dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Teofilów

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

133 000 zł38 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie przechodnie - przejscie do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2 położone na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Kuchnia łazienka glazura , terakota , wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użutkowej 44,47 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-3 na osiedlu Teofilów, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok ocieplany,mieszkanie częściowo rozkładowe z dużego pokoju wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanio! Teofilów, duże M-4/ 57 m kw, rozkładowe, znajdujące się na drugim piętrze w wieżowcu. Bez zadłużeń i z Księgą Wieczystą. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

163 000 zł45 m² 3 622,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Teofilów

Teofilów,Łódź

94 000 zł26 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26 m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wszystkie okna nowe plastikowe, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie położone jest w odmalowanym i ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

128 000 zł38 m² 3 368 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Transakcja : Sprzedaż powierzchnia : 38m2 piętro : parter lokalizacja : Teofilów opłaty dla spółdz.: 320zł/ 2 osoby Mieszkanie: zamieszkałe (czas przekazania: 2 tygodnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Teofilów

Teofilów,Łódź

96 000 zł26 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

157 000 zł45 m² 3 488,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 na drugim piętrze w blokuczteropiętrowym na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe, z balkonem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Teofilów. Mieszkanie do odnowienia , w mieszkaniu zostały wymienione okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

143 000 zł38 m² 3 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne M-3 na Teofilowie, po generalnym remoncie, umeblowane, czyste, jasne. 1200 zł za wszystko. Kaucja. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Łódź Teofilów. Mieszkanie rozkładowe, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

300 000 zł79 m² 3 797,47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 79m2 położone na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Mieszkanie szczytowe, ale bardzo ciepłe, w pełni rozkładowe, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

188 000 zł45 m² 4 177,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w cichej i zielonej dzielnicy Łódź Teofilów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wszystkie okna nowe plastikowe.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m 2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Teofilów o powierzchni 47m2, położone w cichej i zielonej części osiedla. Stan ogólny: do zamieszkania. Kuchnia , łazienka, ubikacja były remontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

163 000 zł45 m² 3 622,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

164 000 zł38 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m2 położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Teofilów,Łódź

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

122 000 zł37 m² 3 297,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M3 położone w cichej okolicy na osiedlu Teofilów blisko terenów spacerowych i osiedlowych alejek. Mieszkanie o pow. 37m2 położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

163 000 zł45 m² 3 622,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe 45m2 po generalnym remoncie na 1-m piętrze w wieżowcu (teofilów). Mieszkanie własnościowe, rozkładowe w super lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

300 000 zł79 m² 3 797,47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2 położone na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Łódź Teofilów. Mieszkanie rozkładowe, ciepłe i przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 700 000 zł45 m² 37 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mam wyremontowane mieszkanie na Teofilowie. Na podłodze panele, terrakota. Na ścianach gładź. Szafa wnękowa. Kuchnia w zabudowie. Okna i drzwi wymienione. Instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

950 zł45 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w 4-piętrowym bloku (II piętro), 2-pokojowe + kuchnia (z oknem) i łazienka, w spokojnej okolicy (osiedle Teofilów). Mieszkanie jest odnowione, umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Teofilów-Wielkopolska, Teofilów