dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

520 000 zł64 m² 8 118,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Cena: 520 000 zł Lokalizacja: dąbrowa, łódź Poziom: 10 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Powierzchnia: 64,05 m Liczba pokoi: 4 Zapraszamy do zakupu tego słonecznego, czteropokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

499 000 zł44 m² 11 310,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3 Pokojowe Mieszkanie z Garażem Blisko Manufaktury! Cena: 499 000 zł Miejsce w garażu: 40 000 zł Powierzchnia: 44,12 m Forma Własności: pełna własność Liczba Pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

415 000 zł33 m² 12 664 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Bezpośrednia! Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,77 m2 w świetnej lokalizacji (ul. Pomorska 185) obok Uniwersytetu i ckd. Funkcjonalny układ: salon, sypialnia, kuchnia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Widzew,Łódź

250 000 zł22 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania które nawet po bardzo długim czasie będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania? Zatrzymaj się! Spójrz! Może to właśnie T O mieszkanie? Symulacja rat kredytu Szacowana rata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Bałuty-Centrum,Łódź

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szanowni Państwo, oferuję słoneczne, wyremontowane i urządzone mieszkanie, w dobrej lokalizacji na osiedlu Bałuty blisko centrum handlowego Manufaktura. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Retkinia,Łódź

799 000 zł65 m² 12 202,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament + 2 garaże + 2 komórki W cenie! Bezpieczne gniazdko dla aktywnych! I nie tylko. Tym razem mamy dla Was przytulne M3 na zielonym Polesiu, w budynku wielorodzinnym, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wacława

Widzew,Łódź

1 160 000 zł127 m² 9 167,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nieruchomości Kłosek polecają: - luksusowy apartament 126m2 wraz z tarasem 111m2 +14m2 w garażu podziemnym. Opis szczegółowy: apartament położony na zamkniętym osiedlu, w Villa Verde,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

699 000 zł69 m² 10 182,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,65 m2, na szóstym piętrze, w nowej inwestycji central park 3 w centrum Łodzi. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Gdańskiej 147a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

439 000 zł51 m² 8 594,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego mieszkania na parterze, położonego na widzewskim osiedlu. To prawdziwa perełka wśród mieszkań po generalnym remoncie prezentuje się wyjątkowo imponująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowy, komfortowy apartament, usytuowany na piątym piętrze luksusowego apartamentowca Solaris Park, z widokiem na Patio budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 350 zł30 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Тільки для працюючих людей. Без дітей. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 mkw usytuowane na drugim piętrze w budynku położonym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

1 500 zł36 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Odstępne dla właściciela 1700 zł.+560 zł. zaliczka na czynsz ( woda, ogrzewanie, śmieci) + pąd Kaucja 2000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karolew,Łódź

286 000 zł37 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej okolicy Łodzi, na Karolewie. To idealne miejsce dla osób poszukujących cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe, stylowe i bardzo przestronne studio o powierzchni 32m2 z podwójnym łóżkiem i rozkładaną kanapą w inwestycji central park przy ulicy Gdańskiej 147a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna lokalizacja, łódź, ul. Pomorska między ul. Lumumby a ul. Tamka. Blok z cegły, spokojne miejsce, zielono za oknami. Dzielnica akademicka, wydziały Uniwersytetu, szpital ckd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolarska

Smulsko,Łódź

725 000 zł129 m² 5 611,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości. Apartament wolny od zaraz .CENA DO NEGOCJACJI. Niepowtarzalny Apartament w stanie bardzo dobrym o łącznej powierzchni zgodnie z księgą wieczystą 129,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstadta

Bałuty,Łódź

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe,rozkładowe,przestronne mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku z cegły w okolicy Manufaktury W mieszkaniu został przeprowadzony generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Łódź

870 000 zł75 m² 11 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej (74,7 m2), w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Łódź Centrum na bocznej ulicy: 10 Lutego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Legionów

Polesie,Łódź

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły ( na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Zarzew,Łódź

550 000 zł52 m² 10 646,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiam Państwu to przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,66 m , zlokalizowane na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku w nowym, atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Składowa

Śródmieście,Łódź

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaaranżowane trzypokojowe mieszkanie w bloku tuż przy dworcu Fabrycznym! Oferowane mieszkanie położone jest w idealnej lokalizacji dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojen,Łódź

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż cudowne mieszkanie w Chojnach! To doskonała propozycja dla osób szukających wyjątkowego miejsca do zamieszkania. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Bałuty,Łódź

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polesie,Łódź

570 000 zł64 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Witaj w tym niezwykłym apartamencie na pierwszym piętrze, zlokalizowanym w urokliwym, trzykondygnacyjnym budynku z cegły, na zamkniętym osiedlu. Już od pierwszego spojrzenia na zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aroniowa

Bałuty,Łódź

930 000 zł74 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament położony na osiedlu przy ul. Aroniowej na Radogoszczu Wschodzie. Ogrodzony teren osiedlu w połączeniu z kameralną zabudową zapewnia poczucie bezpieczeństwa wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

768 000 zł69 m² 11 203,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam, sprzedam bezpośrednio, bez prowizji: nowocześnie urządzone, klimatyzowane mieszkanie oddane w 2016r, idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2, na zamkniętym osiedlu Nowe Polesie iiib. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zarzew,Łódź

640 000 zł65 m² 9 820,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

To 3-pokojowe mieszkanie jest kwintesencją luksusu, elegancji i wygody. Znajduje się na malowniczym osiedlu - Zarzew, gdzie oddech zapiera widok na ruchliwą, ale urokliwą ulicę. Otwórz drzwi tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

525 000 zł52 m² 10 123,40 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do miejsca, które oferuje niezapomniane doznania dla Twoich zmysłów. To mieszkanie jest symbolem elegancji, a widok, jaki oferuje z wysokiego piętra, jest prawdziwym gwarantem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Janów,Łódź

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Unikalne Mieszkanie z Charakterem na Zamkniętym Osiedlu na Janowie Powierzchnia: 49,81 m | Piętro: 4/5 | Dodatkowo: komórka i miejsce parkingowe Witaj w wyjątkowym ogłoszeniu! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Praska

Górna,Łódź

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe, przytulne mieszkanie z aneksem kuchennym, przy ul. Praskiej( Przybyszewskiego) na czwartym piętrze w niskim budynku. Mieszkanie ma 20 mkw .Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chryzantem

Bałuty,Łódź

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne ,umeblowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chryzantem 1 (przy Akademii Sztuk Pięknych) Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,aneksu kuchennego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam mieszkanie do wynajęcie po generalnym remoncie na osiedlu Teofilów, ul. Rojna 26 Osiedle ciche i spokojne, przystanek autobusowy,szkoła podstawowa oraz markety, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Тільки для працюючих людей. Без дітей. Oferujemy do wynajęcia przytulne, umeblowane jednopokojowe mieszkanie W Łodzi przy ul Przędzalnianej (blisko centrum) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Hetmańska

Janów,Łódź

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bardzo atrakcyjne mieszkanie z dużym 11m tarasem w Łodzi na Janowie ul. Hetmańska Do sprzedania niepowtarzalny apartament o łącznej pow. zgodnie z księga wieczystą 74,04 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Rokicie,Łódź

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które jest równie zabawne, co Twoje poczucie humoru? To masz szczęście, bo właśnie znalazłeś to, czego szukałeś! Oto ogłoszenie o sprzedaży przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chryzantem

Bałuty,Łódź

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne ,umeblowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chryzantem 1 (przy Akademii Sztuk Pięknych) Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukowa

Górna,Łódź

769 000 zł96 m² 8 010,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjny apartament z pom. gospodarczym na osiedlu zamkniętym przy ul. Łukowej w Łodzi o Pow. 96,34 mkw (mieszkanie 89,8 mkw, pom. gospodarcze 6,54 mkw), trzy pokoje - 11,2 /12,9 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haśka

Widzew,Łódź

495 000 zł52 m² 9 510,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchnie 52,05 m2 znajduje się na 7 piętrze na Widzewie w pobliżu ulic Haśka i Smetany. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Retkinia,Łódź

426 000 zł49 m² 8 667,34 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz niezwykłego kąta, w którym wyjątkowy styl spotyka się z wygodą? Mamy coś, co przykuje Twoją uwagę! To niezwykłe mieszkanie o powierzchni 49,15 m na Retkini oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

279 000 zł36 m² 7 707,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny,Łódź

390 000 zł51 m² 7 642,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na Chojnach. Lokal mieści się na wysokim parterze w niskim czteropiętrowym bloku. Składa się.