dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

370 ogłoszeń

629 000 zł78,91 m² 7 971,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,91 m , położone w centrum Łodzi, przy ulicy Edwarda Abramowskiego, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

256 300 zł22 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

homfi ma przyjemność przedstawić umeblowaną kawalerkę w nowoczesnej inwestycji Apartamenty 6. Sierpnia 40 dwie przecznice od ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

296 990 zł25,10 m² 11 832,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł29,01 m² 10 682,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie - atal Zakup bez 2% podatku pcc lokalizacja, atlas Arena - 7min Dworzec Łódź Kaliska - 8min Park im. ks J. Poniatowskiego - 8min Park na Zdrowiu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teofilów | kaczeńcowa | nowe osiedle | art teo | pierwszy najem Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem stylowe 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na nowopowstcałym osiedlu Art Teo, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Chcesz mieć blisko do Lasu Łagiewnickiego? To nieruchomość dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,9 m , w spokojnej, zielonej okolicy Radogoszcz Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł72 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71,96 m w inwestycji "city Park". Lokalizacja City Park to popularna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,89 m² 52,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate prezentuje do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie z oddzielną sypialnią, tarasem i balkonem w spokojnej okolicy na nowo powstałym osiedlu "moja Retkinia" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu: 1900 zł. ( czynsz dla właściciela)+1000 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz. W sumie 3100 zł. Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46,17 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 46,17 m , położony w centrum Łodzi, przy ul. Drewnowskiej 77, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,06 m² 9 326,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w zielonej i bardzo cenionej części Łódź na Janowie, przy ul. Zagłoby 16. To idealna propozycja zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,46 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego (54,46m2) mieszkania na prestiżowym osiedlu Barciński Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł29 m² 12 410,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 000 zł108,43 m² 11 122,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Bez pcc! Film z nieruchomości dostępny jest na instagramie - poproś o link :-) Wyjątkowy, wspaniale doświetlony, przestronny i wykończony z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł50,47 m² 8 222,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Odkryj swoje nowe, komfortowe gniazdko w doskonałej lokalizacji! Prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, które przeszło remont. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi ul. 6-go Sierpnia | 44 m | 2 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,42 m² 8 490,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Kamińskiego 20 w Łodzi, zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z cegły z 1929 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 980 zł99,24 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament z prywatnym ogrodem w sercu Łodzi w parku, z industrialnym sznytem Niepowtarzalna okazja: dwupoziomowy apartament z ogrodem w centrum miasta, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 102 zł85,42 m² 8 722,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja mieszkaniowa jednego z najbardziej solidnych deweloperów w Polsce działającego na rynku od 1990r. - nowa ustawa deweloperska - rachunek powierniczy - gwarancja ceny Zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40,60 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 40 m , Śródmieście-Sterlinga Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,67 m² 11 914,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w mieszkaniu na nowym osiedlu Filo w Łodzi na Polesiu! Dwa pokoje, taras z ogródkiem i świetna lokalizacja przy pł. To idealne miejsce dla młodych ludzi, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przestronne a jednoczesnie przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 55 m w niedalekiej okolicy Manufaktury przy ulicy Pasterskiej. Bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 37,50 m w Centrum Łodzi w stylowej kamienicy po całkowitej rewitalizacji ulica Nawrot przy Sienkiewicza. Przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 42. Mieszkanie znajduje się w oficynie, co zapewnia ciszę i spokój. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45 m² 11 088,89 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 21. piętrze w budynku przy ul. Piotrkowskiej 182 w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,50 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pok. W centrum łodzi |34,5m2| Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34,5 m2, zlokalizowanego w centrum Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł20,07 m² 9 715,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł29,46 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m w Centrum Łodzi przy ulicy Kilińskiego przy Pomorskiej w inwestycji "słoneczne Tarasy" Przytulny, estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32,44 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, umeblowane jednopokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul Kilińskiego 142 Mieszkanie mieści się w budynku z 2019 roku, z zamykanym podwórkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,47 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.07.2026 Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażoną kawalerkę po remoncie generalnym znajdującą się przy ul. H. Konstadta 7. Kawalerka znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł62,39 m² 7 485,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Bałuty, ul. Bydgoska Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć wygodne życie, ta oferta jest dokładnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł49,20 m² 8 739,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Jasne, rozkładowe 2 pokoje na Olechowie świetna baza pod Twoje marzenia! Szukasz mieszkania, w którym nikt nie wciska Ci na siłę cudzego gustu w łazience i kuchni, ale jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,21 m² 7 295,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,21 m , zlokalizowane na drugim piętrze w solidnym, czteropiętrowym bloku z cegły w Łodzi. Ta oferta to rzadka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,60 m² 11 444,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Podstawowe informacje: lokalizacja: łódź, dzielnica Bałuty, ul. Mokra.Cena: 499 000 PLN.Powierzchnia: 43,60 m2.Liczba pokoi: 2.Piętro: 2 z windą.Rok budowy: 2019.Stan nieruchomości: Po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,91 m² 10 254,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na parterze trzypiętrowej kamienicy z lat 30. XX wieku, która przeszła generalny remont w 2023 roku. Kamienica, zachowując swój.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł25,66 m² 8 534,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Stylowa kawalerka na bałutach niski czynsz, pełne wyposażenie I super lokalizacja! Szukasz mieszkania, które jest bezobsługowe, tanie w utrzymaniu i położone tam, gdzie życie tętni.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38,70 m² 8 397,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie kartonów? Jeśli tak, to jasne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Felińskiego 3a w Łodzi będzie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł32,52 m² 8 763,84 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry. Zachęcam Państwa do zapoznania się z poniższą ofertą. Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 32,5 m znajdująca się przy ulicy Jarosławskiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł55,36 m² 8 833,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą, to idealne miejsce, które łączy.