dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

163 000 zł43 m² 3 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 43m2, okolice Politechniki, pierwsze piętro. Wieżowiec zlokalizowany w dobrym punkcie komunikacyjnym w okolicy Park Poniatowskiego, piotrkowska, biedronka. Dogodne połączenie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górna

Górna,Łódź

110 000 zł27 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna usytuowana na zielonym zadbanym osiedlu Dąbrowy kawalerka. Powierzchnia 27m2, 3 piętro. Mieszkanie amfilada, przejście z pokoju do kuchni. Mieszkanie do remontu. Nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bratysławska

Karolew,Łódź

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:54

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: karolew ok. ulic Bratysławskiej, krzemienieckiej, wleńskiej W pełni rozkładowe M4 usytuowane na I piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Mieszkanie posiada balkon typu loggia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górna

Górna,Łódź

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M4 Zarzew 175000 złotych - 53 m2 1 piętro, blok czteropiętrowy z płyty. Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta. Niedaleko Parku Podolskiego. W pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bałuty

Bałuty,Łódź

92 000 zł26 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane, przestronne M2 - ok.26m2, położone w pobliżu parku, Julianów okolice hipotecznej. Drugie piętro, blok czteropiętrowy. Mieszkanie słoneczne gotowe do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Chojny,Łódź

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Chojny 180000 złotych - 45 m2 2 piętro, blok 4-piętrowy z płyty. Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta. W pobliżu sklepy oraz punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Chojny,Łódź

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Chojny 197000 złotych - 43 m2 3 piętro, blok 4-piętrowy z płyty. Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta. W pobliżu sklepy oraz punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Widzew,Łódź

295 000 zł74 m² 3 986,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 widzew/olechów 295000 złotych - 74 m2 parter, blok czteropiętrowy z płyty, do odświeżenia. Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta, pełno zieleni, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 powierzchnia 54m2. Usytuowane na I piętrze w wieżowcu na Kozinach. Wspaniała lokalizacja, blok oddalony od zgiełku ulicy. W otoczeniu zieleni, 10 min spacerkiem do manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

153 000 zł45 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W pełni rozkładowe M3 o powierzchni 45m2 usytuowane na IV piętrze w bloku. Powierzchnia pomieszczeń: bez Balkonu - 18m2 - 10,5m2 kuchnia ok. 6m2 łazienka ok. 3m2 W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

265 000 zł78 m² 3 388,31 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie zlokalizowane na Teofilowie osiedle Rogatka. Cztery pokoje w pełnym rozkładzie. Ósme piętro powierzchnia ok.80m2. Możliwość kupienia garażu na parkingu strzeżonym. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Koziny

Koziny,Łódź

85 000 zł27 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna usytuowana na zielonym zadbanym osiedlu Koziny kawalerka. Powierzchnia 26m2, pierwsze piętro. Mieszkanie częściowo rozkładowe przejście z pokoju do kuchni. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polesie

Polesie,Łódź

98 000 zł33 m² 3 013,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 33m2, żubardź, drugie piętro. Pełen rozkład, oddzielna stosunkowo duża kuchnia ok.8m2. Świetna lokalizacja, dużo zieleni, dogodny dojazd do centrum. Mieszkanie do własnej aranżacji. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

150 000 zł46 m² 3 253,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 46m 2 zlokalizowane w Dzielnicy Łódź - Bałuty przy ul. Mokrej. Usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemojewskiego

Bałuty,Łódź

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Znakomite dla rodziny lub pary! Ciche, zadbane, czyste. Do najmu mieszkanie dwupokojowe o pow. ok. 49 m2, zlokalizowane na I piętrze bloku, położone w ok. ul. Zagajnikowej. Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemojewskiego

Bałuty,Łódź

1 200 zł62 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Znakomite dla rodziny lub pary! Ciche, zadbane, czyste. Do najmu mieszkanie trzypokojowe o pow. ok. 62 m2, zlokalizowane na IV piętrze bloku, położone w ok. ul. Zagajnikowej. Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

205 000 zł52 m² 3 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 powierzchnia 52m2. Usytuowane na Ipiętrze w bloku czteropiętrowym. Świetna lokalizacja, dużo zieleni. Bardzo dobry dojazd do centrum. Blisko Piotrkowska, manufaktura. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

145 000 zł42 m² 3 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i całkowicie rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, na pierwszym piętrze w bloku na Retkini. * pomieszczenia: pokoje: 16m2 i 10m2 kuchnia: 5,5m2 łazienka: 4m2 wc: 1,5m2 * Nowe okna pcv *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Widzew,Łódź

265 000 zł63 m² 4 198,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 63 m kw. na II piętrze rozkładowe w bloku. Usytuowane w okolicy ulicy Lodowej i Przybyszewskiego. Trzy ustawne pokoje, okna nowe pcv mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogniskowa

Górna,Łódź

370 000 zł83 m² 4 457,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 83 m.kw usytuowane na 4 pietrze w 4-ro piętrowym bloku wybudowanym w połowie lat 80-tych. Powierzchnia pokoi: - otwarty salon 30 m.kw - pokoje 13,5 m.kw , 13 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

170 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na 7 piętrze, w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu, w którym znajduje się pełna infrastruktura taka jak parking dla lokatorów z szlabanem na wjeździe, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

165 000 zł56 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

M3 Stare Polesie 165000 złotych - 50 m2 Wysoki parter, blok czteropiętrowy z płyty. Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta ( 5 min. dojazd mpk do politechniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Retkinia,Łódź

194 000 zł49 m² 3 947,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe M3 o powierzchni 49,15m. Lokal znajduje się w Łodzi, w centrum osiedla Retkinia na ulicy Batalionów Chłopskich 12, na 5 piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

165 000 zł44 m² 3 707,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 zlokalizowane w samym sercu miasta. Świetna lokalizacja, dogodny dojazd do ośrodków Uniwersyteckich oraz na Politechnikę. Mieszkanie idealne pod wynajem. Pełen rozkład, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 powierzchnia ok. 47m2 na Księżym Młynie. Usytuowane na IV piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieopodal park nad Jesieniem, piękna zielona okolica. Świetne połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

255 000 zł68 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Okazja! kupujący - 0% prowizji. Sprzedam w pełni rozkładowe, przestronne 68-metrowe mieszkanie M4 na pierwszym piętrze w wieżowcu, w pobliżu dworca pkp Łódź-Widzew -ciche!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Retkinia,Łódź

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Retkinia - 42 mkw - 3 piętro - 160000zł Ładne, pełnorozkładowe mieszkanie w dzielnicy Retkinia. Osobno łazienka i wc. Cicha i spokojna okolica. Blok ocieplony, okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

155 000 zł44 m² 3 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Julianów ivp w bloku czteropiętrowym. Powierzchnia ok.44m2, blok zadbany, spokojna okolica świetnie skomunikowana z centrum miasta. W pobliżu manufaktura, liczne sklepy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

290 000 zł74 m² 3 945,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-4 na Radogoszczu. Pierwsze piętro, pełen rozkład. Mieszkanie do remontu. Powierzchnia 73,50m2. Pokoje 20m2, 13,5; 13,5. Usytuowane na I piętrze w bloku.Świetna lokalizacja, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Polesie,Łódź

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na trzecim piętrze, w bloku czteropiętrowym, z balkonem. Powierzchnie pokoi: ok. 18, 10 i 9 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 górna, okolice czerwonego rynku, po kompleksowym remoncie Z wyposażeniem Oferujemy Państwu mieszkanie do zamieszkania "od zaraz ". Mieszkanie położone jest na 6 piętrze wieżowca. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 powierzchnia 43m2 Usytuowane na 8 piętrze w wiezowcu. Piękny widok na panoramę miasta. W niedalekiej odległości Czerwony Rynek. Mieszkanie do odświeżenia. Pokoje 16 oraz 9m2. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Bałuty,Łódź

179 000 zł53 m² 3 377,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na czwartym piętrze, z balkonem. Powierzchnie pokoi: ok. 16, 11 i 9 mkw. Kuchnia o pow. 6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babickiego

Polesie,Łódź

182 000 zł42 m² 4 302,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na pierwszym piętrze, w bloku czteropiętrowym, z balkonem typu loggia. Powierzchnie pokoi: ok. 16 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Bałuty,Łódź

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Bałutach ul. Warmińska 2, 38m2, rozkładowe. Gotowe do zamieszkania, bardzo jasne, ciche i przytulne. Pokój dzienny z dużym balkonem, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

115 000 zł38 m² 3 017,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupokojowe, na trzecim piętrze, w bloku czteropiętrowym, z balkonem typu loggia. Powierzchnie pokoi: 17 i 9 mkw. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

152 000 zł44 m² 3 431,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na drugim piętrze, w bloku czteropiętrowym, z balkonem. Powierzchnie pokoi: ok. 18 i 11 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Bałuty,Łódź

155 000 zł45 m² 3 434,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na trzecim piętrze, w bloku czteropiętrowym, z balkonem. Powierzchnie pokoi: ok. 18 i 11 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

227 000 zł57 m² 3 961,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na drugim piętrze, w bloku czteropiętrowym, z balkonem. Powierzchnie pokoi ok. 19, 10, 9 mkw. Na podłogach.