dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Górna,Łódź

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie po remoncie instalacji elektrycznej - Dąbrowa, blisko Czerwonego Rynku Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, znajdujące się w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego

Chojny,Łódź

252 000 zł32 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam klasyczne, 2-pokojowe (32 m2) mieszkanie "na start" idealne dla singla pragnącego się usamodzielnić ale również pary czy rodzica z dzieckiem. Lokal przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

245 000 zł38 m² 6 498,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, wygodne mieszkanie typu M-3, pow. 37,70 m2, teofilów Lokal usytuowany na parterze w budynku z płyty, po termoizolacji i odmalowaniu. Zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowieńska

Karolew,Łódź

430 000 zł64 m² 6 765,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w Łodzi, dzielnica Polesie (karolew-Retkinia Wschód) Jeżeli poszukujesz mieszkania, które daje możliwość własnej aranżacji i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

295 000 zł45 m² 6 536,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cześć przyszli inwestorzy! Krótko i na temat - M3 ze świeżo wymienioną instalacją elektryczną i hydrauliczna szuka nowego właściciela. Kontakt # 880_271_877 Gdyby było zajęte, oddzwonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Chojen,Łódź

369 000 zł54 m² 6 795,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do remontu| 3 pokoje| Górna| 54,3m2 3 pokoje, 54m2, 3. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Retkinia,Łódź

405 000 zł51 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 2 pokoje | retkinia | loggia | komórka | parking Na sprzedaż rozkładowe mieszkani 2 pokojowe o powierzchni 51,03 m 2 , położone na 5 piętrze wieżowca z windą z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

569 000 zł57 m² 9 956,26 zł/m²

 

Piętro:1/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Czy marzyłeś kiedyś o własnym azylu w miejskiej dżungli, gdzie nowoczesność spotyka magię? Mam coś, co łączy oba światy! 57,15 m świeżo wyremontowanego mieszkania, które czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

340 000 zł47 m² 7 211,03 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie do remontu| 3 pokoje| Dąbrowa| 47m2 Blok po termomodernizacji, klatki w dobrym stanie. Przed wejściem do budynku, jak i wewnątrz zamontowane są kamery, aby każdy mieszkaniec czuł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żubardź,Łódź

245 000 zł38 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To mieszkanie na Żubardziu to prawdziwa okazja dla inwestora, który wie, co to opłacalność! - 38,5 m na 3. piętrze, - dwa pokoje - Balkon - Wymienione piony, a czynsz tylko 350 zł same plusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

399 000 zł43 m² 9 238,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu ładne, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem w sąsiedztwie Lasku Widzewskiego. Atuty mieszkania: - 2 pokoje, z oddzielną, przestronną kuchnią - duży wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia Zachód-Smulsko,Łódź

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe mieszkanie o łącznej powierzchni 45 m2 w bloku przy ulicy Maratońskiej na Retkini. Blok odsunięty od ruchliwej ulicy -cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

390 000 zł59 m² 6 609,05 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Zgierskiej 142 w odnowionym i ocieplonym bloku z windą. M-4 o powierzchni użytkowej 59,01m2 usytuowane jest na piątym piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

447 000 zł52 m² 8 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania: "smerfastyczny azyl w sercu Łodzi" Czy w dzieciństwie marzyłaś, żeby zamieszkać w wiosce Smerfów, gdzie wszystko jest poukładane, spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (45 mkw) przy ul. Aleksandowskiej na Łódzkim Teofilowie. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze bloku mieszkalnego z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzcinowa

Radogoszcz,Łódź

335 000 zł42 m² 7 897,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodne, nowoczesne a za razem przytulne 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na spokojnym i zielonym Radogoszczu. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 650 zł36 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu wynajem dwupokojowego mieszkania o pow. ok. 37 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Retkinia,Łódź

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Czy marzyłeś kiedyś o własnym, przytulnym mieszkaniu, które znajdziesz, podążając za wskazówkami niczym Jaś i Małgosia za okruszkami? Mam dla Ciebie taką okazję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

395 000 zł49 m² 8 044,81 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis nieruchomości : Przestronne, rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2, zlokalizowane na 7 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu na dzielnicy Polesie, os. Retkinia w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

485 000 zł53 m² 9 151 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu do sprzedaży zadbane, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, o powierzchni 53 m2 usytuowane w bloku na 3. piętrze, w cenie 485 000 zł. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

319 000 zł46 m² 6 965,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym kącie w zielonej i spokojnej części Łodzi? Wpadnij na Retkinię! Mam tu dla Ciebie prawdziwą perełkę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

360 000 zł42 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta sprzedaży: 2 pokoje na Retkini w Łodzi! Opis: zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnym mieszkaniem o powierzchni 42,42 m , usytuowanym na 2. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

489 000 zł57 m² 8 579 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zakupu mieszkania 3 pokojowego na Teofilowie w Łodzi z przepięknym zielonym widokiem za oknami! Ta urocza nieruchomość znajduje się przy ulicy Rydzowej 21 i zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

335 000 zł43 m² 7 756,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,19 m położone na 7 piętrze wieżowca przy ulicy Leczniczej w Łodzi. Jest to dzielnica Łódź - Górna, ale okolicę można zaliczyć do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

430 000 zł55 m² 7 866,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, o powierzchni użytkowej 54,66 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Lutomierska 127 w dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów,Łódź

259 000 zł36 m² 7 154,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie, które umożliwi Ci ujawnienie talentu budowlano - remontowego oraz pobudzi kreatywność. Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian, oto 36 m na Teofilowie do remontu. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje - 53 m 2 | komróka | 4 piętro | pn-płd | dostępne od zaraz | po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż w pełni wyremontowane , umeblowane jak na zdjęciach, mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m przy ulicy Traktorowej na Teofilowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduję się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Bałuty,Łódź

367 000 zł51 m² 7 227,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nieruchomości Kłosek polecają: - 2 pokoje (z możliwością adaptacji na 3) tuż przy Parku Szarych Szeregów. Opis: mieszkanie usytuowane na 4-tym piętrze w wieżowcu, na jego powierzchni 50,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Bałuty,Łódź

379 000 zł44 m² 8 639,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuje Państwu przestronne i doskonale zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 43,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

309 500 zł35 m² 8 757,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Czy wyobrażasz sobie swoje pierwsze mieszkanie, które oferuje spokój i wygodę? Oto oferta idealna dla młodej osoby zaczynającej swoje życie na własnych warunkach lub dla rodziców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

1 390 zł45 m² 30,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down częściowo umeblowane mieszkanie na bałutach - ul. Limanowskiego wynajem: 1.400 zł ŁĄCZNIE OPŁATY MIESIĘCZNIE: 2.050 zł + media (prąd i gaz) KAUCJA: 3.500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Leczniczej w Łodzi, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

405 000 zł47 m² 8 562,37 zł/m²