dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 490 zł26 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna i ciepła kawalerka w wyremontowanej kamienicy z miejskim ogrzewaniem, położona w centrum Łodzi przy ul. Targowej 55 idealna dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna i zadbana kawalerka w wieżowcu przy ul. Paderewskiego 9, na 2. piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 28m2. Kawalerka znajduje się na 2. piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

344 000 zł40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

W wiosce Smerfów, w cieniu wielkiego dębu, mieszkał Smerf Marzyciel. Choć jego codzienne życie było pełne smerfnych przygód, miał jeden problem wynajmował domek od Smerfa Chciwka. Każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

459 000 zł28 m² 16 660,60 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Strefa Progress - Łódź, ul. Kościuszki 130 Zamieszkaj w sercu Łodzi, w miejscu, gdzie historia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę 32m2 na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym Mieszkanie wyposażone w lodówkę, pralkę, tv i wszystkie inne rzeczy niezbędne do codziennego życia Środkowe mieszkanie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 210 zł29 m² 41,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 30 m przy ul. Legionów 75 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem nową kawalerkę, znajdującą się na 4 pietrze w nowej inwestycji Strefa Progress przy Kościuszki 130, tuż obok kultowego miejsca spotkań Piotrkowska 217.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katedralna,Łódź

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na Pomorskiej stoi blok, tu kawalerki bije rok! Trzecie piętro, widok hop, czeka tu na ciebie miś! Na Pomorskiej stoi blok, trzecie piętro robi szok! Tam kawalerka czeka dziś, a w drzwiach wita miś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 190 zł26 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 26 m , położona na 3. piętrze budynku przy ul. Legionów 75 - blisko Manufaktury i Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Bałuty,Łódź

315 000 zł40 m² 7 841,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,17 mkw podzielone na dwie, niezależne kawalerki. Aktualnie wynajmowane! doskonała lokalizacja! Łódź, ul. Północna ( okolica nowo wyremontowana),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drewnowska

Polesie,Łódź

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Posiadamy w ofercie kawalerkę, rozkładową, słoneczną, przestronną w Centrum Łodzi przy ul. Drewnowska 16 Mieszkanie ma ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

558 981 zł56 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

199 900 zł23 m² 8 691,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę na sprzedaż, zlokalizowaną na Widzewie w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania pod inwestycję z atrakcyjnym zwrotem na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Stare Polesie,Łódź

1 290 zł22 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 21,7 m przy ul. Mielczarskiego 16 w Centrum Łodzi, zlokalizowana w kamienicy z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

321 000 zł32 m² 9 876,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka po generalnym remoncie Powierzchnia: 32,5 m | 1 pokój + oddzielna kuchnia | 3. piętro | Kamienica po rewitalizacji atuty nieruchomości: świeżo po generalnym remoncie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

558 981 zł56 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 090 zł16 m² 68,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i doskonale urządzona kawalerka przy ulicy Kopcińskiego w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie ciche - usytuowane od podwórka. Powierzchnia 16 m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 400 zł22 m² 62,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Szukasz wygodnej i przytulnej przestrzeni dla siebie? Ta kawalerka to idealne połączenie funkcjonalności, dobrego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Stare Polesie,Łódź

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam na sprzedaż kawalerkę 32 m2 (o powierzchni użytkowej 27.43 m2) - jest ona wykończona i gotowa do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

1 300 zł19 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka w budynku który został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Mieszkanie całkowicie nowe i pachnące świeżością. Całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe studio o powierzchni 18,4 m przy ul. Łagiewnickiej 96a w Łodzi, w kamienicy z cegły na zamykanej i monitorowanej posesji idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 190 zł19 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na parterze przy ul. Mielczarskiego 16 w Łodzi (polesie). Nieruchomość: zamykane podwórko, miejskie ogrzewanie zapewniające ciepło w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

329 000 zł37 m² 8 892 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym "sercu miasta" Łodzi, w bardzo bliskiej odległości od parków i uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 190 zł19 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w kamienicy, położona w samym centrum Łodzi - Mielczarskiego 16, tuż obok Parku Staromiejskiego i 5 minut od ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 450 zł21 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy na ul. Poznańskiej 29, o metrażu 21m2, usytuowane na 4 piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

392 700 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Łodź, ul. Mielczarskiego, przy Manufakturze - nowe mieszkanie, w stanie deweloperskim, o pow. 26,18 m2, obecnie w stanie budowy, dostępne w I kwartale 2027 r. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Legionów

Katedralna,Łódź

990 zł14 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 w Łodzi. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Doskonała lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Górniak,Łódź

540 000 zł43 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: 660*359*762 Wszystkie oferty na stronie: 4alternatywy G O T O W I E C I N W E S T Y C Y J N Y! całkiem N O W Y A P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Górna,Łódź

270 000 zł27 m² 9 879,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po generalnym remoncie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: centrum Łodzi, blisko ul. Piotrkowskiej (ogrody Geyera), politechniki Łódzkiej, państwowej Szkoły Filmowej. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne