dowolna

Mieszkania pod klucz Łódź - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

806 ogłoszeń

299 000 zł31 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek 604*940*753 Jeśli szukasz umeblowanego, przytulnego mieszkania, gotowego do wejścia, z niskim czynszem, to ta alternatywa jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

378 100 zł39,80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,80 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

376 295 zł39,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,61 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Kilińskiego z pełnym wyposażeniem II piętro Przedstawiam Państwu komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na 2. piętrze. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł73 m² 10 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji city Park, łódź ul. Żeligowskiego 43C Lokalizacja marzeń centrum Łodzi Jeśli cenisz sobie wygodę życia w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 70 m2 przy ul. Narutowicza w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Łodzi. Idealna propozycja na biuro lub kancelarię!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,14 m² 8 161 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 55,14 mkw., po generalnym remoncie znajdujące się w zadbanej kamienicy przy ul. Wschodniej w Łodzi. Bardzo blisko do ul. Piotrkowskiej, pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 136 zł76,16 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz dwoma balkonami. Lokal mieści się w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi. Miejsca postojowe: - 60 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 967 zł63,33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz ogródkiem. Lokal mieści się w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi. Miejsca postojowe: - 60 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 085 zł56,55 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz loggią. Lokal mieści się w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi. Miejsca postojowe: - 60 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł20,48 m² 11 181,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesna kawalerka w doskonałej lokalizacji, ul. Orla 21, łódź Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 20,48 m , położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł81,94 m² 7 566,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w samym centrum. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedle Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku. Układ pomieszczeń: dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa niska cena. Apartament W stanie idealnym W cenie Z kompletnym wyposażeniem Mieszkanie mieści się w kameralnym w ogrodzonym apartamentowcu z 2022r (20 mieszkań) budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł128,73 m² 6 680,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128,73 m , położony w kameralnej inwestycji na Łódzkim Złotnie. To idealna alternatywa dla domu - przestronne, 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,39 m² 8 349,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,39 m przy ul. Jaracza 92 w Łodzi. Szukasz praktycznego, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska 72/74

Śródmieście-Wschód Łódź

488 800 zł37,60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska 72/74

Śródmieście-Wschód Łódź

579 038 zł51,47 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki, i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska 72/74

Śródmieście-Wschód Łódź

769 104 zł70,56 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

507 100 zł46,10 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe lofty 2 - poziomowe W starej drukarni lofty W fuzji | odrestaurowany budynek starej drukarni - G2 | nowe budownictwo | 2 poziomowy loft Z antresolą | parter | loftowe okno | ogród.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł25,89 m² 7 840,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie ok. 26 m2, 2 pokojowe na 11p wieżowca, osobna kuchnia, położone przy ul. Mochnackiego na Chojnach , blisko Czerwonego Rynku. Winda nowa. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,34 m² 12 024,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el27b/2025 Chcesz zamieszkać w zabytkowej kamienicy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i stylowego apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

304 991 zł37 m² 8 243 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Manufaktury | 37 m | winda | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł70,74 m² 10 955,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, łódź, olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł67,46 m² 7 989,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem w sercu Łodzi - ul. Kilińskiego 46 Zaledwie kilka minut od Dworca Łódź Fabryczna Wejście do kamienicy znajduje się naprzeciwko Teatru Jaracza - Mała Scena. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 295 zł65,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,43 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji, w spokojnej i zielonej okolicy. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,48 m² 8 537,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjne, estetyczne, 2 pokojowe mieszkanie, z balkonem, na Osiedlu żubardź, rejon ul. Lutomierskiej z balkonem, spokojna lokalizacja, 4 piętro, miejsca parkingowe dla lokatorów obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atal | chojny park | ostatnie piętro | piękny widok | mieszkanie premium | 3 pokoje Miejska definicja luksusu? To brak sąsiadów za oknem i domowa przestrzeń, której nie chcesz opuszczać. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 258 zł69,21 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Umów się już dziś i dowiedz się o dodatkowych rabatach! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 69,21 m | funkcjonalny układ Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,21.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów A partament | rokicińska | | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 44 m 2 , położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,59 m² 7 452,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż oferuję przestronne, przytulne mieszkanie o powierzchni 61,59 m, położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z 1943.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność tylko W home park Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m to funkcjonalna przestrzeń, która daje wiele możliwości zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł14,40 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność kawalerka W top lokalizacji | gotowa inwestycja | niska cena Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w świetnym punkcie miasta przy ul. Zgierskiej 24. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł39,79 m² 6 685,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,79 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w dzielnicy Łódź - Górna. Lokal kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł70,88 m² 6 913 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy tuż przy samej ul. Piotrkowskiej. Posiada powierzchnię 70,88m2 i położone jest na pierwszym piętrze. Całość składa się z salonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 57 m Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m w Łodzi, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł69,64 m² 8 759,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w rejonie ul.Demokratycznej, Rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł70,50 m² 7 588,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z 2008 r na ładnym zielonym osiedlu Romanów. Osiedle znajduje się na pograniczu Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł80,36 m² 8 213,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na terenie zamkniętego osiedla mieszkaniowego w rejonie Nowe Sady na pograniczu dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł40 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji fuzja przy ul. Milionowej 8 w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł44,50 m² 9 213,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z ogródkiem na Łódzkim Widzewie! Spokojna okolica i świetny układ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł137 m² 12 043,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sulma Real Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowy i przestronny apartament, zlokalizowany na 9. piętrze osiedla Arboretum przy ul. Łukasińskiego, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Przędzalnianej 66a. Posiada powierzchnię 56m2 i położone jest na piątym ( ostatnim ) piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul. Srebrzyńskiej na Kozinach (dzielnica Polesie) To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 32m2 | ul. Struga | centrum Łodzi | parking Kawalerka w sercu Łodzi, która daje coś więcej niż tylko adres daje komfort życia Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij