dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzóski

Bałuty,Łódź

516 205 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! Końcówka sprzedaży! Wyjątkowa okazja: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi dostępne w cenie 8500 zł/m w doskonałej lokalizacji. Nie przegap tej szansy! Zalety oferty: -Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Leczniczej w Łodzi, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

839 000 zł62 m² 13 532,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament na Ostatnim Piętrze - Unikatowy! Marzysz o luksusowym mieszkaniu z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

405 000 zł47 m² 8 562,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie dla rodziny. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych sypialni ( jedna z balkonem), salonu z wejściem do kuchni, łazienki i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, gen. Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Łódź

575 000 zł100 m² 5 768,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Plac Dąbrowskiego 4 w Łodzi. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

621 775 zł65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna - 2 Mieszkania pod Wynajem na Jednej Księdze Wieczystej! Idealne dla Inwestorów! Dwa nowoczesne mieszkania w jednym lokalu w nowym budownictwie, z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

499 381 zł51 m² 9 700,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 51,48 m2, znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

681 854 zł76 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania, które tylko czeka, byś wrzucił kapcie, rozpakował walizki i od razu poczuł się jak u siebie? Mamy coś, co Cię zaskoczy! Na sprzedaż 76m czystej wygody i stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

399 000 zł59 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piotrkowskiej Śródmieście Łódź! Idealne dla pary lub rodziny czy pod wynajem doskonała lokalizacja i ogromny potencjał! Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

583 000 zł62 m² 9 447,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym mieszkaniu w Ścisłym Centrum Łodzi? Teraz masz okazję kupić je w wyjątkowej cenie! Cena mieszkania: 9450 zł/m Miejsce postojowe w hali garażowej: tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Stare Polesie,Łódź

459 009 zł47 m² 9 830,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 46,69 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w ścisłym centrum miasta, które może świetnie sprawdzić się jako nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania. Znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 900 zł84 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić, trzypokojowy sof loft, mieszący się w inwestycji "u Scheiblera". Mieszkanie o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

670 320 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnego przestronnego mieszkania w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizacji, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Lokal na pierwszym piętrze, składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

542 882 zł59 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie przy parku i Manufakturze, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,69 m położone w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Widzew,Łódź

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 61m 2 łódź pomorska park- nowe osiedle zamknięte Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania usytuowanego na 2 piętrze , na nowym osiedlu w budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej klasy materiałów z centralnym widokiem na Manufakturę przy ul. Drewnowskiej 43. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

1 277 509 zł81 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z tarasem w Śródmieściu Łodzi Cena: 1 277 509 pln Powierzchnia całkowita: 81,37 m Cena za m : 15 700 pln Piętro: 1 z 6 Rok budowy: 2024 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie wykończone w bardzo fajnym standardzie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i znajduje się na 4 piętrze w bloku z 1978 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

622 692 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnego przestronnego mieszkania w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizacji, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Lokal na drugim piętrze, składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Stare Polesie,Łódź

456 904 zł45 m² 10 048,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 45,47 m2, znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Chojny-Dąbrowa,Łódź

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta sprzedaży mieszkania bezpośrednio bez pośrednictwa agencji. Łódź, ul. Podgórna. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustów

Widzew,Łódź

445 000 zł50 m² 8 957,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 49,68 m2, położone na 5, lub 6 piętrze (do wyboru) w nowopowstającym budynku na Widzewie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

330 000 zł47 m² 6 988,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22 m , zlokalizowanego na osiedlu Zarzew, w dzielnicy Widzew. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku z nową windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

480 699 zł51 m² 9 397,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny projekt mieszkaniowy w Nowym Osiedlu Stare Polesie, zlokalizowany przy ul. Srebrzyńskiej, w prestiżowej dzielnicy Polesie w Łodzi. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

468 481 zł50 m² 9 439,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Istnieje możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu mieszkania oraz kredytowania. Klienci mają również możliwość skorzystania z usług projektanta wnętrz po korzystnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

535 750 zł68 m² 7 937,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 3 pokoje i powierzchnię 67,50m2 oraz duży i zielony taras (35m2) + Salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Katedralna,Łódź

2 500 zł57 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić słoneczne mieszkanie w centrum miasta. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest w przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zakupu mieszkania 3 pokojowego na Teofilowie w Łodzi z przepięknym zielonym widokiem za oknami! Ta urocza nieruchomość znajduje się przy ulicy Rydzowej 21 i zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, które łączy nowoczesność z komfortem i wygodą codziennego życia to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oto oferta, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adwentowicza

Widzew-Wschód,Łódź

555 000 zł57 m² 9 687,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania, doskonałego dla rodziny, które łączy estetykę z funkcjonalnością. Położone w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Widzew,Łódź

459 990 zł58 m² 7 969 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz mieszkania na Widzewie, do własnej aranżacji to Alternatywa jest dla Ciebie! remont rozpoczęty! - wymieniona elektryka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przestronne, rozkładowe mieszkanie w Łodzi, w nowym bloku( oddany do użytku w 2019 r) na trzecim piętrze z windą przy ul. Wróblewskiego 21.Teren posesji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

430 000 zł45 m² 9 556 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukają Państwo gotowego mieszkania z 3 pokojami, po remoncie, w miejscu jednocześnie spokojnym i dobrze skomunikowanym z resztą miasta, z wygodnym, bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Katedralna,Łódź

518 000 zł59 m² 8 779,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w stanie - od razu do wprowadzenia, wyremontowane i umeblowane. Mieszkanie bardzo ciepłe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńskiej

Górna,Łódź

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Łódzka giełda nieruchomości. Nieruchomość o pow. 64,47m2 Składa się z 3 pokoi: salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, dwóch sypialni, przedpokoju z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jurczyńskiego

Widzew-Wschód,Łódź

461 250 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3 pokojowe ciche, ciepłe i słoneczne mieszkanie na Widzewie Wschód * salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, osobne wc, garderoba, przedpokój, 2 komórki lokatorskie w piwnicy *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę słoneczne, piękne mieszkanie mieszczące się w sercu Łodzi przy ulicy Kopcińskiego na zamkniętym terenie, z pięknym zielonym patiem ( ławki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Tymienieckiego 25C, w zabytkowym kompleksie Loftów Scheiblera. Lokalizacja zapewnia wszelką niezbędna infrastrukturę jak: sklepy, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

340 000 zł47 m² 7 200,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na Dąbrowie tuż obok Parku Podolski. Opis szczegółowy: mieszkanie położone na 3-cim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 47,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

455 000 zł56 m² 8 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta biura, wyłącznie w Fiesta Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji w Łodzi na Retkini. Lokal mieści się na parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij