dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

390 000 zł57 m² 6 842 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w bardzo bliskiej odległości od parku oraz z doskonałą infrastrukturą, a dodatkowym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nastrojowa

Łódź,łódzkie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 w Łodzi - dzielnica Radogoszcz Wschód: parter, z okratowanymi oknami, dużym tarasem; z dostępem do 180m2 ogródka otoczonego siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł73 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe 73 metrowe mieszkanie przy ulicy Tymienieckiego usytuowane na 5 piętrze budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Złotno,Łódź

739 000 zł81 m² 9 076,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych nieruchomości w każda w stanie deweloperskim na Osiedlu Podchorążych 100 w Łodzi na Złotnie! Te niezwykłe mieszkania z ogródkiem to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Śródmieście,Łódź

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Uniwersyteckiej 33 *centrum, uczelnie Wyższe pareset metrów od mieszkania *powierzchnia 52m2 *3 piętro *miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Drewnowskiej 49, na nowoczesnym osiedlu Apartamentowców. Największym atutem lokalizacyjnym jest bliskość Centrum Handlowego Manufaktura, co zapewnia całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Telefoniczna

Widzew,Łódź

669 000 zł53 m² 12 668,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszanie na sprzedaż na osiedlu Pomorska Park przy ul. Telefonicznej. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie parków i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

292 929 zł53 m² 5 530,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Uwaga: sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego oferowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tego mieszkania, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

415 000 zł59 m² 7 057,82 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje przy ulicy Piotrkowskiej. Opis szczegółowy: nieruchomość o powierzchni 58,80m2 jest położona na 5-tym piętrze w wieżowcu, składa się z: 2óch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Radogoszcz,Łódź

399 000 zł53 m² 7 528 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania bardzo blisko parku, a dodatkowo w otoczeniu zagajnika. Lokalizacja: łódź - Bałuty (radogoszcz) okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

460 000 zł47 m² 9 741,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie wykończenia, umeblowane , nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Budynek mieści się bardzo spokojnej i rodzinnej okolicy , oferując mieszkańcom wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Lublinek-Pienista,Łódź

795 000 zł71 m² 11 197 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci podatku. To ekskluzywne, pięknie wykończone i urządzone mieszkanie, może być alternatywą dla osób szukających mieszkania z dużą strefą wypoczynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Złotno,Łódź

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na 66 m , które oferuje to mieszkanie, masz miejsce na wszystko, co ważne. Duży salon z wyjściem na balkon to wspaniała przestrzeń do relaksu oraz miejsce, gdzie światło wypełnia każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Bałuty-Centrum,Łódź

589 000 zł63 m² 9 300,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wygodne trzypokojowe mieszkanie w ciekawym kameralnym apartamentowcu przy ul. Sierakowskiego w pobliżu alei Włókniarzy. Nowoczesny budynek z 2023 roku, 15 minut do centrum, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sucha

Widzew,Łódź

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Wykończone w wysokim standardzie, 3 pokojowe mieszkanie na wynajem w inwestycji "przy Sarniej" (ul. Sucha 6) w Łodzi. Mieszkanie ma 52m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Stary Widzew,Łódź

525 990 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie trzypokojowe, w kameralnym apartamentowcu przy ul. Sierakowskiego w pobliżu alei Włókniarzy. Nowoczesny budynek z 2023 roku, 15 minut do centrum, teren ogrodzony, zacisznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Polesie,Łódź

679 000 zł72 m² 9 487,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w stanie deweloperskim na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Łodzi. Złotno, bo o nim mowa, łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- 3 pokoje, balkon - 2 oddzielne toalety - miejsce parkingowe - umeblowane, pełne agd Blisko przychodnie, przystanki, szkoły, przedszkola, bank, poczta, siłownia, apteka, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kurak,Łódź

272 272 zł75 m² 3 628,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentacja mieszkania 9 listopada. Zatem przyjdź, zobacz I złóż swoją ofertę zakupową! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego oferowania - zatem przyjdź, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Górna,Łódź

419 000 zł47 m² 8 977,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3 pokojowe, po remoncie 1,5 roku temu, nowa kuchnia .powiększona dzięki poszerzeniu drzwi. Wymienione instalacje elektryczna i cała hydrauliczna. Balkon typu loggia w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Zamieszkaj na spokojnym osiedlu, jednocześnie w samym centrum miasta! Mieszkanie na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Łódź -śródmieście ul. Wigury 22. Miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

1 800 zł58 m² 31,23 zł/m²

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu miasta! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,63 m 2 położone na 4 piętrze na łódzkim Manhattanie, przy ul. Piotrkowskiej. Widok na panoramę miasta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurczyńskiego

Widzew-Wschód,Łódź

349 000 zł51 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

: mieszkanie na kameralnym osiedlu im. Mieszka I z prywatną stacją pkp Łódź - Widzew poleca się na sprzedaż. Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe, z możliwością wyodrębnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Górna,Łódź

355 000 zł53 m² 6 747,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w dzielnicy Górna przy ul. Władysława Broniewskiego 24. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i wymaga remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Lublinek-Pienista,Łódź

735 000 zł75 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego apartamentu na zamkniętym osiedlu w otoczeniu zieleni oraz z doskonałą infrastrukturą to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Górna,Łódź

5 200 zł106 m² 48,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament dla wymagającego klienta Inwestycja "wille Jana" - (ul. Paradna) - Łódź Chojny Komfortowy apartament o powierzchni 106,45 m2 (z tarasem o pow. 27,5 m2) zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

465 000 zł55 m² 8 394 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje w zielonej i spokojnej okolicy. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

1 090 000 zł65 m² 16 779,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję wyjątkową nieruchomość. Elegancki i luksusowy apartament w jednym z najpiękniejszych miejsc w Łodzi. Nie wiem, czy można obecnie znaleźć lepszą i bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polesie,Łódź

360 000 zł56 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Chcesz zamieszkać w Centrum? Lub poszukujesz mieszkania które z powodzeniem będziesz mógł wynająć ? Mamy ofertę która może Cię zainteresować! Co istotne jest ono w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Chojny,Łódź

390 000 zł54 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Okna 1 pokoju i dużego pokoju z wystawą południową. 2 pokój i kuchnia z wystawą północną. Spokojna okolica. W pobliżu przystanki autobusowe. Okna z firmy "makarski".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Źródłowa

Bałuty,Łódź

1 100 000 zł94 m² 11 719,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić trzypokojowy apartament mieszczący się w zacisznym zakątku miasta. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

649 000 zł60 m² 10 732,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Rezerwacja! Rezerwacja! Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w nowoczesnym stylu? To oferta powinna Cię zainteresować ;) Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

459 000 zł65 m² 7 115,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Mogą stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Rokicie,Łódź

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrednia od właściciela. Odrębna własność - Księga wieczysta i Akt notarialny. Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią, garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolewska

Stare Polesie,Łódź

215 000 zł79 m² 2 721,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie Syndyka o sprzedaży mieszkania w Łodzi Syndyk masy upadłości sprzeda 1/2 prawa własności do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Zdrowie,Łódź

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park na zdrowiu | 3 pokoje | srebrzyńska park to speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony w pierwszym etapie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo ładnego mieszkania o powierzchni 53m2 położonego na Bałutach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, ustawnego przedpokoju, kuchni, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

811 200 zł104 m² 7 791,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą niepowtarzalnego mieszkania o powierzchni 104m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji na łódzkim Śródmieściu, niedaleko Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Żubardź,Łódź

485 000 zł57 m² 8 479,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność prezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej lokalizacji na Żubardziu. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

1 900 zł54 m² 34,86 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

56 m , 3 pokoje, balkon, oddzielna kuchnia, a wszystko to na 1. piętrze wieżowca z windą doskonała opcja dla rodzin szukających przestrzeni i wygody. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Stary Widzew,Łódź

585 000 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zamieszkaj w doskonałej lokalizacji przy samym Centrum miasta - w dzielnicy Łódź - Stary Widzew przy ul. Wodna 37. Jasne i przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij