boho Wodna 17 balkon 6,3 m | wysokość 2,71 m | Echo Smart | Centrum możliwość wydzielenia sypialni | gotowe! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To nie jest zwykłe mieszkanie to vibe. 2 pokoje, które robią efekt wow od pierwszego wejścia. Luksusowe, stylowe, kobiece i nieszablonowe -dopracowane w każdym detalu, jasne, gotowe do życia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł68,22 m² 11 287,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Ofertę stanowi nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie na łódzkim Olechowie przy ul. Księcia Władysława Opolczyka. Mieszkanie usytuowane jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

346 025 zł31,59 m² 10 953,61 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 31,59 m | balkon 8,95 m | Lipowa 45 Stare Polesie Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,59 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł82 m² 10 597,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | 81,5 m | 2 tarasy | 2 łazienki | Choiny Park II | top oferta To jedno z tych mieszkań, które sprzedają się przy pierwszych prezentacjach. Poranki w słońcu od wschodu. Wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53,24 m² 31,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wm/el05/2024 mieszkanie Z garażem dostępne od zaraz! Oferujemy mieszkanie do wynajęcia na pierwszym piętrze w budynku z 2010 r. przy ul. Tymienieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzeń bezpieczeństwo i wygoda w nowoczesnym mieszkaniu z garażem od zaraz. Nowy apartamentowiec na ulicy Świtezianki. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Centrum i wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł55,85 m² 10 188 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł128,73 m² 6 602,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni 128,73 m , zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia oraz funkcjonalnym podziale strefy dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

689 000 zł69,44 m² 9 922,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Janowie Wyjątkowe, 69-metrowe mieszkanie zaprojektowane według indywidualnego projektu to idealna propozycja dla rodziny lub pary potrzebującej dodatkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

410 734 zł37,51 m² 10 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,51 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Starym Polesiu. Lokal charakteryzuje się bardzo przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 56 m zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Lofty Tymienieckiego. To wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, łączące industrialny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł115 m² 9 469,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z wielkim tarasem (32 m ) - Łódź Chojny, osiedle zamknięte Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia wnętrza, które idealnie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł57,24 m² 13 609,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chcesz zamieszkać w centrum Łodzi? Chcesz cieszyć się nowym mieszkaniem urządzonym pod klucz? Wystarczy zabrać walizki i się wprowadzić. Zapoznaj się z ofertą. Na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52,52 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Więcej informacji: iwona 511*014*820 Wyjątkowe mieszkanie przy lesie | Widzew Olechów | Styl, cisza i natura Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny styl, prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 726 zł62,13 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnej inwestycji to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz wysoki standard życia w mieście. Przekazanie kluczy od.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł47,50 m² 13 431,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne oraz eleganckie w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47.5 m położone przy ul. Maratońskiej 49 w Łodzi tuż przy parku oraz zieleni. Jest to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł37,89 m² 10 794,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie nowoczesnego budynku w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łodzi. To idealna propozycja dla pary z dziećmi. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, trzy pokojowy apartament zlokalizowany w Łodzi na ul. Mickiewicza 4 na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu na przeciwko Parku. Zalety nieruchomości: - apartament dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,22 m² 10 428,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 w budynku z 2015 roku do zamieszkania po remoncie na osiedlu Teofilów przy ulicy Kaczeńcowej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

453 003 zł48,71 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Dodatkowym atutem mieszkania jest łazienka z oknem, która zapewnia dostęp do naturalnego światła oraz lepszą.

Szczegóły ogłoszenia

462 429 zł46,71 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 408 zł114,59 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie 5-pokojowe w nowoczesnej inwestycji to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz wysoki standard życia w mieście. Przekazanie kluczy od.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł88,04 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki i przestronny loft na Księżym Młynie w zabytkowym kompleksie mieszkalnym Lofty uscheiblera. Loft znajduje się na drugim piętrze i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł66,70 m² 9 070,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe, jasne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na Bałutach, przy ulicy Srebrnej w Łodzi wraz z miejscem parkingowym. Nieruchomość znajduje się.