dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Polesie,Łódź

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne ,jednopokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Kusocińskiego. w ogrodzonym budynku. Mieszkanie jest umeblowane. Całkowicie wyposażony pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

469 000 zł39 m² 12 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Cena: 509 000 zł ( jest to cena z miejscem w garażu podziemnym. ) miesięczny zwrot: ok. 2500 zł. Szukasz bezpiecznej i stabilnej inwestycji? Oto idealna okazja! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Polesie,Łódź

340 000 zł30 m² 11 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - przytulną kawalerkę do zamieszkania w centrum Łodzi. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w zrewitalizowanej kamienicy. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie o powierzchni 80m2, na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

. gdzie: - winda jedzie od poziomu 0 - masz dwa pokoje - masz pełen rozkład - możesz wejść i mieszkać - loggia jest tak duża, że przenocujesz na niej rodzinę i znajomych - masz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Górna,Łódź

475 000 zł50 m² 9 462,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,20m2 przy ul. Radomskiej. Stylowe mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz. Pięć lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego mieszkania blisko uczelni? Mam coś, co sprawi, że codziennie będziesz wstawać z uśmiechem na twarzy! Oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 39 m , które przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Tylnej 4D, na prestiżowym i chronionym osiedlu Apartamentowców oraz Loftów. W okolicy można znaleźć wszelką niezbędną infrastrukturę tj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Polesie,Łódź

360 000 zł32 m² 11 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - nowoczesną kawalerkę w samym centrum Łodzi. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w zrewitalizowanej kamienicy. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

215 000 zł29 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Senatorska

Górna,Łódź

3 500 zł69 m² 50,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 68,85 m2 położone w nowym apartamentowcu przy ul. Senatorskiej 29 w Łodzi. Mieszkanie rozkładowe, składające się z trzech zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przeżyj to sam wejdź do mieszkania na 8. piętrze, gdzie każdy dzień przynosi widok, który zapiera dech w piersiach. Doświadcz na własnej skórze, jak to jest żyć w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

435 000 zł43 m² 10 104,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serwus! Przedstawiam Ci mieszkanie w Łodzi, które skradnie Twoje serce! Idealna lokalizacja i komfort na najwyższym poziomie Zastanawiasz się, jak połączyć wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

1 300 zł23 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nową kawalerkę z antresolą o powierzchni 22,7m2 (+ antresola 4m2) znajdującą się w kamienicy po renowacji. Mieszkanie na III piętrze w IV piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone, 3 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 68m2 przy ul. Kopcińskiego 15 w Łodzi. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wykończone w wysokim standardzie mieszkanie typu studio w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 33 w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 24m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 600 zł26 m² 61,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia, do pierwszego zamieszkania w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Pomorskiej 107 A Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Przedstawiam 2 pokojowy apartament w samym centrum miasta, nieopodal ec1. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe! Całkowita powierzchnia mierzona po podłodze wynosi 100mkw, natomiast powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

330 000 zł38 m² 8 616,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na stadionie lokalizacji, przy zielonym boisku na Teofilowie, rozgrywa się mecz, w którym stawką są klucze do 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m . Tak, dobrze przeczytaliście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowa i bardzo przestronna kawalerka o powierzchni 34m2, na 7 piętrze z 8, w apartamentowcu przy ul. Żwirki 23b w Łodzi. Inwestycja "central Park". Studio składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Przędzalnianej 66a, na nowym osiedlu Apartamentowców. Lokalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na bliskość ścisłego centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńskiej

Górna,Łódź

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Leszczyńskiej 18a, na spokojnym i zielonym osiedlu Apartamentowców. W najbliższej okolicy znajduje się cała niezbędna infrastruktura taka jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Drodzy Państwo, zapraszam do zakupu mieszkania, które jest niczym filiżanka paryskiego espresso eleganckie, stylowe i gotowe do użytku! Znajduje się na Teofilowie czyli w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy

Śródmieście,Łódź

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Tymienieckiego 25C, w zabytkowym kompleksie Loftów Scheiblera. Lokalizacja zapewnia wszelką niezbędna infrastrukturę jak: sklepy, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

2 750 zł64 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe, świeżo wyremontowane, mieszkanie o powierzchni 64m2, na pierwszym piętrze (z windą) w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy (z portiernią i ochroną) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem nowe, świeżo wyremontowane studio o powierzchni 27m2 na 5 piętrze w inwestycji "apartamenty Prestige" przy ulicy Pomorskiej 45a w Łodzi. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem nowe, świeżo wyremontowane studio o powierzchni 28m2 na 6 piętrze w inwestycji "apartamenty Prestige" przy ulicy Pomorskiej 45b w Łodzi. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarska

Bałuty,Łódź

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pełne Koszty Najmu: około 2600 zł. (1800 zł. odstępne dla właściciela + 700 zł. zaliczka na czynsz do Wspólnoty + 100 zł. zaliczka na prąd) Kaucja : 2600zł. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Chojny,Łódź

920 000 zł82 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam 3 pokojowy apartament w ogrodzonym bloku, wyremontowany w wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy garaż oraz 2 miejsca parkingowe zewnętrzne (za dodatkową opłatą) Na 82,5mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

329 000 zł46 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mimo, iz mieszkanie jest bardzo wysoko położone i ma piękny widok z każdej strony. To dla zamachowca nie będzie tak kluczowe jak to z tytuł ogłoszenia. Opowieść o Mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

749 999 zł67 m² 11 170,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję unikalne wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 67.14 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku wielorodzinnym przy ulicy Młynarskiej 52 na łódzkich Bałutach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Julianów,Łódź

489 000 zł53 m² 9 238,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ustawne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane nieopodal Parku Julianowskiego. Mieszkanie zostało wyremontowane na przełomie 2023/24 roku. Pełna własność z kw! Na 53mkw składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Widzew,Łódź

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Czy wiesz, co robią pingwiny po zmroku? Pewnie szukają tak przytulnego miejsca jak to mieszkanie, które właśnie wystawiliśmy na sprzedaż! Sprzedam mieszkanie, które jest jak dobre wino dojrzewało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przytulny lokal (31 m2 ) w centrum Łodzi przy ul. Drewnowskiej 51 (nowe osiedle przy manufakturze) Mieszkanie składa się z pokoju ,wydzielonej części sypialnej, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Cena zakupu: 319 000 zł Szukasz bezpiecznej i opłacalnej inwestycji? Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które jest doskonałą okazją inwestycyjną. Sprawdź, jakie zyski możesz osiągnąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 045 000 zł80 m² 13 072,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż świetnie położone mieszkanie przy ul. Legionów - osiedle Legionów 66. Blok ma 4 piętra, z czego mieszkanie mieści się na 1 piętrze. W budynku znajduje się winda. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

2 750 zł64 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe, nowe, mieszkanie o powierzchni 64m2, na pierwszym piętrze (z windą) w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy (z portiernią i ochroną) przy ulicy Więckowskiego 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

499 000 zł52 m² 9 526,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które sprawi, że poczujesz się jak bohater komedii romantycznej? Oto ono! W samym sercu Łodzi, zaledwie kilka kroków od legendarnej Manufaktury, czeka na Ciebie prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rejtana

Górna,Łódź

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Tadeusza Rejtana 4. Mieszkanie znajduje się na.