dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty-Centrum,Łódź

475 575 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które zapewni komfort dla rodziny, a jednocześnie będzie świetną inwestycją na przyszłość? Ta przestrzeń została zaprojektowana właśnie z myślą o takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Chojny,Łódź

1 149 000 zł115 m² 9 987,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania dla rodziny o powierzchni użytkowej 102,69m2, położonego w atrakcyjnej i pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stary Widzew,Łódź

560 000 zł39 m² 14 436,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poranna kawa w kapciach? W samym sercu Łodzi to możliwe!są takie mieszkania, o których każdy marzy, ale nikt głośno nie powie, żeby mu nikt nie sprzątnął oferty sprzed nosa. Ty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paradna

Chojny,Łódź

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego apartamentu do wynajęcia? Mamy ofertę dla Ciebie. Doskonała lokalizacja, okoloce szpitala Matki Polki 3 pokojowy, przestronny, prestiżowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Górna,Łódź

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2022 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

458 000 zł33 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne takie mieszkanie W całej inwestycji! kredyt deweloperski 0% - nowość na rynku kredytów! indywidualny harmonogram płatności naszym zdaniem to obecnie najlepsza oferta na rynku nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Górna,Łódź

690 000 zł60 m² 11 498,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne Osiedle w Prestiżowej Lokalizacji Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym budynku, stanowiącym część prestiżowego i nowocześnie zaprojektowanego osiedla w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojny,Łódź

2 200 zł31 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne nowoczesne mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Chojny Park, ul. Sąsiedzka 4, w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 30,65 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Łódź od zawsze miała w sobie ten specyficzny, filmowy magnetyzm. Inwestycja Central Park przy ulicy Gdańskiej to miejsce, które idealnie wpisuje się w ten klimat łącząc wielkomiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

339 000 zł35 m² 9 817,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 34,53 metrów kwadratowych, które będzie zlokalizowane w nowej inwestycji - 'now' przy ul. Dowborczyków 18. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widzew,Łódź

550 000 zł45 m² 12 219,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Straszne ciacho Tylko dla osób o mocnym sercu (i dobrym guście)! Uważaj. To ogłoszenie może wywołać nagły wzrost tętna i natychmiastową chęć pakowania walizek. Przedstawiam Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Widzew-Wschód,Łódź

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów | apartament | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 55 m 2 , położony na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziny Grohmanów

Śródmieście,Łódź

680 583 zł76 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja | 4 pokoje | centrum łodzi | przy dworcu fabrycznym |8900 zł/m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,47 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

600 721 zł62 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urok Starego Polesia podkreślony przez nowoczesną architekturę - to inwestycja, która harmonijnie łączy historyczny klimat jednej z najbardziej charakterystycznych części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle liściasta | apartament do pierwszego zamieszkania | miejsce postojowe I komórka lokatorska W cenie Do wynajęcia apartament o pow. ok. 38 m 2 , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | park poniatowskiego | apartament | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 65 m 2 , położony na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Bez pcc, bez dodatkowych kosztów Bezpieczna transakcja - pewna inwestycja Możliwość wykończenia pod klucz Idealna kawalerka - kompaktowa, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

955 000 zł65 m² 14 640,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Centrum miasta | park poniatowskiego | apartament | klimatyzacja | szerokie miejsce postojowe | całodobowa ochrona fizyczna Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Stary Widzew,Łódź

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle fuzja | W pełni wyposażone mieszkanie typu kawalerka | nowy budynek - pierwszy etap | 4 piętro Z balkonem O fuzji: osiedle zbudowane na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Olechów,Łódź

799 999 zł64 m² 12 578,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem vero protect - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ Już od progu to mieszkanie robi ogromne wrażenie i trudno przejść obok niego obojętnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysoka

Stare Polesie,Łódź

697 000 zł68 m² 10 263,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Takie mieszkania zdarzają się rzadko - zachwyca od wejścia i sprawia, że najchętniej zostałoby się w nim na dłużej. To stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,91 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest wejść do rzeczywistości, która po prostu działa? Gdy tylko przekroczysz próg tego apartamentu w najbardziej pożądanej części Łodzi-Górnej, twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bałuty,Łódź

429 000 zł41 m² 10 362,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

685 000 zł76 m² 8 965,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem | 76,4 m | Stare Polesie Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4 m , usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stoki,Łódź

519 000 zł49 m² 10 676,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Łódź Widzew Stoki | 48,61 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m z ogródkiem ponad 30 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Górna,Łódź

472 000 zł48 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Oferuję przestronne, bardzo fajne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie 47,58 m2, mieszczące się na 4 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z windą. Blok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

477 850 zł50 m² 9 520,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju w jednej z najbardziej przyjaznych do życia części Łodzi. Jasne wnętrze, przemyślany układ i gotowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rolnicza

Chojny,Łódź

1 090 000 zł106 m² 10 234,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dla biura nieruchomości Przestrzeń, światło i prywatność idealne mieszkanie dla rodziny Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 106,5 m , położone na ostatnim 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

331 614 zł37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Inwestycja zlokalizowana jest na Widzewie - dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

535 788 zł65 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobolowa

Widzew-Wschód,Łódź

599 900 zł50 m² 11 891 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

na sprzedaż wyjątkowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej "50,45m zlokalizowane nowoczesnym budynku z 2018.Mieszkanie posiada dobrze zorganizowany ogródek jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

426 730 zł41 m² 10 355 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Tylko teraz - to mieszkanie w promocyjnej cenie! Promocja tylko do 15 kwietnia! Prezentowana nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji, która została już oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Górna,Łódź

604 562 zł62 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które wyróżnia się funkcjonalnym układem i dużą ilością naturalnego światła, ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę! Lokal jest już gotowy do odbioru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

554 000 zł46 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sercem tego poziomu jest salon połączony z aneksem, gdzie rzemieślnicza zabudowa kuchenna kryje w sobie inteligentną spiżarnię. Pod stopami czujesz strukturę paneli ułożonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Widzewska

Widzew-Wschód,Łódź

265 145 zł28 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi - idealna zarówno pod inwestycję, jak i na start! Funkcjonalny układ, wysoka kondygnacja oraz atrakcyjna cena sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

300 192 zł31 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację! Jestem dostępna w godzinach 9:00-20:00! Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja Karolew to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

342 650 zł38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | łódź | park poniatowskiego Do wynajęcia apartament o pow. ok. 50 m 2 , położony na 5 piętrze budynku w nowej inwestycji "central Park" przy ulicy Żwirki. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

495 000 zł48 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,22 m , położonego w zrewitalizowanej w 2011r. kamienicy przy ul. Więckowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stary Widzew,Łódź

500 000 zł38 m² 13 262,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal: powierzchnia: 37,7 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 / 5 Stan: gotowe do wprowadzenia Wyposażenie: pełne - meble oraz sprzęt agd Duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym Układ: salon.