dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

370 ogłoszeń

419 000 zł47,22 m² 8 873,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje po remoncie na ul. Zbaraskiej Szukasz mieszkania, w którym standard do zamieszkania nie jest tylko pustym hasłem? Przy ul. Zbaraskiej czeka na Ciebie wnętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Łodzi; pogonowskiego73 przy ul. 28 Pułku Strzelców kaniowskich 44 (wyjście z osiedla na obie ulice). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana

Bałuty,Łódź

1 700 zł45 m² 37,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana w Łodzi, mieszczące się w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowane z centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Górna,Łódź

448 000 zł52 m² 8 613,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Podgórnej 58 w Łodzi Górnej. To doskonała propozycja dla osób, które szukają mieszkania w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pstrągowa

Radogoszcz,Łódź

649 000 zł74 m² 8 819,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej uporządkowanych i zielonych części północnej Łodzi. Radogoszcz Wschód to osiedle, które od lat cieszy się opinią spokojnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świętojańska

Rokicie,Łódź

830 000 zł62 m² 13 297 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament w wysokim standardzie z ogrodem Wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium o metrażu 62,42 m2, z prywatnym ogrodem o powierzchni 66,5 m , zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

540 000 zł54 m² 10 063,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,66 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku z cegły w jednej z najlepiej skomunikowanych części łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzóski

Katedralna,Łódź

575 000 zł57 m² 10 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wchodzisz z walizką. Łódź, ul. KS. Brzóski Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane dosłownie przy Parku Andrzeja Struga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katedralna,Łódź

2 100 zł42 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate prezentuje do wynajęcia przestronne mieszkanie z oddzielną sypialnią oraz dużą kuchnią w spokojnej okolicy na chronionym osiedlu na Księżym Młynie Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja - osiedle dąbrowa! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 42 m2 znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

290 000 zł30 m² 9 751,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Designerskie studio z antresolą ul. Żeromskiego 17, łódź Wysokość kamienicy przekuta w maksymalną funkcjonalność. Tu przestrzeń pracuje dla Twojego komfortu w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Są mieszkania, gdzie panuje chaos. Tu panuje władza absolutna nad przestrzenią. 53 m na 3. piętrze w niskim bloku na Retkini i wszystko działa jak dobrze zarządzane państwo: pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

660 000 zł90 m² 7 327,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Niezwykle przestronne ( 90 m2) i klimatyczne mieszkanie, dla osób z artystyczną duszą, położone w samym centrum miasta, tuż przy ec1. Nieruchomość składa się z dużego salonu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

415 000 zł48 m² 8 563,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Światło wpada tu inaczej jakby odbijało się od miasta, łapało jego rytm i niosło go dalej, do środka. Wchodzisz i czujesz, że to nie jest mieszkanie od linijki. To przestrzeń, która żyje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam niesamowite mieszkanie położone przy ul. Oblęgorskiej 9 w Łodzi. Zacznijmy od lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

292 000 zł32 m² 8 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tu przestrzeń oddycha wysokością, a nowoczesny design spotyka się z pełną wygodą mediów miejskich w zrewitalizowanej kamienicy. Lokalizacja O krok od uczelni i tętniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w nowo wybudowanym bloku, położone na 7. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest bardzo jasne i świetnie nasłonecznione, dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na bałutach! Przy asp niedaleko Łagiewnickiej. W pobliżu Manufaktura, park Szarych Szeregów. Jeśli szukasz 2-pokojowego apartamentu idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowe Sady

Polesie,Łódź

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, kobiece mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji, która robi wrażenie już po pierwszym spojrzeniu. To ostatnie mieszkanie 2pokojowe w tym apartamentowcu! najlepsze możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teofilów | kaczeńcowa | nowe osiedle | art teo | pierwszy najem Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem stylowe 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na nowopowstcałym osiedlu Art Teo, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od razu mówią: witaj, życie będzie tu po prostu łatwiejsze. To właśnie jedno z tych drugich. 45,20 m na idealnym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Katedralna,Łódź

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament 53m ścisłe centrum kup gotowy biznes pod booking. Topowa lokalizacja przy Dworzecu Fabrycznym W ofercie sprzedaż wyjątkowego apartamentu w prestiżowej inwestycji Ilumino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Chojny,Łódź

1 149 000 zł106 m² 10 805 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam przestrzenny, rozkładowy apartament dla osób kartą dużej rodziny ;) Lokal usytuowany jest na najwyższym piętrze i posiada dwa tarasy! (25 m i 7 m ) Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Bałuty-Centrum,Łódź

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament wykończony z klasą i smakiem - pod klucz W samym sercu miasta - najbardziej topy Łódzki adres ul piotrkowska 256a Ekspozycja mieszkania jest na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza

Widzew,Łódź

350 000 zł45 m² 8 278,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

44 m dobrej energii z balkonem miejsce, w którym po prostu świetnie się żyje. Mieszkanie o powierzchni 44,68 m znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Chojny,Łódź

2 700 zł38 m² 71,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Chojny Park (łódź Górna). Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Łódź

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Mieszkanie jest niesamowite. Na tym w zasadzie moglibyśmy skończyć jego opis, gdyż idealnie oddaje charakter prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysy

Stoki,Łódź

585 000 zł61 m² 9 598,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Łodzi miejsca, które daje oddech, światło i poczucie bezpieczeństwa? Tutaj słońce naprawdę jest codziennym gościem, a cisza staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane studio z tarasem, stylowo wykończone i w pełni wyposażone. Nowe osiedle fuzja, nowy budynek F | stylowe studio na ostatnim piętrze Z dużym balkonem | klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Retkinia,Łódź

719 000 zł69 m² 10 370,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 69,33 m | Łódź Retkinia Przestronne mieszkanie o powierzchni 69,33 m położone na 4 piętrze w budynku z 2010 roku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Górnicza

Bałuty,Łódź

1 800 zł26 m² 70,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na wynajem o powierzchni 25,69 m przy ulicy Górniczej w inwestycji ,zagajnikowa Apartamenty". Lokalizacja Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

930 000 zł73 m² 12 739,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ten apartament to unikatowa propozycja na łódzkim rynku, bardziej funkcjonalnego układu dla 3 sypialni nie sposób znaleźc. Lokalizacja dale nam dużo prywatności, jakiej trudno szukać w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Finansowa

Górna,Łódź

230 000 zł44 m² 5 265,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży wykończony i umeblowany lokal w budynku wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż perełka! Przestronne 55 m2, w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie przeszło parę lat temu generalny remont, co widać po wystroju wnętrz. Nic tylko kupić i zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolności

Śródmieście-Wschód,Łódź

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Preferowany najem okazjonalny Koszty Najmu: 1700 zł. ( czynsz dla właściciela)+1100 zł. opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz. W sumie 2950 zł. Kaucja 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czackiego

Górna,Łódź

579 000 zł69 m² 8 359,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Czackiego. Lokal jest zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

479 000 zł48 m² 9 937,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta mieszkania! Zdjęcia przykładowe z wcześniejszych realizacji. Mieszkanie będzie dostępne od 30.04.2026 Lokalizacja okolice Ronda Lotników Lwowskich Układ mieszkania : - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

973 500 zł75 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na ul. Piotrkowskiej. Absolutnie wyjątkowe w stylu boutique,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe piękne mieszkanie 52 m2 w Centrum Łodzi w kompleksie Illumino. Mieszkanie - 2 sypialnie, pokój dzienny , kuchnia, łazienka i miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stoki,Łódź

255 000 zł29 m² 8 796,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect , która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.