dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Polesie,Łódź

255 000 zł31 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - przytulną kawalerkę na Retkini. Opis: nieruchomość położona na 7-mym piętrze, w wieżowcu. Mieszkanie ma powierzchnię 30,94m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Śródmieście,Łódź

1 650 zł54 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania na ul. Bardowskiego - 2 nieprzechodnie duże pokoje, każdy z balkonem - przestronna w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka, piekarnik) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

1 500 zł37 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dużym atutem tej nieruchomości jest położenie wśród terenów zielonych, blisko Parku Podolskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana, gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Doły,Łódź

259 000 zł34 m² 7 507,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w wieżowcu w okolicy asp na Bałutach. W mieszkaniu znajduje się duży (ok 16-metrowy) pokój, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na Zarzewie. Lokal składa się z salonu, sypialni z garderobą i balkonem, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Łódź

Retkinia,Łódź

185 000 zł19 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania kawalerkę znajdującą się na wysokim parterze w niskim budynku na Karolewie. W lokalu znajduje się ustawny pokój, widna kuchnia, łazienka, toaleta oraz korytarz. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

375 000 zł44 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m2 na Bałutach Zachodnich. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Retkinia,Łódź

1 700 zł42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwa pokoje usytuowane, na cichym i zielonym osiedlu. Okolica Piaski- retkinia. Mieszkanie na pierwszym piętrze wieżowcu z licznymi miejscami parkingowymi przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

350 000 zł46 m² 7 603,74 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 na Widzewie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym bloku. W jego skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

485 000 zł63 m² 7 734,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,71 m2 położone na Bałutach. Mieszkanie w pełni rozkładowe, bardzo przestronne pokoje. W skład mieszkania wchodzą: salon, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

289 000 zł42 m² 6 812,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 na Retkini. W jego skład wchodzą: salon (16 m2), sypialnia (9 m2), kuchnia, łazienka, toaleta i korytarz. Dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania kawalerkę znajdującą się na 5 piętrze wieżowca w okolicy ul. Retkińskiej. W mieszkaniu znajduje się duży pokój z wnęką sypialnianą, osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku na Górnej. Mieszkanie składa się z salonu z loggią, dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hipoteczna

Bałuty,Łódź

326 000 zł38 m² 8 511,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie tuż przy parku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni, łazienki oraz korytarza. Całość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

427 000 zł47 m² 9 085,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 8 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty - Marysin. Mieszkanie jest dwustronne, widne. Posiada balkon oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze w niskim budynku w okolicy Parku Zdrowie na Karolewie Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Widzew,Łódź

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu na Widzewie. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, pokoju, łazienki, toalety, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku w rejonie dworca Łódź Żabieniec. Składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchnia oraz korytarza. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

W pełni rozkładowe mieszkanie na ósmym piętrze z dziesięciu w wieżowcu na Bałutach z balkonem. Lokal jest po generalnym remoncie w stanie "deweloperskim". Na podłodze znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Chojen,Łódź

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na Chojnach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, łazienki, korytarza, dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Widzew,Łódź

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (58 mkw) przy ul. Ćwiklińskiej. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

349 000 zł37 m² 9 359,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 37,29 m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na Teofilowie, nieopodal Parku im. S. Żeromskiego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

300 000 zł34 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego budynku na Dąbrowie Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie przy Parku Podolskim Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym na Zarzewiu, w okolicy ulicy Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na zielonym Teofilowie. W skład mieszkania wchodzi słoneczny salon, pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

375 000 zł47 m² 7 899,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na osiedlu Retkinia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzi: salon (19 m2), sypialnia (7,3 m2), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Teofilów,Łódź

1 200 zł26 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w niskim bloku w rejonie dworca Łódź Żabieniec. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Na wyciągnięcie ręki liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 800 zł36 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku przy ul. Broniewskiego. Lokal składa się z pokoju, kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowo mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

630 000 zł66 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 na Zarzewie. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Generalny remont mieszkania był przeprowadzony 2 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpacka

Górna,Łódź

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gruntownie wyremontowane i przearanżowane mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku nieopodal Ronda Lotników Lwowskich i Szpitala Kopernika. Mieszkanie kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

300 000 zł34 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w wieżowcu nieopodal Bałuckiego Rynku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, obejmującym między innymi wymianę wszelkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

299 000 zł42 m² 7 048,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku na Retkini. Mieszkanie składa się z salonu z przestronną loggią, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko Klient gotówkowy Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze niskiego budynku w okolicy Ul. Rojnej, na Teofilowie W mieszkaniu znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Retkinia,Łódź

1 300 zł32 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 31,50 m2 na Retkini. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania przynależny komórka lokatorska. Świetna lokalizacja- położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Zarzew,Łódź

307 000 zł44 m² 6 993,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w pobliżu Parku Podolskiego na Dąbrowie. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojen,Łódź

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na Chojnach. W skład mieszkania wchodzi salon z loggią, sypialnia, łazienka, toaleta, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

424 000 zł49 m² 8 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na Zarzewie. Lokal składa się z przestronnego salonu z balkonem, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Górna,Łódź

250 000 zł36 m² 6 915,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dąbrowa |dwa pokoje | 36 m2 | 4 piętro | do remontu Nieruchomość położona na 4. piętrze w 4_piętrowym bloku. Blok po termomodernizacji i odnowieniu elewacji, kilka lat temu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

260 000 zł38 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 położone w niskim bloku na 2 piętrze na Bałutach. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania jest przynależna.