Apartament

Pienista, Retkinia, Łódź, łódzkie

  • 799 000 zł
  • 75,33 m²
  • 10 606,66 zł/m²

Zdjęcie

Marzena Augustyn...

Skontaktuj się

Apartament

Pienista, Retkinia, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
7 maja 2026

799 000 zł

75,33 m²

10 606,66 zł/m²

Apartament

Zaktualizowane: 7 maja 2026

799 000 zł 75,33 m² 10 606,66 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (10 606,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 75,33 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2012
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Czynsz: 885 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: VERO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1627/14318/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezpiecznych osiedli w mieście.
OSIEDLE, KTÓRE ROBI WRAŻENIE To nie jest kolejna sypialnia miasta. To sterylne, nowoczesne osiedle, gdzie porządek jest priorytetem, a całodobowa ochrona i zamknięty teren dają Ci luksus świętego spokoju. Wjeżdżasz przez bramę i zostawiasz miejski zgiełk za sobą. (...)

Agent

Marzena Augustyniak

508 405...

508 405 025

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

508 405...

508 405 025

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl