dowolna

Mieszkania do remontu Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księży Młyn,Łódź

255 000 zł39 m² 6 606,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Marzysz o mieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym? Biuro Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Bałuty,Łódź

280 000 zł46 m² 6 089,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Są mieszkania, które od razu mówią: tu możesz stworzyć coś swojego! Zapraszam na Stare Bałuty - do mieszkania położonego w sercu Łodzi. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja!oferuję na sprzedaż przestronne , własnościowe mieszkanie o powierzchni 64 m , znajdujące się na 4. piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księży Młyn,Łódź

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,48 m2 z genialnym potencjałem aranżacyjnym, mieszczące się na 2 pietrze w zabytkowej 3 piętrowej kamienicy z cegły. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

187 000 zł28 m² 6 661,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

227 000 zł37 m² 6 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z lat 70. Lokal znajduje się w spokojnym rejonie łódzkiej Dąbrowy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

209 000 zł37 m² 5 618 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na sprzedaż | łódź bałuty | ul. Berlińskiego | 37,20 m | do remontu Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to idealna baza do stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Polesie,Łódź

420 000 zł78 m² 5 411,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

To propozycja dla osób, które cenią autentyczność, klimat przedwojennych kamienic i możliwość stworzenia wnętrza według własnej wizji. Mieszkanie z duszą, historią i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

442 000 zł89 m² 4 984,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Radwańskiej 8/ róg ul. Kościuszki. TA nieruchomość to strzał w 10! Atuty nieruchomości: - 1 piętro - frontowe - 88,68 mkw za 4984 zł/ mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Bałuty,Łódź

479 000 zł64 m² 7 504,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą mieszkania z widokiem na starodrzew parku. Zielona enklawa w samym sercu Łodzi Funkcjonalny rozkładowy układ mieszkania z korzystną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1892

Wyjątkowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 metrów kwadratowych, zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji przy ul. Piotrkowskiej 82. Oferujemy lokal, który daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

294 900 zł41 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z dobrym dojazdem do Centrum, do remontu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej części Łodzi - Dąbrowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogozińskiego

Rokicie,Łódź

250 000 zł39 m² 6 393,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39,10 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły przy ul. Rogozińskiego 19 w dzielnicy Łódź Górna (nowe Rokicie). Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

299 000 zł45 m² 6 629,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 45,1 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Plantowa 19 w dzielnicy Łódź Bałuty - Teofilów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Widzew,Łódź

320 000 zł49 m² 6 477,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy Księżym Młynie - Widzew, zarzew Lokalizacja: rawska, 10 minut spacerem od Księżego Młyna i Pałacu Herbsta Z przyjemnością prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

243 000 zł35 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu znajdującego się na łódzkim Żubardziu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - kuchni - sypialni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkowskiego

Górna,Łódź

319 000 zł47 m² 6 732,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 47 m , położonego w dobrze skomunikowanej i lubianej części Łódź, na osiedlu Górna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Bałuty,Łódź

279 000 zł46 m² 6 052,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Rozkładowe 2-pokojowe (lub 3 z aneksem) mieszkanie na Bałutach, blisko Centrum! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

371 000 zł74 m² 4 986,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 74,4 m , położonego przy ul. Sienkiewicza, zaledwie kilka kroków od deptaku ul. Piotrkowskiej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku (bez windy). Nieruchomość składa się z: - salonu - Kuchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

420 000 zł53 m² 7 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia/remontu. Lokal na II piętrze w niskim bloku przy ulicy Przełajowej, na zielonej Retkini. W mieszkaniu był przeprowadzony remont Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

269 000 zł45 m² 5 996,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 44,86 mkw, zlokalizowane przy ul. Traktorowej w dzielnicy Łódź-Teofilów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Społeczna

Chojny,Łódź

355 000 zł51 m² 6 956,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m usytuowane na 1 piętrze wieżowca na spokojnym osiedlu Chojny ul. Społeczna. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

440 000 zł60 m² 7 394,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena do negocjacji! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 59,50m2 składa się: - salon (17m2) + balkon (2,20m2) - pokój 1 (11,43m2) - pokój 2 (10,52m2) - kuchnia (7,40m2) - łazienka (2,75m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karolew,Łódź

259 000 zł34 m² 7 515,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Górna,Łódź

319 000 zł49 m² 6 532,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 3-pokojowe 48,83 m do remontu - 2. piętro, niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,83 m , składające się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

399 000 zł53 m² 7 532,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m z dużą loggią, położone na I piętrze w niskim bloku, co daje komfort użytkowania i łatwy dostęp bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Księży Młyn,Łódź

315 000 zł47 m² 6 680,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i widne mieszkanie 47,15 m - ul. Wilcza, łódź Blisko Parku Źródliska - zielona okolica i świetna komunikacja Na sprzedaż oferuję słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

169 000 zł34 m² 4 925,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż: mieszkanie do generalnego remontu 34,31 m w sercu Śródmieścia Łódź - Kilińskiego 50! Wyjątkowa okazja w historycznej kamienicy z przełomu XIX/XX w. (ok. 1890 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

699 000 zł138 m² 5 083,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Pięknie zrewitalizowana zabytkowa kamienica i odświeżone podwórko to tylko kilka atrakcji jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Rokicie,Łódź

265 000 zł42 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze w wieżowcu, w zielonej, spokojnej okolicy. Nieruchomość do generalnego remontu, co daje ogromne możliwości aranżacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarosławska

Górna,Łódź

299 000 zł45 m² 6 680,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w dzielnicy Górna Kurak, w miejscu o rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

359 000 zł52 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą, komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni blisko 53m2, położonego na łódzkim Karolewie! [w pigułce] - 3 pokojowe mieszkanie [salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Górna,Łódź

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż Funkcjonalne, w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,00m , balkon. IV piętro w czteropiętrowym, ocieplonym bloku w dzielnicy Górna - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Chojny-Dąbrowa,Łódź

240 000 zł36 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,5 m , składające się z dwóch pokoi - salonu z przejściem do kuchni oraz sypialni. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sympatyczna,Łódź

368 000 zł53 m² 6 943,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu dla osób pragnących stworzyć przestrzeń według swojego pomysłu! W pigułce: -3 pokojowe mieszkanie [salon z balkonem, 2x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Bałuty,Łódź

287 000 zł47 m² 6 165 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Inowrocławska Charakterystyka mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46,55 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radogoszcz,Łódź

365 000 zł42 m² 8 604,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania na Radogoszczy gotowego do zamieszkania 43 m | 2 pokoje | 365 000 zł Doskonała lokalizacja: rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

419 000 zł56 m² 7 450,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne i przestronne mieszkanie 56,24 m - idealne do zamieszkania lub pod wynajem! Cena: 419 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,24 m , położone na 1. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

299 900 zł46 m² 6 505,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Witaj w przyszłym domu swojego leniwego szczęścia albo świetnej inwestycji! - Jak Zrobisz w nim Remont. Będzie pięknie! Blok jak z bajki ceglany, czteropiętrowy, stojący wśród.