dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

230 000 zł27 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka z balkonem, gotowa do wprowadzenia Umowa rezerwacyjna Na sprzedaż mieszkanie, w zielonej i dobrze skomunikowanej części Teofilowa. Opis mieszkania. x Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

449 000 zł56 m² 7 955,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji bogata infrastruktura handlowa szkoły tereny rekreacyjne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w wieżowcu nieopodal ckd i Parku Trzeciego Maja. Składa się z: salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Widzew,Łódź

249 000 zł28 m² 8 998,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Hej, młodzi odkrywcy Łodzi! Szukacie miejsca blisko uczelni, z fajnym klimatem i dużym balkonem, gdzie można odpocząć po zajęciach? Mieszkanie na Tatrzańskiej 65 to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Retkinia,Łódź

275 000 zł38 m² 7 193,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 38,23 m - gotowe do zamieszkania! Pełna własność Atrakcyjna lokalizacja, świetny widok! Cena do negocjacji Na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

< sprzedana > jeśli interesuje Cię podobna nieruchomość skontaktuj się z nami. Osiedle Wielkopolska, a dokładnie ul. Uniejowska 4a w Łodzi, to miejsce pośród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

385 000 zł56 m² 6 868,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z atrakcyjnym dużym balkonem i komórką lokatorską. Mieści się w cichej, spokojnej, zielonej okolicy na Retkini. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Radogoszcz,Łódź

440 000 zł64 m² 6 922,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Goło i Wesoło! Mieszkanie z potencjałem na Radogoszczu Tak, dobrze czytasz goło i wesoło, bo mieszkanie czeka na nowego właściciela, który nada mu charakter i duszę! Goło bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

375 000 zł49 m² 7 643,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m2 na Górnej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: -salon (17,8 m2); -sypialnia (13,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Parter | podjazd dla niepełnosprawnych | duży balkon/taras | komórka lokatorska Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,94 m , położone na parterze w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Retkinia,Łódź

290 000 zł31 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem ogłoszenia jest kawalerka położona na czwartym piętrze w wieżowcu na Retkini. Składa się z: pokoju z wnęką, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Lokal jest czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Karolew,Łódź

318 000 zł37 m² 8 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Niezwykle atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku na Karolewie. Całość po kapitalnym remoncie, obejmującym także wymianę instalacji elektrycznej, przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

199 000 zł30 m² 6 713,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie ze sporą jasną kuchnią, położone na dziewiątym piętrze wieżowca w diną przy ulicy Łagiewnickiej 102/116. Mieszkanie z zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

420 000 zł53 m² 7 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia/remontu. Lokal na II piętrze w niskim bloku przy ulicy Przełajowej, na zielonej Retkini. W mieszkaniu był przeprowadzony remont Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew-Wschód,Łódź

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Witaj w mieszkaniu, którego głównym lokatorem nie jesteś Ty, tylko Słońce. Tak, to ono płaci czynsz w promieniach, codziennie wpada na poranne zebranie i rozstawia swoje złote papiery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Julianów,Łódź

410 000 zł60 m² 6 865,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią | 59,72 m | Łódź - ul. Pojezierska 20a Przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 59,72 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dźwiękowa

Górna,Łódź

355 000 zł41 m² 8 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż! Duża kawalerka o powierzchni 41 m z wyjściem na zamknięte patio - Łódź, ruda Pabianicka. Zielona, spokojna okolica. Osiedle z monitoringiem. Duży, ogólnodostępny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

479 000 zł55 m² 8 763,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 54,66m2 usytuowane na 1. piętrze w niskim bloku na Żubardziu. Lokal składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, - pokoju, - kuchni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew-Wschód,Łódź

559 000 zł62 m² 9 074,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie gotowe do zamieszkania, po remoncie, świetna lokalizacja! Na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

420 000 zł44 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjatkowa oferta! 2 pokoje, 44,5 m , 7. Piętro, panoramiczny widok na centrum łodzi! Mieszkanie, które trzeba zobaczyć: po generalnym, ukończonym właśnie remoncie, pachnie nowością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowa

Widzew,Łódź

549 000 zł66 m² 8 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i wysokie mieszkanie 3-pokojowe (wysokość 2,80 m) w samym centrum Łodzi, przy ul. Nowej. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Radogoszcz,Łódź

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 64m2 usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku na Radogoszczu. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

318 000 zł36 m² 8 712,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,5 m , zlokalizowanego na 2. piętrze w niskim, zadbanym bloku na Karolewie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dostojewskiego

Widzew-Wschód,Łódź

520 000 zł60 m² 8 739,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie położone przy ulicy ul. Fiodora Dostojewskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

420 000 zł56 m² 7 493 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje z balkonem | 56 m | Retkinia Południe | do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,05 m , położone na 6. piętrze wieżowca z windą, na Retkinii Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

290 000 zł37 m² 7 754,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,4 m , usytuowanego na 5. piętrze wieżowca. Lokal składa się z: - jasnego i przestronnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

270 000 zł37 m² 7 279,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37m2 usytuowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku na Teofilowie. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

329 000 zł37 m² 8 778,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowość! Tylko u nas! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 na Teofilowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: -salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

397 000 zł42 m² 9 358,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku na Retkini. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki. WC, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babickiego

Retkinia,Łódź

339 000 zł53 m² 6 408,32 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,90 m - położone na 6 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 metrów kwadratowych, zlokalizowane w dzielnicy Stare Bałuty przy ul. Zgierska 75/81 - nieopodal Parku im. Adama Mickiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

389 000 zł38 m² 10 351,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe Mieszkanie w Łodzi - Idealne dla Pary na Start lub Inwestycyjnie pod Wynajem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,58 m na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kalkulacja Zysków: twój Klucz do Sukcesu! Cena: 275 000 zł inwestycja, która szybko przyniesie zyski Powierzchnia: 38 m czystej przestrzeni, gotowej na nowych lokatorów Balkon: dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

487 500 zł64 m² 7 581,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie 3 pokoi z kuchnią, łazienką, osobnym wc oraz komórką lokatorską, położone przy ul. Grudzińskiego 53 w Łodzi (radogoszcz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

437 000 zł45 m² 9 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Sierakowskiego 70. Lokal znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

437 000 zł45 m² 9 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Szukasz stylowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

498 000 zł64 m² 7 757,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4 pokojowe, po generalnym remoncie do wprowadzenia, przy ul. Wapiennej, polesie. Polecam przestronne czteropokojowe spółdzielcze-własnościowe z kw mieszkanie zlokalizowane na trzecim.