dowolna

Mieszkania do remontu Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wici

Teofilów,Łódź

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,13 m | 2 pokoje | Teofilów, ul. Wici | 4 piętro | 269 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełnym rozkładzie mieszkanie o powierzchni 45,13 m , zlokalizowane na niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

344 000 zł52 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do remontu - ul. Marysińska | 51,54 m | 4/4 piętro Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni niespełna 52 m , zlokalizowane przy ulicy Marysińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokatorska

Górna,Łódź

279 000 zł43 m² 6 459,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy dla Państwa propozycję zakupu miłego, widnego i ciepłego mieszkania bardzo dobrze skomunikowanego z całą Łodzią, również z samym centrum, urzędami i uczelniami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Instrukcja obsługi mieszkania. Model: politechnika za rogiem Stan: działa Ryzyko: polubisz za szybko Krok 1: lokalizacja Kilka minut pieszo od Politechniki Łódzkiej. Spokojnie, zielono, park za rogiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie 37 m Górna | Dla tych, którzy mają wizję (i młotek) Jeśli szukasz mieszkania pod klucz, z walizką w ręku i kawą na gotowo to nie tutaj. Jeśli natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

499 000 zł70 m² 7 154,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z potencjałem | 69,75 m | 8. piętro | ul. Zgierska, łódź $$$ Cena: 499 000 zł Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Doły,Łódź

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszanie do generalnego remontu. Powierzchnia mieszkania to 60 m2. Położone na drugim pietrze w bloku przy ul. Chryzantem. Mieszkanie składa się z: - przestronnych dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

299 900 zł38 m² 7 892,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,22 m z dużym balkonem na osiedlu "zarzew" w Łodzi To idealna propozycja dla młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

189 000 zł43 m² 4 362,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze urokliwej kamienicy na ulicy Zgierskiej, tuż przy Rynku Starego Miasta, parku Staromiejskim, 7 minut pieszo od kompleksu Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

2 540 zł110 m² 23,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przestronny lokal położony na czwartym piętrze luksusowej modernistycznej kamienicy z windą, tzw. Domu Literatów, w ścisłym centrum Łodzi, przy węźle komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

221 000 zł34 m² 6 471,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronna kawalerka z osobną kuchnią, położona na drugim piętrze w zadbanym, ceglanym bloku. Mieszkanie w stanie do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

257 000 zł37 m² 6 930,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Aleksandrowskiej. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Julianów,Łódź

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z loggią i pięknym widokiem - idealne dla pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 7. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

334 000 zł46 m² 7 260,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu w doskonałej lokalizacji przy ulicy Grabieniec w Łodzi. Nieruchomość dostępna od razu po zakupie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3 położonego na 4 piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty, na Teofilowie, o powierzchni ok. 38 m2. Stan techniczny: mieszkanie po częściowym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

397 000 zł47 m² 8 473,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Bałuty, na osiedlu Teofilów A. Mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,85m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

240 000 zł37 m² 6 486 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

*** rezerwacja *** Oferuję do sprzedaży przytulne dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji o pow. 36,93 m2. Lokal mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł47 m² 6 776,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na dąbrowie prosto Z królestwa gumisiego soku! W gęstym, miejskim lesie Dąbrowy, gdzie autobusy i tramwaje pędzą niczym potwory z zamku Księcia Igthorna, stoi sobie blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 8. piętrze wieżowca na spokojnym osiedlu w dzielnicy Łódź Górna. Idealne zarówno dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

280 000 zł45 m² 6 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zakup wyłącznie za gotówkę! opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

440 000 zł64 m² 6 922,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

259 000 zł35 m² 7 376,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 35,11m2 składające się z: - pokoju (16,72m2) - sypialni(8,20m2) - kuchni (4,60m2) - łazienki z toaletą (2,56m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Górna,Łódź

239 000 zł37 m² 6 442,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 38 m , położonego w dobrze skomunikowanej części łódzkiej Dąbrowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

450 000 zł57 m² 7 895 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje rozkładowe do własnej aranżacji w cichej i spokojnej okolicy Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Julianów,Łódź

339 000 zł47 m² 7 282 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 2 pokoje na zielonym Julianowie do własnej aranżacji! Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na Julianowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Doły,Łódź

129 000 zł24 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam ofertę lokalu mieszkalnego znajdującego się na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal idealny także na prowadzenie działalności gospodarczej, gdyż posiada dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

394 000 zł57 m² 6 912,28 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów biura Widok na miasto, słońce od rana do wieczora i przestrzeń, którą urządzisz po swojemu! Masz dość ciasnych mieszkań bez charakteru? To 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulna

Górna,Łódź

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

M4 z balkonem, 62 m2 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m , położone na czwartym piętrze bloku na Łodzi-Górnej przy ul. Potulnej. Nieruchomość za wyjątkiem kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Kurak,Łódź

242 000 zł35 m² 6 932,11 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu M-2 o powierzchni 34,91m2, z balkonem, w dzielnicy Łódź-Górna. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu w okolicy Ronda Lotników Lwowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Koziny,Łódź

368 350 zł53 m² 6 940,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na Polesiu / Koziny! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

187 000 zł28 m² 6 661,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojen,Łódź

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym budynku na łódzkim osiedlu Chojny-Dąbrowa. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

249 000 zł37 m² 6 753,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu bardzo ciekawe mieszkanie na łódzkim Teofilowie. Mieszkanie do generalnego remontu : do zrobienia wszystko: elektryka, hydraulika, gładzie, podłogi, drzwi zewnętrzne! Okna częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Katedralna,Łódź

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż mieszkanie o rewelacyjnym układzie i w świetnej lokalizacji - blisko 40 m2 pierwsze piętro przy samym Vendo Parku ale w drugiej Linii zabudowy, dzięki czemu mamy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Widzew,Łódź

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu wilcza/gołębia. Nieruchomość o powierzchni 36,59 m2 obecnie składa się z 3 niewielkich pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasterska

Bałuty,Łódź

364 999 zł54 m² 6 759,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Odnowiony i ogrodzony blok z wieloma miejscami parkingowymi. Przestronne i rozkładowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku na Bałutach, przy ulicy Pasterskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

427 000 zł57 m² 7 491,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, głęboką szafą i balkonem. Nieruchomość o powierzchni 57 m 2 położona jest w Łodzi przy ul. Marysińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Bałuty,Łódź

199 000 zł24 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bardzo fajne mieszkanie dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, z którego jest wejście do małej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia