dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zarzew,Łódź

345 000 zł38 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Zarzew, przy ul. Morcinka - wygoda i bliskość wszelkich niezbędnych udogodnień. Komunikacja miejska oraz bogata infrastruktura usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

2 600 zł54 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Łodzi przy ul. Tylnej na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Mieszkanie o powierzchni 54,19m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

575 000 zł46 m² 12 557,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzy Ci się mieszkanie od dewelopera ale przeraża Cię remont? Nowe z meblami! Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Świeżo po remoncie, jeszcze pachnące nowością dwupokojowe mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Rokicie,Łódź

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu elegancko wykończonego 3-pokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze (z windą) w bloku na nowoczesnym osiedlu port jastarnia przy ul. Świętojańskiej 23 oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty : 1800 zł. ( odstępne dla właściciela) + 550 zł. czynsz +prąd+ gaz Kaucja: 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Bałuty,Łódź

445 000 zł45 m² 9 860,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kup to piękne mieszkanie na 3 piętrze z urokliwym balkonem. Kilka lat temu lokal przeszedł generalny remont, który obejmował wymianę całej instalacji wodno-kanalizacyjnej, w tym pionu, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Czy marzysz o własnym kącie w sercu Łodzi? Szukasz idealnego miejsca do życia lub ciekawej inwestycji? Mam dla Ciebie propozycję, która rozświetli Twój dzień! Przedstawiam dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

384 750 zł59 m² 6 521,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz miejsca, które nie tylko stanie się Twoim domem, ale też inwestycją w przyszłość? To mieszkanie o całkowitej powierzchni 59 m w sercu Łodzi, na osiedlu Teofilów, spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 marca Na wynajem stylowe, dwupokojowe mieszkanie w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest świeżo po rewitalizacji. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament, do pierwszego zamieszkania, usytuowany na piątym piętrze apartamentowca Rejtana Park, z 15 m 2 tarasem i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe 40m Bez prowizji! Cena 2200 zł + czynsz 350 zł + media rozliczane według zużycia. Promocje na start: - 20% rabatu na pierwszy czynsz najmu, - voucher na kwotę 400.00pln wypłacany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

185 000 zł19 m² 9 645,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować kawalerkę z aneksem, w kamienicy na parterze na Starym Polesiu. W skład mieszkania o metrażu 19,18 m2 wchodzą: salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

442 000 zł48 m² 9 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Cię do odkrycia tego urokliwego mieszkania, które jest prawdziwym klejnotem na mapie Łodzi. Ta nieruchomość o powierzchni 48 m , składa się z trzech przestronnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 400 zł19 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest po rewitalizacji. Kawalerka ma powierzchnię 19 m2, składa się z jednego pokoju, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spadochroniarzy

Polesie,Łódź

465 000 zł40 m² 11 495,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Łódzka giełda nieruchomości. Oferta wyłącznie W naszym biurze do sprzedania mieszkanie O pow. 40,45m2 Dwu -pokojowe położone na 1 piętrze przy ul. Spadochroniarzy 20 Nowe osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

240 000 zł31 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować kawalerkę z aneksem, w kamienicy na parterze na Starym Polesiu. W skład mieszkania o metrażu 31,15 m2 wchodzą: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Julianów,Łódź

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam Państwu przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garderobą znajdujące się w apartamentowcu przy ul. Bema w dzielnicy Łódź - Julianów. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

715 000 zł65 m² 10 966,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Tymienieckiego 25C, w zabytkowym kompleksie Loftów Scheiblera. Lokalizacja zapewnia wszelką niezbędna infrastrukturę jak: sklepy, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 200 zł29 m² 41,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 50. Mieszkanie świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

270 000 zł36 m² 7 458,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Złotno,Łódź

575 000 zł46 m² 12 557,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 45,79 m . To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament, usytuowany na drugim piętrze apartamentowca Illumino, z widokiem na Patio. Budynek w doskonałej lokalizacji w okolicy zbiegu ulic Kilińskiego i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedry

Teofilów,Łódź

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z nowej inwestycji Developera Profit Development - Nowe Złotno 5. etap ul. Cedry 6 nie zamieszkane jeszcze przez żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 21m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny,Łódź

350 000 zł36 m² 9 660,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ach, co to będzie za perełka! Z przyjemnością przedstawiam Państwu to urokliwe mieszkanie, które przechodzi obecnie niezwykłą metamorfozę. Położone na piątym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł42 m² 47,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Barciński park | ul. Tylna | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiegp| centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

1 500 zł36 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Odstępne dla właściciela 1500 zł.+560 zł. zaliczka na czynsz ( woda, ogrzewanie, śmieci) + pąd Kaucja 2000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

3 150 zł69 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy stylowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70m2 na 7 piętrze w inwestycji central park przy ul. Gdańskiej 147a. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

3 150 zł69 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70m2 na 4 piętrze w inwestycji central park przy ul. Gdańskiej 147a. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

280 000 zł40 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania które pozwoli Ci na stabilne i atrakcyjne inwestowanie Twoich środków? Oto propozycja, która przyciągnie Twoją uwagę: cena zakupu: jedynie 280,000 pln Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej klasy materiałów z centralnym widokiem na Manufakturę przy ul. Drewnowskiej 43. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 399 zł20 m² 69,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem studio w centrum miasta przy ul. Zachodniej 101. Mieszkanie posiada 20m2 oraz składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Dla przyszłego najemcy dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio do wynajmu mieszkanie własnościowe. Wolne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie w modernistycznej kamienicy międzywojennej według projektu Józefa Kabana (teatr Wielki, past, sąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Julianów,Łódź

920 000 zł74 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w apartamentowcu wybudowanym w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i wybudowane mieszkanie na Górnej przy ul. Czackiego 14. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

435 000 zł47 m² 9 334,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj w domu, szukasz mieszkania, które będzie Twoją oazą luksusu w sercu Łodzi? Ta oferta jest jak znalazł dla Ciebie! Wyjątkowy Komfort w Stylowym Wydaniu: to niezwykle stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bardzo okazyjna cena nieruchomości do szybkiej sprzedaży cena za M2 mieszkania jak W stanie developerskim Do sprzedania niepowtarzalny 3 pokojowy Apartament o pow. 57 m2 z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 200 zł55 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu rozkładowe przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw położone w bloku z windą składające się z dwóch sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 6 970,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lubicie historie z happy endem? Mamy dla Was mieszkanie, które czeka na nowego właściciela z podniesioną kreacją, gotowe na nowe przygody! Lokalizacja: łódź, teofilów. Rozkosznie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i wybudowane mieszkanie na Górnej przy ul. Czackiego 14. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij