dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 500 zł15 m² 98,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuję na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio, w zrewitalizowanej kamienicy z windą przy ul. Pomorskiej tuż obok Placu Wolności. To przytulne miejsce czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

1 350 zł22 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information. Kawalerka szuka nowego najemcy! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dużą kawalerkę znajdującą się na ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 650 zł22 m² 73,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Rewolucji 23 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

300 542 zł25 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł28 m² 68,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 10 września w pełni urządzoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,83 mkw., zlokalizowaną przy ul. Kilińskiego 138. Znajduje się ona na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Julianowska

Julianów,Łódź

162 000 zł30 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Koziny,Łódź

325 000 zł36 m² 9 022,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: mieszkanie dostępne od zaraz. Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy na Kozinach. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Górna,Łódź

179 000 zł15 m² 11 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w kamienicy na Górniaku. W okolicy pełna infrastruktura miejska: sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne, zabytkowy park Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem w wieżowcu z dwiema windami, położona w Łodzi przy ul. Tatrzańskiej 37/41. W pobliżu Park Podolski, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czernika

Widzew,Łódź

273 000 zł32 m² 8 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Kawalerkę 32m2 na 1 piętrze w Wieżowcu Pełna własność Cena do negocjacji Mieszkanie pełen rozkład z osobna kuchnia Media miejskie Czynsz 500zł Loggia ,komórka Bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kameralne mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Zarzewskiej 12 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Katedralna,Łódź

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 16 m , położona na 4. piętrze przy ul. Mielczarskiego 16 w Łodzi, niedaleko Akademii Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

1 050 zł15 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kompaktowa, w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 15 m , położona na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Katedralna,Łódź

1 000 zł18 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie do wynajęcia przytulną, umeblowaną minikawalerkę w centrum Łodzi, przy ulicy Wschodniej 56. Lokal mieści się w odnowionej kamienicy, 5 minut pieszo od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

**oferta przeznaczona dla osób niepalacych I bez zwierząt** Mieszkanie dostępne od 17-tego października Oferujemy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy po modernizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzego

Stare Polesie,Łódź

209 000 zł34 m² 6 201,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 33,7 m | ul. Św. Jerzego | Śródmieście Łódź | Pełna własność | Do remontu Informacja dla inwestora: mieszkanie przez ostatnie lata generowało stały przychód z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

300 000 zł31 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Informacje o Apartamencie: przestronna kawalerka usytuowana na ostatnim 2 piętrze kameralnego apartamentowca charakteryzującego się niską zabudową 2 piętra o powierzchni 31,25m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Polesie,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie i zapłać tylko 20%! Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie już dziś i skorzystaj z elastycznego harmonogramu płatności: -20% wpłaty przy Umowie deweloperskiej oraz -80%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

278 740 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,34 m2 na I piętrze z balkonem (6,11m2) Kup mieszkanie - odbierz je od razu! Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

244 410 zł23 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona na terenie Nowego Centrum Łodzi. W okolicy pełna infrastruktura miejska: liczne sklepy, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

1 450 zł21 m² 68,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka w budynku który został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Mieszkanie całkowicie nowe i pachnące świeżością. Całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

295 290 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Płockiej, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

295 290 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku przy ul. Kilińskiego, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na Łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Katedralna,Łódź

1 000 zł14 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 150 zł11 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia położona w sercu miasta, przyjazna dla zwierząt kawalerka o powierzchni 11 m przy ul. Kilińskiego 30 idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legionów

Bałuty,Łódź

1 520 zł25 m² 60,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową, świeżo wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna i ekonomiczna kawalerka na parterze niskiego bloku przy ul. Dąbrowskiego 64 w Łodzi. Nieruchomość: parter. Powierzchnia 29 m2. Centralne ogrzewanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Górniak,Łódź

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Oferuję na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na 3 piętrze kamienicy przy ul. Kruczej 4. Kawalerka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

377 720 zł39 m² 9 663 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

372 000 zł32 m² 11 787 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: zrewitalizowana kamienica na terenie Nowego Centrum Łodzi. W okolicy pełna infrastruktura miejska: liczne sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

351 000 zł38 m² 9 271 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie z ogrodem! Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum wraz z przytulnym ogrodem. Pomimo, iż nieruchomość znajduje się przy ulicy Srebrzyńskiej - cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone studio 20 m przy ul. Mielczarskiego 16 na zamykanym podwórku, z miejskim ogrzewaniem, idealne dla studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

199 045 zł26 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m przy ul. Legionów 80 w Łodzi, w odremontowanej kamienicy z zamykaną bramą i własnym podwórzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ossowskiego

Polesie,Łódź

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie wykończone studio o powierzchni 18 m przy ul. Ossowskiego 2 w dzielnicy Polesie. Nieruchomość: nowoczesne studio w zadbanym bloku. Powierzchnia 18 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Polesie,Łódź

1 100 zł36 m² 30,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia Kawalerkę położoną w bardzo dobrej lokalizacji Łodzi, przy ul. Zielonej. Bardzo dobra komunikacja, blisko przystanki tramwajowe i autobusowe. W Pobliżu Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Radiostacja,Łódź

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-960 Ważne : blisko ckd, blisko Uniwersytet Łódzki (prawo, medycyna, inne). 28 m2 / jeden pokój / balkon do wprowadzenia od zaraz Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 240 zł21 m² 59,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 21 m przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, idealne dla jednej osoby lub pary, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Józefa

Widzew,Łódź

990 zł22 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, w pełni umeblowana kawalerka przy ul. Józefa 5 w dzielnicy Widzew idealna dla singla lub pary, z szybkim dojazdem do centrum Łodzi i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-01 Do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy przy ul. Pabianickiej 44 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij