dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Teofilów

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

148 500 zł45 m² 3 302,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie na III piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie w pełni rozkładowe ,jasne ,przestronne. Wymienione okna w kuchni i małym pokoju .W dużym pokoju stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

159 950 zł50 m² 3 199 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z funkcjonalnym rozdzialem pomieszczen. Bardzo jasne, 2 pokoje z kuchnia i lazienka i balkonem. Podlogi parkietowe. Substancja budynku jest bardzo solidna. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teofilów

Teofilów,Łódź

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne, rozkładowe, bardzo ciepłe M3 na Teofilowie - 45m2, 2 pokoje na 1 piętrze. Wieżowiec koło Wici - osiedle Rogatki. Mieszkanie po generalnym remoncie, świeżo wymienione okna, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

157 000 zł38 m² 4 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Teofilów. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użutkowej 44m2 położone na drugim pietrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokoje o powierzchni 57m2 na 5 piętrze w wieżowiec na Teofilów. Meszkanie do odnowienia i własnej aranżacji, w pełni rozkładowe, okna nowe plastikowe, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-3 na osiedlu Teofilów, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok ocieplany,mieszkanie częściowo rozkładowe z dużego pokoju wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m2 położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie w przechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2 położone na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Kuchnia łazienka glazura , terakota , wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

134 000 zł37 m² 3 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na zielonym i cichym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

131 000 zł38 m² 3 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie przechodnie - przejscie do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 na parterze w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie widne i ciepłe. Okna nowe plastikowe, okratowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

157 000 zł45 m² 3 488,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 na drugim piętrze w blokuczteropiętrowym na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe, z balkonem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wszystkie okna nowe drewniane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie do odświeżenia, mniejszy pokój po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pasjonistów

Teofilów,Łódź

1 400 zł38 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

kaucja w wysokości 1000zł. umeblowane, wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na zielonym i cichym osiedlu Teofilów. Mieszkanie po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

240 000 zł57 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie położone jest w odmalowanym i ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64m2 położone na trzecim piętrze w wieżowcu na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

119 000 zł38 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

172 000 zł37 m² 4 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, Teofilów

Teofilów,Łódź

92 000 zł26 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26 m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wszystkie okna nowe plastikowe, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

153 000 zł45 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użutkowej 44,47 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

175 000 zł46 m² 3 804,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,5m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

163 000 zł45 m² 3 622,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37m2 położone na pierwszym piętrze w bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2 na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z kw, z balkonem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Teofilów

Teofilów,Łódź

115 000 zł27 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Teofilów. Mieszkanie do odnowienia , w mieszkaniu zostały wymienione okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie przechodnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Kawalerka, Teofilów

Teofilów,Łódź

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Łodzi na Teofilowie. Mieszkanie 37m2, 2 pokoje, po remoncie. Stan bardzo dobry. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Cena wynajmu to 900zł + ok 300zł czynsz + woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na nowe.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Teofilów-Wielkopolska, Teofilów